Vrtivé boky a křik bánšíEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:6 440

Dnes má pro nás Robby dva světové rekordy a bitku se zvratem. Videa: - pneu jako obruč - Rubikovka - Třetí video jsem bohužel nenašel, tak tady máte aspoň odkaz na další video s Collinem, které jsem tu už překládal.

Přepis titulků

V neděli byl Den matek. Viděli jste, co jsem dal vaší mamce? Poslal jsem jí přání, je to skvělá žena, co to s vámi je? Znáte ty lidi, co jsou nechutně dobří s obručí, což je samo o sobě působivé, ale vy si říkáte: Proč? Tohle je stejná situace na steroidech. Opravdu, myslím, že byly použity steroidy.

Páni, zajímalo by mě, jestli se necítí být přejetý. Taky mě zajímá, kolik ta pneumatika váží. Počkat, to nebyl vtip. Pneumatika váží zhruba 45 kilo a hraje si s ní mistr obruče Paul Blair. To bude druhý den bolet. To, že je to mistr obruče, poznáte dle toho, jaké má schopnosti a že si do pozadí dal 2 pneumatiky.

Je kolosálně dobrý. Zajímavost: tímto pokusem pokořil Paul Blair světový rekord. To je pro tebe a to tvoje Top 6, Kelly. To já umím taky! Ale fakt, musí to bolet, ale ne tolik, jako když zjistíte, jakou má přezdívku. Viklavé boky. To jako vážně? A pak že moje dvojsmysly jsou trapné.

Ne! Tentokrát ne! Viklavé boky jsou horší. Běž praštit někoho jiného. Zajímá mě jedna věc, zabírá to na baby? Nechal jsem si patentovat Vibrující bříško. Ahoj, já jsem Paul, ale můžeš mi říkat Viklavý bok. Chceš se zaviklat? Neboj, gumu zajistím. Varování: v dalším videu je děcko, co vřeští jako bánší.

A taky tam nějaký týpek pokoří světový rekord ve skládání Rubikovy kostky. Říkal jsem, že je to děs. Hele, děcko, to byla soutěž ve skládání Rubikovy kostky, ne setkání strašidelných klaunů. Nic proti setkáním strašidelných kaunů. Když zapomeneme na to vřeštění, tak to byla celkem paráda.

Video je z 26. dubna a kluk na videu je Collin Burns, je to šampion USA roku 2014 ve skládání Rubikovy kostky a průměrně mu skládání trvá 7 až 8 vteřin. Takže znova, to je pro tebe a to tvé Top 6, Kelly! Umím to taky! Na svém kanálu má tutorialy ve skládání, díky nimž se můžete stát králem nerdů. Ale fakt, koukejte na ně, jsou strašně nadšení! Kromě téhle holky, která to prostě nechápe.

Je to jenom kostka, kluci jsou děsně divní. A nemám jí to za zlé, vůbec mě nenapadá situace, ve které by tohle oslavovaní a vřeštění bylo potřeba. Zas tak šílené to není, když přijdete blíž... - Dostal jsem vás! - Nebál jsem se. Vůbec jsem se nebál. Znáte mě, lidi, jsem striktně proti zobrazování násilí. Aspoň už toho začínám mít dost.

Ale poslední video končí tak divně, že vám ho musím ukázat. Tihle dva týpci se z neznámého důvodu mlátí za autem, netušíme proč, ale pak... Zvrat! Normálně když se dva lidi bijou, nejedou pak spolu autem. Kdo sakra jsou ti dva a co je mohlo tak vytočit, že vylezli z auta a začali se prát uprostřed silnice? - Marvel je lepší! - Ne, DC je lepší! - Avengers!

- Justice League! - Praštím tě, hňupě! - Ty jsi hňup! Vím, že je tomu těžké uvěřit, ale oba ty hlasy byly moje. A když se přestali prát, jak asi vypadala cesta domů? - Dáme si něco v Taco Bell? - Ne, kámo. Prosím. - Tak jo. - Prima! A jak může něco eskalovat a deeskalovat tak rychle? Kromě mého milostného života.

Jo, zlato, to je paráda! A teď mi řekni, že jsem jedi. Co? Kam jdeš? Proč to nefunguje? Sexuální napětí stranou, video je ze 30. dubna a za první den nasbíralo milion zhlédnutí. Protože jediná věc, co mají lidi raději než bitku je šťastný konec. Jako by se nic nestalo. Aspoň do další křižovatky, kde týpek vzadu omylem kopne do sedadla a ten vepředu udělá...

Dostal jsem vás? Ne? Asi to není tak strašidelné jako kluk, co řeší Rubikovku. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Ne, tentokrát ne! Jdi praštit někoho jiného! Jdi!

Fajn. Striktně proti násilí. Vrtivé boky? Fakt? A pak že moje dvojsmysly jsou trapné. Pane ruko, co přijde do obrazu. Nechal jsem si patentovat Točivé... Jak se ještě řeknou boky? Točitý pas. To zní tak divně: Na baby to zabírá. Úplně na všechny. Na Sandru Bullock i Betty White. Můžu vzít kamaráda, nebo by byl pátým kolem u vozu?

Stačilo, končíme. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"bánší"? vážně??!! lol..

53

Odpovědět

Nelíbí se ti oficiální český přepis? :)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Banshee

00

Odpovědět

dopice uz tu reklamu prosim aspon zlumte nebo neco se divim ze mi jeste nezacla tyct krev z usi

124

Odpovědět

Oh... Robiemu došly vtipy...

02