Vandalismus nebo vodkuEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:144
Počet zobrazení:4 919

Dnes si pro nás Robby přichystal nebezpečné hřiště, jedno překvapení a ruské dopravní zvláštnosti. Videa: - skluzavka - překvapení - chodník

Přepis titulků

První video... Proboha! Co to bylo? To bylo hro... Mizím pryč! Zatracený Internet Explorer! První video je z 5. února a je na něm vidět, co vznikne zkřížením skluzavky a herního automatu.

Lidský pinball! Určitě ho bolí hlava, pořádně si ji totiž nabil. Ještě štěstí, že ta skluzavka nebyla delší. To by měl z mozku želé. Chudák maličký, vypadá hrozně smutně a zmateně, jako by to zkoušel poprvé a nebylo to takové, jak čekal. Co na tom vidíte?

Je to o ničem. Je to zajímavé, protože tahle skluzavka vypadá ještě nejbezpečněji. Je rovná a má vysoké okraje, takže z ní nespadnete. Jak to bude táta doma vysvětlovat? Stalo se mu to na skluzavce! Přísahám! Kluk teď nebude vědět, co to znamená být sjetý. - Jo!

- Přestaň, Robby! To je jízda! - Jé! - Robby? Přestaň. Tohle video je z 22. ledna a má přes půl milionu zhlédnutí. Kluk byl dva roky pryč z domu a mámě řekl, že bude cestovat další dva. Ve skutečnosti se vrací domů, aby ji překvapil. A ona opravdu překvapená je. Opravdu, ale opravdu překvapená.

Hele, klíč pořád funguje. (řev) Ne! NE! NE! NE! (řev) Proč řve jako náctiletá u hororu?

Mám pocit, že kluk se nezmínil o jednom zásadním detailu. Ve skutečnosti je mrtvý a vrací se jako duch. NE! To je asi jediná situace, kdy taková reakce dává smysl. Zní to, jako by ji vraždili. NE! Ano. - NE!

- Ano. - NE! - Mám tě rád, mami! Pak prochází skoro každou emocí. - Smutek. - Moje dítě! Radost. - Vzteklá mrcha. - Ty p*čo! Ty p*čo! Ona... To může?

Nikdy jsem neslyšel, aby máma tohle říkala. Máma mi tohle nikdy neřekla. Znamená to, že mě nemá ráda? Počkejte. Ahoj mami! - Ty p*čo! Díky. - Ty p*čo. - Ty taky. Poslední video je z Ruska a je ze 4. února. Podle tohoto videa jsou lidem v Rusku pravidla provozu ukradená.

Kromě těchto drsňáků, kteří berou zákon do vlastních rukou. Tito kluci založili hnutí "Zastavte kretény". Stojí na chodníku a zastavují řidiče, kteří po něm nelegálně jezdí. Jsme z hnutí Zastavte kretény. Tohle je chodník, chodí tu lidi. Heleďte se, mám zpoždění. To chápu, ale můžete to krásně objet po tamté cestě. Lidi v Rusku jezdí po chodnících a vládě je to jedno?

Proč? Asi proto, že po těch chodnících jezdí taky. Mluvčí ministerstva zahraničních věcí. Hádám, že policii jsou pravidla provozu ukradená. Zastavovat auta nebo vodku? Vodku. Většina mužů nakonec jede jinudy, ale se ženami je to těžší. - Paní!

Poslouchejte, prosím! - Propříště: Tohle je chodník... Paní! Paní! Paní! Poslouchejte. Pak se kluci musí uchýlit k drastickým metodám ve formě... nálepky! - Debilové! - Nekřičte, prosím. To je moje voda! Co to děláte? Proč to na nás lijete? - Slečno!

- Nalep to tam. Ne! Nálepku ne! Víte, co je horší než nálepka? Jen pro největší kretény? Dvě nálepky! Je super, že se kluci postavili za svou komunitu, nebylo by ale jednodušší dát na chodník sloupek nebo dát na začátek řetěz? Proč tohle neudělala policie?

Řetěz nebo vodku? Vodku! Hnutí "Zastavte kretény" asi bude muset přitvrdit s trojitou nálepkou! Není nálepkování cizích aut vandalismus? Vandalismus nebo vodku? Vodku! Aha, jasně.

To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Tohle ne. První video je z 5. ledna a má zhlédnutí. Je to mix skluzavky a pinballu. Au! Dobře. Zkusím to líp. Mrcho!

Mrcho! Poslední video je video. No tak, mozku. No tak. Máme za sebou dlouhý mozek. Dlouhý den. Sakra. Tak jo... To je vše, koukněte na celá videa, odkazy v popisku.

A co teď? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Když je v Rusku vysoká inflace, učitelé mohou místo platu dostávat vodku." :D

10

Odpovědět

Kdyby náhodou někdo hledal ten song, co hraje v těch klipech Stop a douchebag, tak je to Zoo In Space - Babki

10

Odpovědět

Wow, nejlepší intro všech dob! :D

40

Odpovědět

Ve scénách za titulkami říká že video je z 2. února a né ledna, ne?

10

Odpovědět

česká média se sekla jen o 8 měsíců... a to jsem si myslel že jen novinky nejsou aktuální... http://auto.idnes.cz/hulvat-za-volantem-0az-/automoto.aspx?c=A150715_165133_automoto_fdv

00

Odpovědět

No ono trvá trošku déle. Doporučuji jejich kanál na Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCMrKscEv_Ri1pvlRsLxsqJQ
Tady
je aspoň krásně vidět jak je ten ruský národ totálně vymletý na rozumu. Rvačky nejsou ničím vzácným a už na ně párkrát vytáhli zbraně. Jako to že si lidi jen tak jezdí po chodníku a ještě se s tebou hádají, perou se nebo na tebe vytáhnou bouchačku no tak to už je fakt moc.

61

Odpovědět

+DouberViděl jsem všecky videa z "Stop a Douchebag" a je to mazec. Stejně tak stojí za to skouknout projekt "Lion versus" který bojuje aby lidi nepili alkohol a nekouřili na místech kde to je zakázané.

11

Odpovědět

Titulky nefičí od nějaké druhé minuty? Nejspíš chyba v souboru s titulkama :)

60

Odpovědět

OK ve 4 minutě ohledně nálepkování jde vidět i časování, které mi při prvním načtení videa z nějakého důvodu zustalo viset od asi 2 minuty až do konce... Když jsem to načetl podruhé tak už to jelo v pohodě...

00

Odpovědět

No je to sice divná chyba, ale titulky jsou v pořádku, vyřeší to obnovení stránky a spuštění videa znovu. Spíš bych to přisuzoval nějaké chybě v přehrávači.

21