A Very Potter Senior Year – 1×07 - Oslava úmrtin

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:181
Počet zobrazení:6 223
V dalším díle potterovského muzikálu zavítáme na úmrtinovou párty Skoro bezhlavého Nicka, kde se semele spousta věcí...

Přepis titulků

Scéna sedmá: Světlo odhaluje Skoro bezhlavého Nicka. Vítejte! Vítám vás na své úmrtinové oslavě! Letos to budou již mé 506. úmrtiny. A chci, aby všem utkvěly v paměti! Tak si dejte něco k pití a užijte si hudbu... Zdravím, pane Weasley. Ahoj, Nicku.

Všechno nej... k úmrtinám. Vypadáte mrzutě, pane Weasley. Co vás trápí? No... Hermiona chtěla na tvý úmrtiny přijít, že to prej bude intelektuálně stimulující, tak jsem jí řekl, že by z toho mohlo bejt rande, ale... ona nedorazila! Ale Rone, Rone, Rone!

Proč si nejdeš promluvit s jinými děvčaty? Ale Šedou dámu vynech, ano? Snažím se sebrat odvahu a pozvat ji na skleničku. Měl bys do toho jít. Panečku, máš pravdu! Měl bych! Ne. Nechám to na příští rok. Dokud si nezačne s tím prevítem Bezhlavým jezdcem, měl bych být v pohodě. Děkuji, Harry Pottere, jsi zlatý.

Není za co. Cho, já tu na tebe budu celou noc čekat. - Dobře. - A jinak ti to moc sluší. Ty jsi zlatá, Levandule. Ale mně nemusíš lhát. Vím, že vypadám hrozně. Vážně hrozně. Cho, vždyť jsi ta nejhezčí dívka ze všech!

Sedneme si? Jasně. Měj se, Levandule. Díky, že jsi mě pozval, Harry. I když se mnou asi nebude žádná zábava. Jsem totiž nudná. Strašně nudná. Jseš v pohodě. To říkáš, jen abys mi udělal radost.

Když jsem kdysi chodila se Cedricem Diggorym... říkal mi pořád samé lichotky. Ale nejspíš taky jen lhal. Vím, že jsem ošklivá a nudná. Jseš v pohodě. Dobře, já si odskočím na toaletu trochu napudrovat nos. Můj obličej je asi mastný a skvrnitý, viď? Jseš v pohodě, jasný?

Dobře, za chviličku budu zpátky. Nazdar, kamaráde. Jak se vede? Rone, Cho Changová je děsná! Furt akorát... škemrá o komplimenty. Otravnější věc holka snad dělat nemůže. Když jsem chodil s Ginny, celou noc jsme... spolu mluvili o tom, jak jsem slavnej, kolik mám peněz a jak pořád nemám čas. Proč to s Cho nejde?

Možná, že když jsi chodil s Ginny, bral jsi ji jako samozřejmost. Dáma má přednost. - Račte tudy, slečno Weasleyová. - Díky, kluci. Tak počkat! Není to Ginny? Na rande se Seamusem a Deanem? - Nech to na mně, já to vyřeším. - Harry, už jsem zpátky. Ale nejspíš vypadám pořád hrozně, viď? Jseš v pohodě!

Pojď radši na drink. Tak dobře. Kluci, díky, že jste mě vzali na oslavu úmrtin Skoro bezhlavého Nicka. Tohle je ten nejlepší den ze... Pojď ke mně, otrokyně. Nadešel čas. Musím si odskočit na toaletu. Nevadí, počkáme tady. Dobře, Deane, uděláme to takhle: - My tu holku pěkně pohostíme.

- Dobře, jo. Dostanem ji do varu a pořádně ji rozpálíme! Zařídíme, aby se do nás zamilovala. A pak.. ji políbíš. To zní jako plán. Hej, přestaňte se snažit líbat mou přítelkyni! Cože? - Jo, dej si vodchod, Pottere!

- Už to není tvá přítelkyně, HP. Seamusi, nepleť se do toho. A Deane... brácho, nedělej ze mě vola. Já bych ti tohle nikdy neudělal. - Vzpomínáš, když jsme... - Čau, Rone. Ahoj, Levandule Brownová. Tak... jsem si tak říkala, že bychom si třeba mohli někam vyrazit... - a pak bychom mohli...

