Blink 182 - I Miss You

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:442
Počet zobrazení:7 093

Možná víte, že 29. - 30. 6. 2012 se měl na pražském Výstavišti konat Prague City Festival, jehož hlavní hvězdou měla být skupina Blink 182. Mimo nich měly vystoupit kapely jako The All American Rejects, Simple Plan, Lostprophets, New Order a mnoho dalších českých i zahraničních umělců. Festival byl bohužel na poslední chvíli organizátory zrušen. Tento příspěvek, klip k písni I Miss You, je hlavně pro všechny, kteří už dlouho čekají na koncert Blink 182 v České republice a kteří doufali, že se dočkají letos v Praze. Užijte si je alespoň na VideaČesky. Blink 182 je americká punk-rocková kapela, která byla založena v roce 1992 basistou Markem Hoppusem a kytaristou Tomem DeLongem. Přibrali k sobě ještě bubeníka Scotta Raynora, který ale skupinu v roce 1997 opustil a místo něj za bicí usedl Travis Barker. Blink 182 se dostali na vrchol albem Enema of the State (1999), na kterém najdete známé hity jako What's My Age Again a All The Small Things. Úspěch potvrdili následující deskou Take Off Your Pants and Jackets (2001), již proslavily písně Rock Show, First Date nebo Stay Together for the Kids. Deska Blink-182 (2003) se vydala trochu jiným směrem než desky předchozí, členové kapely už nebyli těmi puberťáky, kteří chtějí zpívat o tom, jaké je první rande. Vážnější a vyzrálejší songy z této desky, mezi nimi právě i I Miss You, se ale na dlouhou dobu staly posledními. Kapela totiž v roce 2005 oznámila pauzu na dobu neurčitou a členové se začali věnovat vlastním projektům. Mark a Travis působili společně v kapele +44 a Tom založil skupinu Angels&Airwaves, která působí dodnes. Situace se začala měnit v roce 2008. Nejprve nepřímo, se smrtí producenta Jerryho Finna, blízkého spolupracovníka skupiny, po níž spolu členové údajně začali zase komunikovat. Pravděpodobně největším impulsem k opětovnému sjednocení kapely ale byla nehoda letadla, na jehož palubě seděl Travis Barker. Bubeník nehodu přežil s popáleninami 2. a 3. stupně a tato událost vedla k opětovnému sblížení. Skupina oznámila návrat v roce 2009 na předávání cen Grammy. V tomtéž roce vyjeli na americkou tour a v následujícím i na evropskou, kterou si měli zopakovat hned v roce 2011. Nakonec ale byla přeložena na rok 2012, podle Blink 182 proto, aby nejprve mohli dokončit své nové album. Poslední deska Neighborhoods oficiálně vyšla 27. září 2011 a prozatím představila singly Up All Night, After Midnight a Heart's All Gone.

Přepis titulků

Vítej, anděli z mojí noční můry, stíne v pozadí márnice, nicnetušící oběti tmy v údolí. Když budeme chtít, můžeme žít jako Jack a Sally. Tam mě vždycky najdeš. Halloween budeme slavit na Vánoce a v noci si budeme přát, ať to nikdy neskončí.

Budeme si přát, ať to nikdy neskončí. Chybíš mi, chybíš mi. Chybíš mi, chybíš mi. Kde jsi? Je mi to moc líto. Dnes v noci nemůžu spát, nemůžu snít. Někoho potřebuju a pořád.

Tahle zvrácená, podivná temnota se pokaždé plíží tak děsivě. A jak jsem se upřeně díval, počítal jsem pavučiny všech pavouků, kteří chytají věci a pojídají jejich vnitřnosti. Jako nerozhodnost ti zavolat a slyšet tvůj hlas zrady. Přijdeš dnes domů a zastavíš tu bolest?

Zastavíš tu bolest? Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě. Chybíš mi, chybíš mi. Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě. Chybíš mi, chybíš mi. Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě.

Chybíš mi, chybíš mi. Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě. Chybíš mi, chybíš mi. Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě. Chybíš mi, chybíš mi.

Neplýtvej na mě svým časem, už teď jsi hlasem v mé hlavě. Chybíš mi, chybíš mi. Chybíš mi, chybíš mi. Chybíš mi, chybíš mi. Chybíš mi, chybíš mi. Překlad: Succory www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

srdcovka :)

220

Odpovědět

Krása. A ten klip .. :)

220

Odpovědět

Srdcovka :)

210

Odpovědět

10*/10* Protože jsou to Blink 182 a Travis Barker ;)

200

Odpovědět

Klasika a super písnička, jak říká VILLAIN, takovej krásnej nádech dětství...:-) A teda dost zajímavej klip na to, že je to ploužák...:-)

210

Odpovědět

naprosto souhlasím

tahle skupina je jdna z mých srdečních záležitostí, a to posleouchám všechno od Rapyu až po Abbu

201

Odpovědět

Ještě by bylo dobrý v tom popisu zmínit Tomův vedlejší projekt Box Car Racer z roku 2002, kterej vydal jen jedno album a taky byl tak trochu důvodem tý pauzy v roce 2005.

190

Odpovědět

A budete sem někdy dávat opravdový Punk? :)

1822

Odpovědět

máš na mysli písničky na dva akordy?

194

Odpovědět

+Hans5jj :)

181

Odpovědět

Punk je sracka a poslouchaji to pouze prasata lidi.

1835

Odpovědět

Písnička mého dětství

190

Odpovědět

10/10.
I když je tahle písnička neuvěřitelně ohraná, jejich hudba je spíš takovej pseudopunk a nový album má dokonce tak asi 1000x blíž k popíku než punku, tak tahle skupina je prostě jedna z největších srdcovek a byla inspirací milionům dalším kapelám po celým světě... A to se vždycky cení :) Mam od nich sice radši třeba Always, anebo pak ty starší rychlejší - First Date, What's My Age Again, All The Small Things a podobnou klasiku, ale tahle je prostě legendární.
Jak říkám - 10/10.

190

Odpovědět

Tady není nad čem váhat. 10* jak vyšitých. I Miss You je jejich nejlepším songem :)

191