U Buclatého drsoněEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:6 023

Dnes má pro nás Robby videa s kočkami, s pavouky a s nefunkčními auty. Poznámka: Vegemite je typická australská kvasnicová pomazánka. Poznámka pod čarou: Jestli má někdo lepší nápad, jak přeložit Puffy Dahlin, tak sem s ním :-) Videa: - mrtvá kočka - málo mrtvý pavouk, FUJ! - bezpečnostní pásy

Přepis titulků

Kde mám sakra kafe? Ne, já nechci kafe, jenom mě baví říkat: Kde mám sakra kafe? Ne, vy to nechápete, jen rád říkám: Kde... První video má přes milion zhlédnutí na Facebooku a jmenuje se... Je o dvou kočkách s odlišnými osobnostmi, víc toho vědět nepotřebujete.

Některé kočky mají tu zelenou věc rády. Jiné vám raději zírají do duše. Každý jsme nějaký. Já tě zničím! Nebo možná je to ta chvíle, když... už jste zase na párty jako střízlivý řidič. Není tahle párty skvělá?

Je to fakt super! Vše je super! Jo, fakt super. Nebo ta chvíle, kdy... musíte hlídat mladšího bráchu a nemůžete být střízlivý řidič na párty. Jé, legrace! Zabijte mě! Nebo ta chvíle, kdy jste mrtví.

Jste prostě mrtví. Ne, ale vážně, je ta kočka mrtvá? Díky bohu. Mrtvá je akorát uvnitř. Představte si problém s pavoukem, vynásobte to stovkou a máte další video. Tady je australský slíďák, co si hoví v australské kuchyni, a tenhle týpek ho zabije australským koštětem.

Jo a video je z Austrálie. Lezou z něho miminka. Koukej na to! Ne, ne, ne, ne, ne! Tohle video má přes 11 milionů zhlédnutí, protože internet se mnou souhlasí, že tohle je australský antikrist.

Jste volní, mí nohsledi! Dobrý. Ale víte, co mě mate? Lidi, co píšou, že je to týrání zvířat. Kdyby to bylo štěně nebo sele, tak to chápu, ale je to pavouk, a ti jsou fujky. Taky na to vzal australské koště, protože je to velká mrcha, ke které se nechce přiblížit.

Chytání do sklenice a vypouštění do přírody nepřichází v úvahu. Zajímavost: slíďák je jedovatý a kouše, takže znova vám připomínám, že s lidmi není kamarád. Kdybych byl jím, tak beru kramle, ale tenhle Australan to zvládá dobře. Lezou z toho miminka! Když vezmu v potaz, že v jeho domě budou už navždy pavouci. Hej, Jime, další konec světa.

Šoupnem dinga na gril? Budem dělat australské věci? Dáme si Vegemite? Někteří lidi mají těžký život, jiným už to mozek vzdal. Třeba Clint, který se zasekl v bezpečnostních pásech. Opravdu, zasekl se v bezpečnostních pásech. Koukej na mě. Zasekl jsem se v tomhle autě. Posaď se.

Mami, co myslíš, že dělám? Ležím? Přestaň se smát, je to jeho poprvé. Je normální se zaseknout. Clinte, taky mě potkaly trapné příhody, na základce, na střední, teď... Pořád. Ale víš ty co? Tohle je všechny strčí do kapsy. - Posuň se. - Mami, utahuješ to, nemůžu dýchat. Mami?

On jí řekl mami? Jak starý je ten chlap? A jak stará je ta žena? A jak stará je ta vrána, co se v dáli směje? (kolem letí vrána) Směje se tak moc, až z toho krákorá. Ale neměli bychom se smát, pán má vážný problém. Mám hydrofobii. Zajímavost: Hydrofobie znamená, že máte strach z vody, takže to nedává smysl.

Chlápek se jmenuje Clint Chadborne a je z Maine. V Maine nepoužíváme pásy, protože máme humry. Můžeš mu vytlačit břicho? Problém není Clintovo břicho, je to chyba toho auta! Hned to auto vezmeme k tomu, jak se jmenuje, Reggiemu, k Buclatému drsoňovi.

Koupil sis auto od Buclatého drsoně? Hej, tady Buclatý drsoň mám nejlepší auta v okolí, přijďte se podívat! Naše pásy nefungují, ale máme humry! Jeďte výjezdem 34 ze silnice 95, u červené schránky doprava, kolem Bobovy stodoly a před borovým lesem jsme my.

Použitá auta Buclatého drsoně, aspoň něco. Podle popisku se Clint nakonec osvobodí a všichni žijí šťastně až do smrti. Kromě téhle kočky, která je uvnitř pořád mrtvá. Zabijte mě! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Buclatý drsoň a jménem státu Maine se podepisuji pod tohohle humra.

