3x Blink 182

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:5 386

Blink 182 je skupinou, kterou znal před cca 10 lety prakticky každý a jež měla velký vliv na mnoho tehdejších mladých muzikantů snažících se v garáži rozjet podobnou hudbu. Skupina svůj zvuk a styl postupně rozvíjela, ale nejslavnější byla jejich infantilní éra, z níž taky pochází tento dnešní hudební trojlístek. Z pozdější tvorby se pak můžete znovu podívat na již přeloženou píseň I Miss You.

Přepis titulků

Všechny ty maličkosti. Upřímnost se cení. Svezu se s tebou. S nikým se nejezdí jako s tebou. Vím, že nikdy nevynecháš můj koncert. Čekáš, díváš se a tiše mě lituješ. Řekni, že to tak není. Nikam nepůjdu. Zhasni světla. Dones mě domů. V noci přijdu domů. Práce je na prd, já vím. U schodů mi nechala růže.

Překvapilo mě, že na mě tak myslí. Řekni, že to tak není. Nikam nepůjdu. Zhasni světla. Dones mě domů. Řekni, že to tak není. Nikam nepůjdu. Zhasni světla. Dones mě domů. Nehýbej hlavou, potěším tě. Dnes nepůjdem spát, můj větrný mlýnku. Řekni, že to tak není. Nikam nepůjdu. Zhasni světla.

Dones mě domů. Nehýbej hlavou, potěším tě. Dnes nepůjdem spát, dnes nepůjdem spát, můj větrný mlýnku. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

9.21/10. Myslíte vážne? To je ale nevkus :-D

205

Odpovědět

Aw, Blink182, kapela mých pubertálních let... :D soo many memories... nostalgie :) Navždycky to bude moje srdcovka.

230

Odpovědět

Jen technická: All the small things - 01:25 : "Surprises let me know she cares" je spíš "Díky překvapením vím, že na mne mysí" (než "překvapilo mne, že na mne myslí").

Jinak samozřejmě děkujeme za překlad a příležitost ke (znovu)objevení bývalých hitů ;)
Přeji krásný týden

200

Odpovědět

co takhle trojlístek Rise Against :)

231

Odpovědět

Infantilni era - to jak vazne?, to byly ty nejlepsi songy a satiricky klipy. Diky za pripomenuti

211

Odpovědět

No pořád by pobíhali nahatí, někoho něčím polívali, něco olizovali a zpívali o prvních láskách, i když už jim je dávno přes 20... :) Podle mě se infantilně docela chovali :)

1812

Odpovědět

+Ninjerjo, ale vzdyt to neni nic spatnyho, delat, rikat veci co ti litaji hlavou, sebevetsi picoviny, nejlepsi uvolneni, ridit se pocitama a tak, thats the way bro

200

Odpovědět

+NinjerJá osobně si nemyslim, respektive nevyznělo mi to tak, že by to Ninjer viděl jako nějaký zápor.. Nazývejme věci pravými jmény, ta éra byla lehce infantilní, ale všichni jsme ji milovali a milujeme :D :)

200

Odpovědět

Jojo, vůbec jsem to nemyslel špatně. Jen prostě tehdy se docela chovali jako přerostlý děcka, což už nyní nedělají (srovnejte třeba tyto klipy a I Miss You). Ale nic proti tomu, sám se chovám často dost dětinsky (teda nahatej po městě ještě nepobíhám... zatím).

190

Odpovědět

+NinjerTreba to jeste prijde, kolem ty 80 nebo tak, az si zapomenes obleceni a netrefis domu :-D

210

Odpovědět

feeling this je pecka jako svine, josie, m plus m, dammit

200

Odpovědět

Pro mě naprosto srdeční záležitost...do dnes miluju :) Tom Delonge je buh!

180

Odpovědět

Nejlepší skupina pro mě.
Dodnes však bohužel mám dva lístky na pražský "koncert". :(

200

Odpovědět

Jo slavnej Prague City Fest, ten se teda poved...

200

Odpovědět

Co se tam stalo?

180

Odpovědět

Super jsou vsechny tri :-) Jeste bych ji doplnil o Man overboard:-)
http://www.youtube.com/watch?v=u38TqU5rAyk

190

Odpovědět

Odpovědět

First Date je naprosto dokonalá pecka.

200

Odpovědět

Blink jsem měla hodně ráda, a poslechnu si je i dneska, ale All the small things jsem měla nejradši, hlavně ten klip parodující sladké chlapecké kapely tenkrát opravdu sednul :D

190

Odpovědět

On sedne ještě teď. :D One Direction totiž jeden ze svých klipů natočili na stejné pláži. :D http://www.heraldsun.com.au/entertainment/blink-182-make-fun-of-one-direction-before-they-even-exist/story-e6frf9hf-1226472628548

200

Odpovědět

+CiknTak to je gól! :D :D

190