Velká vlaková udělávkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:296
Počet zobrazení:5 548

Dnes si pro vás Robby nachystal roztomilou dívku s vytříbeným jazýčkem, jednoho milovníka vlaků a chudáka kluka, který není spokojen s rodičovskou péčí své matky. Videa: - pavoučnice - vlaky - bohužel originální video s malým Treyem už není dostupné

Přepis titulků

Hoď se mnou! Holka z našeho prvního videa vypadá jako každá druhá roztomilá dívčina z netu. Zelené vlasy, čupr kšiltovka. Pěkný úsměv. Co chce udělat? Zašklebit se do foťáku? Cože? Proč?! Takhle to dopadá, když mužská společnost nařizuje ženám, aby si ho strčily do pusy. Tahle to udělala. Jen tak dál! Feminismus! Ta holka má koule.

Podle komentářů pod videem je ten pavouk z čeledi maloočkovitých. Ti žerou ještěrky! Ten pavouk je taky borec. Tohle je člověk! Ten žere pavouky! Povídá se, že člověk za rok ve spánku pozře až osm pavouků. Už nikdy nebudu spát! Maloočkovití pavouci žijí převážně v tropech, takže to vlastně asi dává smysl. Tomu pavoukovi. Je tohle jediný fígl, který ta holka umí?

Jestli vás ohromilo tohle, počkejte si, až na vás vystrčí hada. Druhé video natočili na vlakovém nádraží v New Yorku. Připravte se, že uvidíte něco fakt vzrušujícího. Tak jo! Co se děje? Jsou v tom vlaku roboti? Na tuhle chvíli jsem čekal měsíce, konečně se to děje! Aha, takže ti roboti jsou za tím vlakem? Konečně si natočím Heritage Unit na video!

Jo! Počkat, tebe zajímá ten vlak? Jsi štěstím bez sebe kvůli vlaku? A je to tady! Koukněte na to, EA lokomotiva z roku 1953! Takhle nadšený je úplně celé video! Panebože! Slyšeli jste, jak troubí? Jo...

prima. Ježiši... ta je nádherná! Jo, jo... pěkný vlak. Je nádherná! Jo! A pak si všimne něčeho, co bylo celou dobu... dávno v záběru. Jedeme! Bože můj... To snad ne! To je BL2! SNC-52!

Panebože! Nejvíc se mi na tom líbí, že divákům neustále popisuje věci, které jsou naprosto zřejmé. Na tohle se kouknem! Jo. Takhle to s videem většinou bývá. Jen se podívejte. Modro-šedá! Přesně tak! Ty barvy jste strefil, pane. A pak sám sebe nazve "pěnkavou". Ale to pěnkavu nezastaví!

Obzvláště když se jedná o úžasnou Heritage Unit! Vtipný fakt: pěnkavy se říkám fanatikům do vlaků jako je ten chlápek na videu, protože se jim nadšením pění u huby. A protože "vlakofilové" už byli zabraní. Tuším, že se mu pění i jinde než u huby. Ale stejně je pěkné, jak je z toho natěšený. Připomíná mi to mou první zkušenost s dívkou. Panebože!

Ty máš na tričku vlak? V našem posledním videu zjistí jeden klučina, že bude mít dalšího sourozence. - Něco ti povím. - Co? Jsem těhotná! Co tě to napadlo? To sis musela... To sis musela pořídit další dítě? Vždyť už máš dvě! Tahle máma porodila krutou realitu. Musíte uznat, že argumentuje skvěle. Takže...

Proč musíš... Proč... Proč bys... To mě tak rozčiluje! Ten kluk je fakt prďácky chytřejší než já. Patrně! Nedivím se mu, že nechce dalšího sourozence, protože ho patrně musí taky vychovat. Zkrátka budeš mít dalšího bratříčka, nebo sestřičku. A budeš se o ně muset postarat. Tohle ale fakt nedává smysl. To vůbec nedává smysl! To prostě nedává smysl. A tak hledá máma oporu u mimina.

Což samozřejmě dává smysl. Amaya je ráda. Amayo, že jsi ráda, že budeš mít další sestřičku, nebo bratříčka? Když má čtyřleté dítě lepší argumenty než vy, poraďte se s kojencem. Domnívám se, že to bylo poněkud uspěchané rozhodnutí, matko. Líbí se mi, jak je to děcko chytré, ale s nikým nemanipuluje. Většina dětí by za méně lásky požadovala třeba Xbox. Treyi, nevím, co ti na to mám říct.

Prostě si na ten pláč budeš muset zvyknout, ano? Fajn, ale kup mi špunty do uší. Ty si na útěchu řekneš o špunty do uší? To vůbec nedává smysl! Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Hoď se mnou. Hoď se mnou! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Tak jo.

Holka z našeho prvního videa... Povídá se, že člověk prý pozře až osm pavouků, zatímco moderuje. Jestli vás ohromilo tohle, počkejte si, až na vás vystrčí hada. Sakra. Sakra! Nesmíš se usmívat, mně to pak nejde. Tak já pofrčím. Panebože! Ty máš na tričku vlak? Děláš si srandu?

To myslíš vážně? Já mám pěkný prsa! Ale to je Heritage! Udělej to hlasem Darth Vadera. Dívej se do kamery! Chci, abys byl moulovatější. Takhle? Dělám to správně? Takhle?

Aha. Tak jo, díky.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim jestli schválně, ale dnes měl ty koláče v podpaží fakt brutální :D

20

Odpovědět

Při natáčení tohoto videa museli odvést veliký kus práce. Ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče :D

120

Odpovědět

Hodit s malou černoškou o zeď ? Ten kluk má koule !

211

Odpovědět

I like trains!

671

Odpovědět

Sheldon Cooper approve this message!

453

Odpovědět

Vášeň k vlakům je prostě taková...ale všichni tací nejsme, ne opravdu ne...

112

Odpovědět

Úplně jsem zapomněla, že se to mimino jmenuje Listerine. :D Každopádně vlakofil pořád nebyl nadšenej tolik, jako ten chlápek s dvojitou duhou. :)

560

Odpovědět

tenhle komentář jsem výslovně hledal.. :D "oh my God ...what does it mean?"

110

Odpovědět

5:10 Znova a znova!

90

Odpovědět

WD-40

190

Odpovědět

BL2

10

Odpovědět

Zatím nejlepší =3 pro mě 10/10.

232

Odpovědět

Projížděla jsem teď nějaké díly "YouTubers React To" a narazila jsem tam i na Robbieho. A taky na Liu, všemi nadrženci milovanou bloncku z videí Kids a Teens React To.

52

Odpovědět

Mimochodem, v těch videích mě strašně sral Shane Dawson. Toho chlapa vážně nesnesu, jeh ho vidím, mám chuť mu dát pořádnou ťafku.

92