Vhodný tříprsý oděvEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:4 366

Dnes má pro nás Robby jednoho hloupého lupiče, luxusní toaletu a tříprsé čtyřspřežení. Pokud sledujete nejnovější díly =3 na YouTube, co říkáte na to, že Robby skončil? A jak se vám líbí Kaja, nová moderátorka?

Videa:
- loupežník
- luxus na záchodě
- svatá trojice

Přepis titulků

- Hej, Robby! - Co je? - Přestaň mluvit sám se sebou. - To nesnáším. První video je záznam z bezpečnostní kamery z jedné banky v Austrálii. Je z 29. prosince a už má 2 miliony zhlédnutí. Chlápek stojí u bankomatu s tričkem přes hlavu, takže asi zkusí nějakou blbost. Sakra! To zkusil vyhodit ten bankomat do povětří? Jo.

V Darwinu. DARWINOVO DÍLO (SKORO) Kdo blbne s výbušninami v žabkách? Má na sobě nejhorší možné obutí pro práci s výbušninami i pro útěk před policií. Věřte mi, vím to. Lepší než být úplně bez bot. Sakra, moje žabky. A teď už je bez bot. Vzal si na sebe obyčejné věci, aby zapadl? Lidi totiž budou pořád koukat po tomhle kanystru, velké hadici, neviditelné tváři a taky explozi.

Co si myslel, že se asi tak stane? Jo! Nemůžu uvěřit, že to zabralo. Problém s výbuchem bankomatu: peníze jsou papírové a papír hoří. Další video je z filipínské benzínky Shell a má už přes 5 milionů zhlédnutí.

Jsem na benzínce Shell a chci vás vzít na místní záchody. Na to znova nenaletím! Protože místní záchody jsou neuvěřitelné. Tak jo, jdu na záchody, tohle jsou místní záchody! Hele! Vůni zachytit nedokážu, ale voní to tu po mentolu, je to úžasné.

Tyhle záchody jsou lepší než můj pokoj. Jsou vlastně lepší než celý můj byt. Tohle jsou záchody Shell. A tady je mísa, pokud mi nevěříte. - Bum. - Počkat! Tohle jsou záchodky na benzínce? Je tam vše, co byste mohli chtít nebo potřebovat na cestě z Taco Bell.

Časopisy, jemné osvětlení, zklidňující obrázky, bambusové pochodně. Nechápu to, ale bez nich už nechci nikdy čůrat. A proč tahle benzínka? Na většině benzínek to totiž vypadá takhle. Třeba má majitel syndrom dráždivého tračníku a skvěle to řeší. Nebo myslí, že nalákají zákazníky. To dáme. Už jen 4000 mil k tomu super záchodu! Nechápu, že to existuje, jako by to byl skrytý svět a benzínka fungovala jako nástupiště 9 a tři čtvrtě.

A to byli jen páni. Jak to asi vypadá na dámách? Holky to mají hezčí, protože všechno nepočůrají. Chlapi, zapracujte na mušce. - Taky proto, že holky nekadí. - Ale jo! Nekažte mi to. Poslední video je jen pár týdnů staré a má jen něco přes 100 000 zhlédnutí, ale mám pocit, že to číslo ještě stoupne, protože je fakt divné.

Pár týpků jelo autem, když uviděli tohle. Vypadá to, jako by žena venčila psy. Celkem normálka, že? - Má tři prsa, kámo? - Jo. Má tři kozy. Ta dáma má tři kozy a tak. Jo, nejsou to psi, ale muži. A tohle není žena, je to tříprsá žena.

- Koušeš? - To jsou moji shih-tzu. Shih-tzu? Ne pitbulové? - Doprava, kluci. - Doprava, kluci. Já vím, vybuchne mi z toho hlava! Doslova... Počkat, něco mi na tom nesedí. Tři prsa a čtyři psí muži.

Někdo zůstane na ocet. Ale fakt, někdy se to stává štěňatům, na některé se nedostane, to je jedno. Tři prsa. Jsou pravá? Měla by. Proč jinak by ti chlapi chodili na vodítku? Nebudu si hrát na psa jen proto, abych ti mohl sahat na prsa. Víte, co je horší, než když s vámi jednají jak se psem? Když jste malý pes. - To jsou moji shih-tzu.

