850 metrů

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 038
Počet zobrazení:17 189

Pohádek o statečných rytířích, zakletých princeznách a strašlivých dracích známe všichni spousty. Tahle ale končí vskutku nečekaně. Posuďte sami!

Přepis titulků

850 METRŮ PRINCEZNA V NESNÁZÍCH SLÁVA A BOHATSTVÍ ZACHRÁNCI! Jedeš, ptáku! Strom! Strom... Galantní čin, ztracená princezna, odměna! Rytíř zachránil princeznu! Sláva a bohatství, jo!

- Miluji tě! - Já vím. Útok! Vždyť byl úplně nový. Pomoc! Pomozte mi! Sákra, to je ona! Už jedu! Teď něco uvidíš, krasavice! Ne, ne, ne! Doleva. Doprava! Na druhou stranu! - Jsem tady! - Je támhle! Už pádím, princezno!

Pitomé punčocháče. - Pomoc! - No jo, vždyť už běžím. Kudy jen kráčí můj statečný rytíř? Sladká princezno, šetři dechem! - Pomoc! Pomozte mi! - Už běžím! Zachráním tě! - Zachraňte mě! - Má paní, podej mi... No konečně! Ošklivka!

Rytíř zachránil ošklivou princeznu! Prosím, pane králi. A byl bohatě odměněn! Sláva a bohatství, jo! Co to máš v náruči, statečný rytíři? Mandolínu! A jak ostré má ostří? Moment! Jaký máš vlastně plán?

Udrnkat draka k smrti? - Draka?! - Jo, toho velkého zeleného, co chrlí oheň! Je vznětlivý, páchne mu z tlamy a bojí se pouze meče Nepřemožitele. - Kouzelný meč? - Chceš vědět, kde ho najdeš? Je to však ohromně nebezpečná cesta. Naštěstí znám zkratku. Rytíř našel meč Nepřemožitel! A zachránil u toho ošklivou princeznu. Sláva a bohatství!

Již přichází! - Meč! Kde je? Rychle! - Slibuješ, že se pro mě vrátíš? Samozřejmě. Až draka zabiješ, zlomíš kletbu a já budu opět krásná! Kletbu? Utíkej! - Tak kudy?! - Kameny! Následuj bílé kameny! Jak jinak.

Já se vrátím! Možná. No jasně. Utíkej s větrem o život! Teda s větrem o závod! Cválej, koníku! Touto rychlostí najdeme meč... co by dup. Ale no tak. Je mi líto, kamaráde. Nemůžeš jít se mnou.

Dál musím jít... sám. Já vím, taky mi budeš scházet, pašáku. Tak běž! Jsi svobodný! Svobodný! Přiblbý pakoni! Následuj kameny. Běž po kamenech. Následuj kameny, šutry, šutry, kameny, běž po kamenech. Následuj bílé kameny.

Následuj kameny. Kameny? Kameny! Kameny! Kde jsou ty šutry?! Abys našel meč… - Prosím? - ...musíš jít za čepelí. To se má tak. Nejdřív musím najít ten meč, abych mohl jít za... Pardon! Odpusťte mi. Kde ho najdu, prosím? Abys našel meč, musíš jít za čepelí. Rytíř našel kouzelný kompas!

Stopro věděl, že na něj nemluví lebka. Sláva a bohatství, jo! Jak jsem řekl, abys našel meč... Nesnáším draky. Nesnáším je. ...musíš jít za čepelí. Kameny! Hurá! - Jak jsem řekl...

- Já vím, cos říkal! - ...abys našel meč... - Ne! Ne, ne, ne! Haló? - Princezno? - Co ti tak trvá? Čekám tady na tebe! Haló?! - Víš, zrovna se béřu po horách holýma rukama. - Proč nejedeš po eskalátoru? - Co že to? - Po tvé levici. Tvé druhé levici! Rychlost nic moc, ale ujde to.

Meč Nepřemožitel! Rytíř porazil mocného draka! Již brzy ve vašich hradech! Už běžím! Elá hop! Všemocný meč! Jako fakt? No co už.

Mám tě! Vpřed! Banzai! Sláva a bohatství! Ne, ne, ne, ne! Ne, ne, ne, ne! Nech mě být! Nech mě! Pusť mě! Koukej mě pustit!

Dělej! Kameny! Bílé kameny! - To mě podrž! - Princezno? Tak to vůbec! - Tak se na to podíváme. - Jak... jsi to udělal? No chápeš to? - Princezno? - To je paráda! Hele, neříkej hop, dokud nepřeskočíš, ségra. - Podíváme se, jak jsme dopadli.

- Nech mě! Nech mě být! Páni! To snad není pravda! 850 metrů! - To je rekord! - Jo! Pojď sem, brácha. Jo! Musím dát vědět máti! Čau, mami! Sedíš, prosim tě? - Nový rekord, děcka? - Máme novej rekord! - Tý jo!

Bezva! Prima. - Teď ti to povidám! Já jsem hrál strom. Vzpomínáte si, ne? Jak jsem dělal... Ach, statečný rytíři, tvé brnění je zářící. Na oři, vstříc dobrodružství vyrážíš. Ach, statečný rytíři, tvé brnění je zářící. Na oři, vstříc dobrodružství vyrážíš. Pokořili jsme rekord! Fakt nekecám, mami. 850 metrů! Fakticky! Ten je tak blbej, až to bolí.

Úplná legenda! Já že jsem legenda? Sláva a bohatství, jo! Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

máte posunutý titulky :-)

00

Odpovědět

Zdary, stále posunuté, cca 1s, šlo by pls opravit? Děkan

00

Odpovědět

+JelimannDíky za upozornění, opraveno :)

10

Odpovědět

Tak to byla ale děsná s****a tohleto :-D

2427

Odpovědět

dafuq did I just see? :D

193

Odpovědět

To bylo skvělý naprosto :)

325

Odpovědět

Pěkné, líbilo se mi to :)

323

Odpovědět

Potkat v mlze Tinky Winkyho, tak se asi taky k smrti vyděsím...

991

Odpovědět

Tinky Winkyho? To je něco jako Simír a Gerchán ne?

35

Odpovědět

+Kohbato je teletabís

91

Odpovědět

Angry Knights

370

Odpovědět

On i ten samotnej teaser je skvělej :D

https://www.youtube.com/watch?v=0-f9r_jAALE

250

Odpovědět


Odpovědět

Blbost říkat, že byl konec povedený, protože nebýt toho co bylo před tím, tak by nebyl povedený, z toho vyplývá, že celé video je povedené :D

452

Odpovědět

Tak tohle je vážně podařené :-D Tohle jsem vážně nečekal :-D

352

Odpovědět

No jedno se jim musí nechat, ten konec by opravdu nikdo nečekal. :D

1030

Odpovědět

Já sem to čekal, když ho odpálil ale jen ze srandy :D

535

Odpovědět

+AlennResp. sem to viděl tak, že by to bylo kvalitní zakončení, děkuji za mínusky .-)

512

Odpovědět

+Alennnz

142

Odpovědět

Ani nevím, jestli jsem si na konci víc užil tu výslednou pointu, nebo fakt, že ten rytíř konečně na chvíli přestal řvát :D

1271

Odpovědět

Konec hodně povedený :)

1485

Odpovědět

hmmm, trochu dlouhý

2076

Další