Worcestrová motorovkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:4 039

Dnes nám Robby pustí jamující mimino, motorovku v kalhotách a jednoho italského kuchaře. Videa: - dítě - zloděj - kuchař

Přepis titulků

Epizoda Equals Three? Hned? Dobrá, budu muset... nahodit oblek. Díky, lidi. První video je několik týdnů staré a má asi půl milionu zhlédnutí. Dítě si na něm užívá hudební přáníčko, které dostalo k prvním narozeninám. To dítě je úžasné. Má tolik hraček a přitom si raději hraje s kartou. Takže to je dobrý dárek, expřítelkyně...

Tu písničku si tak užívá. Jo, to je můj jam. Zatřes s tím. Proč se to vyplo? Pak na to přijde a jde dál jamovat. Koukněte na tu tvář. Nahodila klubový výraz. Takhle se v klubu tváří všechny holky.

A v zábavním parku taky. A při focení selfíčka. Je to prostě holka, no. Když se jí to tak líbí, tak já to taky zkusím. Hele, přáníčko. Sakra. Druhé video má taky půl milionu zhlédnutí a je to záznam z bezpečnostní kamery z obchodu s nářadím na Floridě. Ano, z Floridy.

A jen tam by si člověk schoval motorovku v kraťasech a utekl. Tady je chlápek s motorovkou. A ano, nacpal si ji do kraťas. Ukrást motorovku? Ten chlápek má koule. Nebo měl koule. Kdo si do kraťas narve motorovku? Na takovou krádež si aspoň vezměte...

cokoliv jiného. Má kraťasy a tenké bílé tričko. Míň už toho na sobě mít nemůže. A proč motorovka? Ta, kterou ukradl, stojí 600 dolarů. Podle Washington Postu údajný zloděj Anthony Ballard z obchodu s motorovkou utekl. A ujel na ukradeném kole.

Jak to kolo asi ukradl? To se vleze. Ještě že mám malý penis. Představte si ten útěk. To musela být paráda. Anthony motorovku nechal v lese a pak ji chtěl vrátit, aby se vyhnul trestnímu oznámení. To ji tam chtěl nenápadně vrátit? Tady není nic k vidění, kromě motorovky v gatích.

Ach, Florido, co bychom si bez tebe počali. Poslední video je dva dny staré a už má 200 000 zhlédnutí. Konečně jsem našel někoho, kdo vysluvuje hůř než já. Je to kuchař Paskvili Paskva... Pasva... Sakra. - Prostě to pusťte. - Připraven? Točíme. Potřebujeme kapku… Kapku wušašušy, jo?

- Ne. Připravit, jedem. - Použijeme tuhle… Já nevím. No vidíš. Wančestrašín. Dobrý, ne? Šůšár. Kdo proboha vymyslel tak stupidní název pro omáčku? Abych pravdu řekl, vůbec netuším z jaké zem tohle pocházet. Ale já jsem Ital, nevím, jak to vyslovovat, tak zkusím italštinu.

Jasný, zkus to italsky. Omá-kačka. To zní nóbl. Můžu k tomu dostat rajčatovou omá-kačku? Moment pravdy. Tahle omá-kačka se ve skutečnosti vyslovuje prostě omáčka. Není to ale chyba omáčky, protože ta je pojmenovaná po... v Anglii, kde ji poprvé vyrobili.

Horší než název, jsou už jen její přísady, včetně octa, malasy a ančoviček. Ještě že je toho o 20 procent víc. Líbí se mi jeho tričko. Bez potu nebude omáčka. Teda pardon, bez potu nebude omá-kačka. Tak jako tak, zní to sprostě. Bez potu nebude omáčka, tahle vám bude chutnat. Fujtajbl.

Jediná situace, kdy si tohle můžete dát na tričko je, když jste sedmdesátiletý Ital, co připravuje omáčku na těstoviny. Nebo když chcete, aby vám lidi koukali na triko a ne na motorovku, co máte pod ním. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Sakra. Má to půl milionu zhlédnutí, Dane.

L is for the way you look at me. Ano, zase Florida. Rusko je hned za rohem. Je divné si tenhle obrázek strkat do kalhot. - Děláš si srandu, že? - Jo. Nesnáším tě. Nesnáším tě.

No tak, Bille. Jo, musí to tam být. Wosteršůša. Mám pocit, že jsem pěkná svině, když o něm takhle mluvím. Omá-kačka. Tak tohle mi to připomíná. Kře-h-ké, to musí být z Itálie. To pořád dokola slyším, proto jsem přestal a koukl na tebe.

Říkám snad Oned Erection? Wonder Erection. (zázračná erekce) Přišel jsem na to.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pššš... FEJK. Ta krev byla fejk. SME TAM MOHLI VID2T, 6E NA TOM JE KRYT. BLBEJ. SI MYSL9, 6E N8S OBLAFNE....

215

Odpovědět

HUH, akože dík bratm, si ma riadne ukludnil jak si to odsledoval, som sa bal, že sa ten zlodej poranil alebo tak .. a "myslíš" že potom keď tú pílu na konci vrátil nemusel do basy ??

00

Odpovědět

wonder erection :D

61

Odpovědět

prostě vustršájr

80

Odpovědět

nejsem voják booy, stejně mam maskáče, versace versace, vlasy jak hady, my nejsme pankáči ;)

236

Odpovědět

Odpověď na tvou tajuplnou hádanku zní: "medůza".
http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/028/d/4/medusa_by_robshields-d591vms.jpg

101

Odpovědět

Odpovědět

Dobré, jako vždy :) Jen by mě nenapadlo, že evidentně málokdo (nejen Američani, ale i Italové) zná Worcestrovou omáčku...

230

Odpovědět

Turn down for what :D :D skvělý jako vždy

264

Odpovědět

na pile má krytku a určitě není natankovaná, takže ta krev musí být fejkařina

2621

Odpovědět

Ale celkem legit malování...

191

Odpovědět

To není možný!!! to přece nemůže být fejk :D

30