Zabijácká mrkevEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:5 127

Opět je tu pondělí a kromě nového Vsauce vám přinášíme i nového Robbyho. Dnes nám ukáže jednu podlou mrkev, typickou japonskou zábavu a paní posedlou vybavením do domu. Videa: - mrkev - čuchačka - záclony Poznámka: Důležité otázky, které Robbyho napadly u videa mrkve ničitelky: - Proč jsou oblečení jako mrkve? Proč tak není oblečený nikdo jiný? Proč vůbec mají ty mrkve? Proč používá DJ iPod? Proč se dá všechno vypnout jedním tlačítkem?

Přepis titulků

Já ti nevím, Stevene... No tak, všichni ostatní už si s tebou zahráli. Cítím se tady úplně zbytečný. Tak jo, dobře, ale jenom jednu scénku. Díky! Nechci, aby si lidé mysleli, že neumím hrát. Ne! To si nikdo nemyslí. Myslí si to všichni! První video se odehrává v lyžařském středisku ve Francouzských Alpách. Soustřeďte se prosím vás na tu mrkev.

To pochopíte, věřte mi. Na tuhle ne, na tuhle taky ne, ale na tuhle mrkev. Ta mrkev se trefila na milimetr přesně do místa, které všechno vypne. Asi to byla nehoda, protože kdyby to ti chlapi měli skutečně v plánu, vzali si na sebe ten nejdebilnější převlek na světě. No tak vám tu dělají bordel opilí tučňáci. Proč se díváte na mě? Jen si dej, synku. Jen si dej. Nezbývá, než si tenhle incident zapsat na seznam "Věcí zničených lidmi s mrkvemi".

Hej! A nyní uvidíte ukázku z japonské televizní hry, nazvané... Takhle... Jmenujte přeceňovanou celebritu. Z toho, co jsem pochopil, jde o tohle. Pokaždé, když tihle dva neodpoví stejně, posune se zadek tohohle chlapa blíž k obličeji tohohle chlapa. Jmenujte hloupé americké jméno. - Tom!

- George! Vím, na co všichni myslíte. "Co dostanou, když vyhrajou?" "Něco strašně super, že?" Ne, nic! Nevyhrajou nic. Jak je k tomu přemluvili? "Tak jo, poslouchejte. Když prohrajete, něčí zadek vám skončí v obličeji." "Když vyhrajete, nedostanete zánět spojivek." Tý jo, to zní lákavě! A proč si dělají srandu z amerických jmen? My si taky neděláme srandu z japonských jmen, třeba...

HLOUPÁ JAPONSKÁ JMÉNA Asi si říkáte, jestli ti dva vyhráli. Jmenujte místo vhodné ke schůzce. - Kavárna. - Alta! Záleží na tom, co berete jako výhru. To neříkej dvakrát! Ta hra vypadá docela zábavně. Zkusíme ji.

Hloupé americké jméno! Jméno největšího debila! Jméno vaší tajné lásky! V posledním videu uvidíte kousek reklamy na luxusní záclony z Rhode Islandu a ženu, která je prostě žere. Hlavně tenhle druh. Jsem tak ráda, že jste hned za rohem. Nikde jinde bych záclony nenakupovala. Jenom tady! Je neuvěřitelné, co tu máte!

To je neuvěřitelné. Takové krása, podívejte! To nikde jinde nemají. Když jsem to tu našla... ani se mi nechce povědět, co jsem udělala. Co? Už vím, udělala jste si z nich halenku! Musela jsem předělat celý dům. A jo. No tohle přece...

Všechno, co jsem si tady koupila, je přenádherné. Tyhle záclony nikde jinde nenajdete. Bílé záclony s tradičním vzorkem? Ty už jsem určitě někde viděl. No jo, úplně ve všech domech. A pak má ta dáma prozření. Vážit sem tu cestu se vyplatí. Všechny jsou opravdu skvostné. Musím s tím pokračovat.

