Sum 41 - The Hell Song

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:4 125

Tuto kanadskou partičku není nutné představovat, jelikož si už před několika lety vydobyla svoje místo na výsluní punk-rocku a stále se tam pevně drží. Pro jejich fanoušky i pro ty, kteří nesehnali ani jeden z lístků na jejich dva koncerty, které se budou konat 1. a 2. června v pražském klubu ROXY, tu máme jednu z jejich nejznámějších písní. Přestože se jedná o komický klip, píseň pojednává o příteli kapely, který se nakazil virem HIV.

Přepis titulků

Hej, kámo. Nechceš dneska večer omrknout tu akci se Sum 41? To si piš, vole. Všichni tam budou. Jo, bude to hustý. Tak jdeme. www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Všichni mají své problémy. Všichni ti říkají to samé. Je to jen otázka, jak to budeš řešit a jak změníš věci, kterými sis prošel.

Cítím, že si začínám uvědomovat, jak rychle může být život oslaben. Ustup krok zpět, abys viděl co se děje. Nemůžu uvěřit, že se to přihodilo tobě. Přihodilo se to tobě. Je to jen problém, kterému musím čelit. Nejsem jediný, který nenávidí, když musí stát stranou. Komplikace přijdou na řadu jako první.

Doprovázené obrazy probíhajícími mojí myslí. Znalý nekonečných následků se tu teď cítím tak zbytečný. Ustupte, krok zpět, co se mne týče, nevěřím tomu. Část mě nechce souhlasit, protože nevím, jestli je to jisté. Najednou, najednou už se necítím tak nejistě. Část mě nechce souhlasit, protože nevím, jestli je to jisté.

Najednou, najednou už se necítím tak nejistě. Už ne. Všichni mají své problémy. Všichni ti říkají to samé. Jen to jen otázka, jak to budeš řešit. Co jiného bychom měli dělat? Část mě nechce souhlasit, protože nevím, jestli je to jisté. Najednou, najednou už se necítím tak nejistě.

Část mě nechce souhlasit, protože nevím, jestli je to jisté. Najednou, najednou už se necítím tak nejistě. Už ne. Proč věci, na kterých nejvíce záležím neskončí tak, jak jsme si vybrali. Teď když vím, že už není nic horšího. Myslím si, že jsem netušil, co jsem všechno měl. Proč věci, na kterých nejvíc záleží neskončí tak, jak jsme si vybrali.

Teď když vím, že už není nic horšího. Myslím si, že jsem netušil, co jsem všechno měl. www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mazec :D už sem přemejšlel o tom že by se tu tenle klip hezky vyjímal :)

180

Odpovědět

JJ už se na ně hafo těším. Bude to nářez

190

Odpovědět

skvela pisnicka moje neoblibenejsi kapela spolecne s blink 182

190

Odpovědět

Na koncert jsem chtěla, ale jak na potvoru budu mimo stát :/

180

Odpovědět

Sice starší písnička ..ale stojí za to :-) 10/10

190