Vražedný ShakespeareEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:4 379

Dnes má pro nás Robby jedno nebezpečné divadlo, málo nebezpečnou kočku a relativně bezpečnou prohlídku domu. Videa: - bezpečnost především - O kočce a ptáku - nizozemský dům

Přepis titulků

Viděl někdo moje kšandy? A co moje herecké rukavice? - O čem to mluvíš? - A co mou osamělost, protože mi nikdo nerozumí? Počkat, tu už jsem ji našel. První video je z Facebooku a herec na něm trpí při představení. Vypadá to na vzdělávací skeč pro základní školu. Někdo by mohl...

Doufám, že to byl seminář o bezpečnosti: Při jízdě na motorce noste vždy helmu. A při hraní taky. Být, či nebýt. A viděli jste, jak týpek v helmě uskočil stranou? Hroznej hajzl. Přeci ho zachraň, když máš helmu. Nejšílenější je, že se ve videu skoro vůbec neřve.

Kdybych to byl já, zaznělo by: "Co to sakra bylo? Mohl jsi mě varovat! Nebo to zastavit svou rukou nebo hlavou v helmě." Bezpečnost a tak! Dost špatný příklad pro děti. "Má-li se někomu něco stát, uskočte stranou. Každý sám za sebe." Víte, co by pomohlo?

"Pokud nepomůžete ostatním, čeká vás tohle." Je super, jak na konci musí upřesnit, že je to vážné. - Brit, potřebujeme tě. - Jako fakt! - Opravdu. Opravdu. Jako by si myslela, že bylo v plánu, že děcko rozmázne obří kus nábytku. Ono ho to nemělo omráčit? Já myslela, že improvizujete. Moje chyba.

Další video je z listopadu a má asi milion zhlédnutí. Je na něm kočka a pták, co se koček nebojí. Kočka a pták a je to tak. Kočka a její úhlavní nepřítel - pták. Kočka a její zakázané ovoce, což je pták. Kočka, co se zasekne na římse. Víte co?

Je to prostě video s kočkou. Kočka chce sežrat tohohle ptáka, ale její plány jsou zmařeny a musí z toho vycouvat. Vycouvat. Pták mohl v klidu odletět, ale raději přistane hned vedle kočky. Vůbec se jí nebojí. Hňupe, tady! Jejda!

Mám pocit, že se to nestalo poprvé. Kočka dělá totéž každý den a každý den to skončí stejně. Protože je... svá. Nehýbej se, už jdu. Co jsem říkal... Většina koček by se otočit zvládla, že jo? Kočky jsou jako ninjové.

Kočky jsou ninjové. Tahle ale ne. Jdu si pro tebe. Zadkem napřed. Zajímavost: podle komentářů je ten pták kavka, malý pták čeledi krkavcovitých. Rádi si staví hnízda v budovách, žerou hmyz a vyje*ávají s kočkama. Je to tak lehké, až se cítím zle z toho, že mě nesežrali. Na konci to vypadá, že ho kočka chytí, ale pták opět unikne. Dostanu tě.

Už zas... Mám pocit, že ten pták láká kočku do pasti. Že za rohem čeká skupina kavek. Ještě kousek. Teď! Kavky? Spíš kravky. No tak, napsala jsi... Poslední video je z Nizozemska a je staré jen pár týdnů.

Holanďani vymysleli super způsob, jak prodávat domy. Pomocí horské dráhy. Realitka postavila horskou dráhu jako unikátní možnost, jak potenciálním kupcům ukázat dům. Super! Ale taky je to dost strašidelné. V tom domě straší? Proč jinak tahle hudba? A děda tomu nepomáhá.

Koukněte se na dům a místo svého posledního odpočinku. Je to super způsob, jak prodat dům, protože jste uneseni dráhou a nevšimnete si, že je ten dům naprosto průměrný. Naštěstí jsou všichni zaneprázdnění. "Tenhle barák kupuju!" Je ale docela drahé tohle všechno postavit, jen abyste někoho provedli domem.

Měl snad prodávající jinou motivaci? Nechci, aby lidi na cokoliv sahali. Ideálně by do domu neměli ani vkročit. Kéž by existoval stroj, který by je domem provezl. Ruce mějte prosím celou jízdu ve vozidle. Pomáhá to ale vlastně prodat dům? Koupíte to tedy? To teda ne.

Ale dík za svezení. Ha ha. Zdá se, že je to navíc nebezpečné. Je to pěkně příkré. Doporučil bych helmu, ale ty jsou pro hajzly. Takže děti, nenoste helmu. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. No tak, napsalas to. Blbé slovní hříčky. Je důstojnější zapřít se a snášet...

Kelly! Čtu to. Čtu to a nejsem schopen to říct. Co to se mnou je? Jo, zešíleli jsme mocí. Zmáčkl jsi "náhrávání", že jo?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Helma jednoznačne pomáha.... tomu chlapíkovi čo ju mal sa predsa nič nestalo.

230

Odpovědět

Máte v překladu chybu. Konkrétně v 4:10. Robby se zasměje třikrát - Ha ha ha. Vy tam máte "Ha" jenom dvakrát.

143

Odpovědět

Robby od 24. července končí. Pro někoho smutná zpráva, pro část zdejšího publika možná dobrá. Ray se ale nevrátí, bude to uvádět někdo jiný.

310

Odpovědět

SHAME!

291

Odpovědět

+Bushido*DING DING*

151

Odpovědět

+BushidoALL HAIL THE ROYAL TITS!

110

Odpovědět

Holub

371

Odpovědět

tu kavku jsem vůbec nepochopil, když i název videa přes odkaz je Pigeon outsmarts cat. Ledaže by to byla narážka na inteligenci komentářů a komentátorů pod videy.

Pozn.: Instrumentál plurálu slova 'video' jsem si musel ověřit ve slovníku.

131

Odpovědět

Už jen podle té chůze je to jasný holub. Prej kavka, LOL!

191

Odpovědět

+DouberTipla bych si, že je to změněno kvůli té slovní hříčce kavka - kravka.

20