Bloodhound Gang - The Bad Touch

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:885
Počet zobrazení:10 920

Máme tu svátek všech zamilovaných, takže tu nemůže rozhodně chybět tento netradiční "love song". :-) Písničku určitě plno z vás zná, ale možná neví, o čem přesně je její text. Až dokoukáte tento povedený videoklip s opičkami, které volně pobíhají po městě, budete mít určitě jasno. Přeju vám krásného Valentýna a co nejmíň hádek s lidmi, které máte rádi. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Ocenil bych trochu snahy. Zlato, poť se. Zlato, poť se. Po sexu vyprahneš jako při suchu v Texasu. Děláme spolu věci, o kterejch by si troufnul zpívat leda Prince. Tak už mě chytni za rozkrok a určitě nahmatáš vlašáky. Je to moje nerozlučná dvojka a máš ode mě dva palce nahoru. Vodění za ruce už tě nebaví. Chceš to natvrdo a bez hranic. Chci si tě podusit a dát i s přílohou pěkně na talíř. Rychlejší než FedEx, nikdy nedosáhneš vrcholu.

Stejně jako kvůli zásobám Coca-Coly kvůli tobě musím vstávat o hoďku dřív, jako kdyby byl už letní čas. Rozjeď to! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Ještě jednou! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Začínám bejt nadrženej!

Láska - ten typ, co vytřeš mopem a vyždímeš do kýble. Jako ztracený katakomby v Egyptu, bůhví, kde jsme ji nechali. Hieroglyfy? Já budu dál pacifista. Chci prozkoumat tvé jižní vody. Ale dochází mi, že tvůj oceán je nebezpečný pro malé lodě. Takže když se převrhnu na přílivu tvých stehen, B5 a můj křižník jdou ke dnu. Prosím, nažhav mě, jsem kávovar s automatickým kapáním. Ukaž, co máš pod kapotou, a já udělám to samý. Určitě nebudeš litovat. A pak to budem dělat na pejska, abysme se mohli dívat na Akta X.

Rozjeď to! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Ještě jednou! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Začínám bejt nadrženej! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery.

Ještě jednou! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Rozjeď to! My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Ještě jednou!

My dva jsme jen obyčejný savci, tak to pojďme dělat tak, jako to dělaj na Discovery. Začínám bejt nadrženej! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty vole, já si nikdy nevšímal ten text, jenom tu chytlavou melodii. Ten text z toho dělá ještě 2x lepší písničku:-D Takhle má vypadat správná písnička na Valetýna! Ne žádnej ubrečenej slaďák.

212

Odpovědět

JN nejvíc svišti prostě :-) hej chaozz byl old school kde šlo o rap ne o prachy...
Proč nexistuje podobná groupa lidí??
Vyjebat s Hudebním průmyslem!

182

Odpovědět

Boží song =)... ten nápad za převleky mi připomíná Chaozz-svišti na golfovým hřišti (http://www.youtube.com/watch?v=xWR2pkalN6k) =)

182

Odpovědět

jůůů!:) nejlepší song :)

180

Odpovědět

Angelo: Konečně to sem někdo napsal :D

180

Odpovědět

OK když už tady řešíte větu na začátku klipu "I appreciate your input.", tak je zbytečné v tomto videu hledat význam. Mám dokonce pocit, že to není v žádném videu. Totiž, originální verze této písničky obsahuje na začátku předmluvu, konkrétně tuto: "Cha - cha, we call this the act of mating. But there are several other very important differences between human beings and animals you should know about." a následuje věta: "I appreciate your input", takze, "there you go" :)

190

Odpovědět

kdy už sme u toho, nechtělo by se ti přeložit písničku od Liquido-narcotic?

180

Odpovědět

díky za super překlad, tohle mě vážně potěšilo ;)

180

Odpovědět

Tomas: Ano, říká tam: "So put your hands down my pants". Nicméně to je doslova "dej mi ruce dolů do kalhot (do rozkroku)", a ne "stáhni mi kalhoty".

181

Odpovědět

00:40 - nejsem si jistý jestli tam není spíš - down my pannts (stáhni mi kalhoty), místo chytni za rozkrok...

ale stejně díky za video, tohle tu chybělo :D

183

Odpovědět

Výborné, díky moc :)

180

Odpovědět

Ponci: Input má plno významů a mně to tam sedělo takhle víc. Prakticky v celém textu neřekne nic přímo, takže bych tam "zásun" vážně nedával. :-)

190

Odpovědět

Já věděl, že tu něco chybí. :)

201

Odpovědět

jj ballad of chasey lane má rozhodně nejlepší text.. :D

180

Odpovědět

TOTÁL mazec... Text zábavný a celkem poučný :-D Uvítal bych další...

180

Další