Nerozuměl jsem mu ani slovo. Nejlepší auta ve vsi u Buclatého drsoně. Mrk, mrk, mrk, mrkám. Myslíte, že pavouci na pavoučím YouTube hodně komentují týrání lidí? Vyprovodím se. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemyslim to jako "hejt" komentář, ale vážně - můžete mi prosím říct, co zábavnýho vám na tom připadá? Jako že vážně.... puberťák, co se xichtí a pitvoří před kamerou a má rádoby vtipný komentáře.... já vim, že každej má svůj šálek čaje, ale TOHLE? Na druhou stranu..... kolik vám je let? to by pak možná vysvětlovalo, proč to má tak vysoký hodnocení... já jsem už 33 letej páprda, takže mi to příjde totálně trapný, ale těch 75% si nedokážu vysvětlit jinak, než věkem diváků....

00

Odpovědět

Jsou to vtipné analýzy videí, které jsou zrovna populární na sociálních sítích (tedy teď je to už mírně zastaralé). To má jakýsi potenciál zábavnosti.

00

Odpovědět

MILUJU jak ta reklama řve.

30

Odpovědět

Xardass naprosto vychytal ty názvy odkazů na videa pod videem. :D Dobrá práce! :D

20

Odpovědět

Ten Buclatý drsoň na konci bol super :D :D :D

00

Odpovědět

proč mi sakra to video bliká?

00

Odpovědět

Pokud ne uplně, tak jeden z mých nejoblíbenějších dílů =3 vůbec.

163

Odpovědět

Jak jsi hodnotil epizodu , doufam ze podle vykonu moderatora. No ja muslim ze 60sec epizoda nebyla dosud prekonana, ale jedna se o ciste subjektivni nazor. https://www.youtube.com/watch?v=mgiWPA03BJI

81

Odpovědět

+MilosChybí mi tu Ray :D

01

Odpovědět

Nechcete sem přidat i jiný reklamy než na Májku? Mám totiž pocit, že mi z ní za chvilku hrábne... Už jen z toho důvodu, že ji vidím před každým videem. Ne jen dvakrát denně.

161

Odpovědět

Jaký reklamy pořád?

126

Odpovědět

To je dobrej nápad, nemohli by si návštěvnící aspoň hlasovat o druhu reklami jaká tu bude? :D

21

Odpovědět

+smich*y pardon

10

Odpovědět

+smichwow a ty jses z ktery planety??? To jako ze videacesky.cz maji nabidek na umisteni reklamy tisice a muzou si vybirat???? :DDDDD omg..lool Myslim, ze pokud jim nabidnes, ze jim sezenes tydne 3 nove sponzory ze kterych si budou moci vybrat tak mas jistou praci. Just a humble opinion...

62

Odpovědět

Prosím...
http://vygoog.li/?q=ad%20block&btn=1

22

Odpovědět

přesně, hlavně čekat 15 vteřin ž se t vypíčená kurvená slepice vyžvaní dost aby se to dalo přepnout.... ne, asi fakt stáhnu adblock... tahle reklama je otravnější než pomeranč...

70

Odpovědět

+LenaciaA takhle reklamní průmysl učí uživatele, jak instalovat software a který instalovat...
Baví mě, když pak na Lupě brečí provozovatelé serverů a lidi od reklamy, že návštěvníci používají adblock - a kdo je to asi naučil? Přirozená lenost uživatelů velí neinstalovat věci jen tak (a nemuset se s nimi zabývat) - ale když jsou reklamy příliš otravné, tak se to uživatelé naučí. A když se to jednou naučí, už to budou používat.
Tady to máte v přímém přenosu.

90

Odpovědět

+Lenaciamě ze základu reklamy nevadí do chvíle, než tam začnou řvát dvě k***y o mleté paprice a slepice o tom, že Májka je jediný důvod, proč je jejich rodina pohromadě... pak když mohu reklamu přeskočit aspoň do 5 vteřin, a nemusím čekat 15 vteřin, než se vyžvaní... jako, když ta reklama příšerně řve, a já nemám třeba možnost nějak rychle stáhnout zvuk (a pak ho zase muset zvyšovat, protože video sdamotné je tiché), tak to je tak neskutečně otravný, že ať se nediví, že sem si stáhla adblock. To raději přidejte dva nový bannery, ale reklama před videem je odporná, křivácká husárna!!! kor když tak neskutečně nahlas řve.

30

Odpovědět

+LenaciaPanove vase problemy na moji hlavu...ted sem mel taky 15 vterinove video (reklamu)..a co sem neudelal...tramtatatda vypnul sem zvuk na 15 vterin a sel na jinou stranku pak sem prepl zpet a co se nestalo?..pustil sem zvuk i video....a jestli teto strance pomuze ze si pred kazdym videm vypnu zvuk nebo se podivam na15 vterinovou reklamu tak to klidne udelam..na teto strance jsem uz pres pet let. Stravil jsem tu hodiny a hodiny sveho casu a nic sem jim zato nedal ani neposlal zadne penize...takze jestli ted musim prezit 15vterin u nejake reklamy tak to pro ne udelam :)

54

Odpovědět

Nejlepší je jak polovina diskuzí pod videi jsou o těch reklamách :)

00