Ano, proč ne? Jasně, proč ne? Nevím, třeba pro to, že vám došla okna? Paní, víte, jak by se ty záclony ještě víc prodávaly? Když je pohladíte. Nádherné. Dotknete se jich? Nádherné!

Lidé by se nedivili, kdybyste se s nimi pomazlila! Paní, když ty záclony máte tak ráda, proč tam nepracujete? Ještě, že tu nepracuju. Za výplatu bych si koupila každou záclonu, co tady máte. Za celou výplatu? To musí být pěkně mastné záclony! Za takovou cenu? Za 9,99 dolarů? Prosím vás! Když stojí 9,99 dolarů, jak na ně můžete vyplácat celou výplatu?

Dobře, to beru. - To si piš! - Stevene, řekli jsme si jednu scénu! Jednu scénu. Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. To neříkej dvakrát! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz Ahojte, všichni.

Super mrkev! Jak to zní? To jako budeš... - To není možný. - Jo, jde to slyšet. Je pěkně oprsklá! Jen si dej, synku. Jestli ti chutná pivo, máš rád i miciny. Přijď k nám a nejvíc sexy tučňáky ti obstarám.

Už tu máme jabka, teď mrkve. Tohle je fakt velká mrkev. Nečumte na mě! To neříkej dvakrát! Proč se tak tváříš? Ty vole.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Netusite nekdo na co narazeli u konce kdyz mu rekl:" Steven I said one scene, I said one scene!"?

315

Odpovědět

Respektive proc Steven kdyz se jmenuje Dan?

35

Odpovědět

+trdelinTen vlasáč se jmenuje Stephen, oslovuje ho tak i na začátku. Dan Ast je režisér, ze kterého si Robby občas utahuje nebo je na něj hnusnej (a kterého evidentně skrytě miluje:-)

170

Odpovědět

+trdelinAha mas pravdu jsem prehledl to ze ho tak oslovil uplne na zacatku a kdyz jsme si nasel twitter toho Dana tak mi prisel v obliceji dost podobnej tomu Stevenovi, tak jsme zacal vysetrovat a hledat neco co ani neexistuje:D

20

Odpovědět

Jo, tak dneska už jo. Američanka trochu slabší, ale jinak pobavilo :)

32

Odpovědět

Nic v zlom ako.. ale.. chyba mi Ray :(

519

Odpovědět

Tak si pusť některé z jeho cca 450 videí, které natočil, a přestaň kňučet. Já jsem si teď udělala maraton a zkoukla jsem všechny=3 a bylo zajímavé, sledovat tu postupnou proměnu (jak pořadu, tak Raye).

Dokonce se mi povedlo najít i několik prvních=3, které Ray ze svého kanálu smazal, včetně těch, kde ještě nemá ustálený formát (přechází od politického Capitol Hill Gangsta k =3).

A na blip.tv jsem našla asi 100 dílů Breaking NYC, kdyby si chtěl někdo zavzpomínat (je to tam v playlistu Breaking Los Angeles, ale z LA jsou tam jen 4 díly, zbytek je NYC). Já nejsem žádný Rayxpert, nemá někdo představu, jak dlouho vlastně ty vlogy točil a kolik to tam může mít celkem dílů?

Bohužel Breaking LA ani ty podcasty jsem nikde nenašla. Škoda, že to smazal, pitomej rozchod.

123

Odpovědět

Gaki no tsukai (nebo jakže to přesně je) - je neskutečná p***l! :DD

10^6× lepší než jakýkoliv soutěže a show ze západu ...

Určitě https://www.youtube.com/watch?v=nvKnHcyorK8 - tohle zkoukněte! - vůbec nevadí že neumíte japonsky - není to třeba! :D

151

Odpovědět

Tak to je totalni nařez :D viděl jsem zatím jen tu první "soutěž" ale je to boží :D

01