Zpěv se zbraněmiEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:4 804

Dnes má pro nás Robby jednoho úchyla, vysokorychlostní vynález a neotřelého zpěváka. Videa: - voňavé rameno - třídička - zpěvák

Přepis titulků

Koukejte, mám nové tetování! Je to čínský znak pro moudrost. Sakra. První video je z Indiany ze zápasu Pacers a je krátké, ale ne milé. Je totiž dost divné. Ten fanoušek očichal rameno Lavoye Allena? Nebo něco šňupal?

Jedna ze situací, jejíž podivnost by drogy snížily. Tady je další. Jo, tohle se stalo... Ale vážně, proč by ho očichával? Axe! A koukejte na ty oči! To musí být super vůně. Hodná orgasmu. Tím ramenem si mě získal.

Co tak dobře voní? Není to ono. Chudák chlap, co když jen vypadá jako zamaštěný úchyl, ale má naprosto logické vysvětlení jako... Nic mě nenapadá, tuhle úchylárnu nic nevysvětluje. Nebo tuhle. Další video je několik týdnů staré a už má milion zhlédnutí. Je na něm geniální, ale celkem zbytečný stroj.

Vysokorychlostní třídička lentilek. Působivé, ale proč jako? Kdo to potřebuje? Jím jen ty zelené. Na první pohled to nevypadá složitě, ale pak uvidíte tohle. Má to iPhone, který zjišťuje barvu a říká přístroji, do které přihrádky lentilku poslat.

Podle ReviewMyLife existuje spousta třídiček, ale tahle je jedinečná, díky iPhonu je totiž vysokorychlostní. Odkdy je třídění lentilek urgentní? A pokud chcete jen jednu barvu, můžete si koupit příslušné balíčky. Měl by udělat něco užitečného, co lidi doopravdy potřebují jako přístroj na vytřídění marshmallounů z cereálií. Marshmallouny mám moc rád. Jasně.

Poslední video je z Utahu a má přes 2 miliony zhlédnutí. Je fajn vidět chlapa, co zpívá a je kreativní. Až budu pryč... Budu vám chybět, až budu pryč. S ním se nemůžu měřit, umí zpívat, nezpívá falešně a je maskulinní. Ten má všechny holky, co chce. Hraju na kytaru a M-16.

Je trošku děsivé koukat na chlapa, co zpívá "budu ti chybět" a střílí. Budu ti chybět až budu pryč. Na co vlastně střílí? Týpek je jmenuje Jim Huish a je v kapele. To bude koncert. Další písničkou to tu zboříme. Hudbou. To byl Jim Huish.

Ta písnička je se zbraněmi překvapivě dobrá. Hrají celou píseň včetně refrénu. Budou ti chybět mé vlasy, Budu ti chybět úplně všude, Vím, budu ti chybět, až budu pryč. Musel hodně trénovat. A vy mysleli, že bubny od sousedů jsou otravné. Rozezpívávám se.

Doremifasolasido. Stojí to za to, písnička to je kreativní a zábavná, hned bych chtěl... Snová sekvence Musíme přestat najímat lidské stoly. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Mám na rameni péro...

Musím si k němu čichnout. Lavoyi Allene, jdu si pro tebe. Peníze zas tak dobře nevoní. Robby, tvá slova mě netěší. Utah, Utah, Utah. Utini. Vypadá jako normální, milý muž, poznáte to tak, že nemá nůž.

Rýmuju a nejde to vrátit zpět. Jo, dobře. Jasně, jo. To je ono. Takhle se to dělá, dámy a pánové. Sakra. Neco mít musíš.

Máme tu masku na wrestling. Je čas na tu masku! To je fakt divné. Pardon. Sakra, už nemůžu. Takhle se cítí rockové hvězdy? Takhle se cítí slavní lidé? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

0:03 — To klidně může bejt raketa!
http://www.videacesky.cz/skece/key-a-peele-bratrska-znacka

31

Odpovědět

Poznámka k překladu: čas 4:20 - kretén asi v tomto případě není správný význam slova dick, vzhledem k tomu, že na začátku videa má na rameni "čínský znak pro moudrost".

40

Odpovědět

Díky, opraveno. Myslel jsem původně, že se to vztahuje k tomu prvnímu videu a označuje tak toho čichače :-)

20

Odpovědět

Toho borca bych poslal zpívat do Švédeska, Francie, Velké Britanie a na hranice středozemního moře. A pak bych mu uspořádal koncert u nás, pro naše opálené spoluobčany.

1523

Odpovědět

Husssssssssh :D

93

Odpovědět

Jsme připravení, hoďte sem jeden díl s tou n*****?!

1416

Odpovědět

Viděl jsem pár jejich dílu, a myslím si že by to pokořilo nejhůř hodnocené video na VČ.

121

Odpovědět

+zdragonzdragon: Zboznujem ako na youtube v komentaroch vsetkych co kritizuju nazyva druha skupina ludi za obycajnych haterov. Ja tomu uz nechapem. Niekomu sa niekto regulerne nepozdava tak je hater? To sa dnes kazdemu musia vsetci pacit a ked ma iny nazor tak je hater? Zvlastni ludia :)

62

Odpovědět

+zdragonNebyl by problém v tom, že bych já byl hater. Zde se =3 přehoupne přes 8✩ jen málokdy a myslím že Robby nikdy 9✩ nedostal. Osobně se mi Kaja zatím nelíbí, nemá ten správný ujetý humor. Dle mě je taková nemastná neslaná, místy trapná.
Takže když zkombinujeme =3 na VČ a špatného moderátora, já bych si myslel že hodnocení by bylo kolem 4✩. Ale pravda je, že nevím jaké video je nejhůř hodnocené na VČ :D
To než překládat dál =3 (pokud se nezlepší) bych spíš přeložil TOP 6 s Kelly.

71

Odpovědět

+zdragonNějakou dobu jsem hledal, to nejhorší hodnocení co jsem našel, mělo tohle:
http://www.videacesky.cz/skece/jak-prolomit-ledy
Nevím co to je, a možná jsem to skutečně nejhůř hodnocené nenašel. Ale má 3,64.

00

Odpovědět

+zdragonStačí si nastavit řazení od nejhoršího videa:
http://www.videacesky.cz/?r_sortby=highest_rated&r_orderby=asc

20

Odpovědět

Pamatuje na Robbyho začátky?
"Už to není ono!"
"Měl by vypadnout!"
"Hnusný spocený podpaží!"
"Nic do toho nedává!"
"I moje prateta Linda je vtipnější!"

Takže tyhle výkřiky do tmy neberu moc vážně.

62

Odpovědět

+CathanJestli si dobře pamatuju, tak Roby přišel do =3 přes casting. Čili si nemyslím, že měl dost zkušeností s moderováním. Kdežto Kaja to dostala přes protekci a nějaké zkušenosti s moderováním má (a jestli ne, tak měl Ray dosadit někoho jiného) a stejně saje. Ale tak může se zlepšit.

10