- Shih-tzu? Ne pitbulové? Podle New York Postu je to Alicia Hessler neboli trojďábel. Rozhodně trošku touží po pozornosti. - Zasloužil jsem si to. - Tři prsy a psí muži? Možná jsou to asistenční psi. Ať je to jak chce, má mou podporu, je zapálená. Má plášť dominy, tříprsé zlaté bikiny, nepřirozenou barvu vlasů.

Vede si chlapy na vodítku a vhodně se oblékla. Na rozdíl od jiných. - Safra, moje žabky! - Žabky... To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Doslova mi... Doslova nejhorší obutí na práci s výbušninami a utíkání...

ach jo, pokazil jsem to. Žapky, žapky... Ten přizvuk mi vůbec nejde. Safryš, potřebuju mazadlo. Safryš, sežeňte mi žapky. Je to těžší, než se zdá. Já vám nevím. Kriste. Musím vyrazit do Austrálie a pár věcí se přiučit. - Tak co? - Netuším. Stojím na správném místě?

Jo, ale jo. A taky proto, že holky nekadí. Ale jo. Nekaž mi to. Ach, jen shih-ztu. Ti chlápci by mě asi snadno zbili. Nedělej to. Neboj, nafilmuju to.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reklama na Shell...

00

Odpovědět

Ok, obnovil jsem si profil a na výzvu zhlédl první pokus Kaji o moderování
Pokud má kontrakt na rok, je to dost šílené. Není vyloučené, že se přes rozpačitý začátek zlepší, resp. že se zlepší kvalita scénářů, podle kterých moderuje, pro mě tam ale chybí charisma.
Informativní okomentování 3 videí, kde jsem zaregistroval 3 slabé pokusy o vtip, přednesené člověkem na úrovni průměrného ochotníka, bych asi odpustil u Johnnyho Valdy nebo u Darwinových cen na Streamu (zrovna zde ale zvažuji, zda Richard Cacák nedosahuje vyšších kvalit, než první výkon Kaji) - každopádně u pořadu formátu =3, který sleduji zhruba 5 let, je to opravdu neodpustitelná záležitost.
Pokud bych mohl rozhodovat, co na VČ dál, asi bych zkusil dopřekládat díly s Robbym a po vyčerpání dostupného materiálu bych oslovil ruského překladatele s žádostí o navrácení Stase Davidova. Jedná se sice o sprostého plagiátora původního formátu =3, úrovní humoru a scénáře však podle mého názoru předčil díly s Robbym a s prozatímním výkonem Kaji se snad ani nedá srovnávat, to je prostě úplně jiný formát pořadu. Mrzí mě, kam až se =3 blbou dramaturgií dopracovalo.

274

Odpovědět

Jsem taky pro Stase. Ale on má jednu nevýhodu, je to rus, náš ideologický nepřítel. A jelikož, co je americké, to je nejlepší na světě, takže pochybuju, že se to tu objeví...

831

Odpovědět

+PepekZřejmě v PC kurzech pro důchodce zlepšili výuku a někteří pomatení senioři se dokážou přihlásit kromě portálu novinky.cz už i na videacesky.cz. Bůh s námi.

378

Odpovědět

+PepekTy jsi dobrý kriplík :D

Jak jsi přišel na to, že jsem pomatený pochopit dokážu. Jak jsi ale vydedukoval, že jsem senior, to mi hlava nebere.

416

Odpovědět

Podle mě Ray dosadil Kaju z protekce, nedokážu si představit že by mohla nějakým jiným způsobem vyhrát. Z těch herců na castingu byla ta nejméně zajímavá a pokud byste si přečetli komentáře pod casting videem (https://www.youtube.com/watch?v=mBMH3gw58Gg), Kaja neměla absolutně žádnou podporu fanoušků a stejně to dostala. Mě osobně taky přijde značně nezáživná...

90

Odpovědět

+StifyOsobně mi z nich přijde nejlepší Kelly. Připadne mi humorem hodně podobně naladěná jako Ray a Robby.

50

Odpovědět

Error #2035 :(

24

Odpovědět

Ta Kaja mi přijde v pohodě a docela vtipná, ale kluci jsou v tomhle prostě lepší... A to říkám jako holka ;)

153

Odpovědět

Kdybych se díval na YT, tak nelezu sem, takže nevím co říct na Káju. Jinak to třetí video je hnus.

110

Odpovědět

4:49 :)

31