- Cože? ...jít ke mně a dát si skleničku a... Co se mi to snažíš říct? Já ti nerozumím. Co říkáš? To ne! Podvedl jsem svou přítelkyni. Vážně. Jsem obyčejnej zkaženej tlustej hnusnej nevěrnej prevít. - Radši to půjdu Hermioně říct.

- Ne! Zůstaň se mnou, teď spolu chodíme. Ne, Levandule Brownová! Musíem si o našem vztahu promluvit. Proč? Nevím, jestli nám to bude klapat. Vypadá to, že se tu dneska nikdo moc dobře nebaví. Nuže... přece se tím nenechám odradit. Půjdu radši pozvat Šedou dámu na skleničku!

Cože? Jezdče, ty parchante! Tys věděl, že se mi Šedá dáma líbí! Jezdče, co řekneš na svoji obranu? Nic, to jsem si mohl myslet! Ty zbabělče! Děkuji mockrát, Šedá dámo! ... a tak jsem zachránil školu a celej svět. Vzpomínáš? Víš co, HP?

Vím, žes nám pomoh, když jsi několikrát zachránil školu. Ale Ginny nepatří jen tobě! Ale to není fér! Koukám, že ti jsem akorát na obtíž. A já ošklivka jsem si myslela, že se budu na rande s Harrym Potterem dobře bavit. Houby! Tvůj obličej září jasnějc než Brumbálův patron! Cho, přestaň škemrat o komplimenty! Nikoho to nezajímá! Bavíme se tu spolu, tak už sklapni!

Radši se trochu kroť, HP! Teď už chápu, proč ti Ginny dala košem! Ne! Ne! To já jsem dal košem jí! Deane, víš ty co? Máme tu problém! Máme tu problém! A teď máme problém my, Pottere! My máme problém! Takhle se mnou nikdo mluvit nebude. My dva máme problém, Harry! My máme problém! Tumáš!

- To se jako rozcházíme? - Takhle je to s tebou pořád! Tak to to radši hned skončíme, Rone Weasley! Tumáš! A dost! Vyzývám vás na souboj, pane! Tady se bude má kolečková brusle dobře vyjímat... Všechno nej k úmrtinám! Doufám, že máš rád banánový dort! A sem bych si mohl odložit kuličky... Konečně jsem dokončila tu ledovou sochu! To ne, má ledová socha!

Harry! Dobrá práce, Pottere! Zkazil jste oslavu úmrtin. Díky, Harry! Ne! Ne! Já jen... Pojďte, radši jdeme pryč. - Jseš v pohodě, kámo? - Nech mě bejt! Čau, kluci! - Promiň, že jdu pozdě.

- Hermiona! Musela jsem pracovat na všech těch esejích, které po mně chce Zlatoslav Lockhart. Jo... Jasně že jo. Jestlipak to není kamarádka Hermiona? Nebo spíš zrádkyně Hermiona? Nenapsalas za mě esej na lektvary! Takže jsem to musel udělat sám! A nenapsal jsem ji! A prolítnul jsem.

Jestli se mi snažíš zničit život, tak ti to jde skvěle. Mrzí mě to. Jo, jo! To by mělo. Mě mrzí, že jseš má kamarádka! Víš co, Harry? Měl by ses radši uklidnit. Na to, kolik ti je, jsi nějak moc podrážděný. Takhle to bylo i v páťáku, když jsi... Hermionin hlas ustupuje do pozadí a my z dálky opět slyšíme tajemný rozléhající se hlas. Jsssssem had.

Jssssem had a velkej! Jssssem velkej had! Mnohem větší, než byssste čekali. Šlo by ze mě vyrobit tisssíc bot nebo milion malých peněženek! Nebo dvě obří boty nebo tak. Jssssem had. Počkat, počkat, Hermiono, přestaň na chvíli mluvit. Slyšíte to? A co? Zase ten hlas! A kurva!

Ten kluk mě asi ssslyší. Radši bych sssse měl vrátit do Tajemné komnaty. Tajemná komnata! Honem, musíme jít za tím hlasem! Já jsem nic neslyšel. Jo, za jakým hlasem, Harry? To ne! To je Skoro bezhlavý Nick a je... zkamenělý. - Ginny, co se tu děje? - Cože? - Co se stalo?

- Já nevím. Jak to? Vždyť stojíš hned vedle. Tos nám teda pomohla. Co kdybys šla radši políbit Deana? Fajn, možná půjdu. Jak chceš. Harry, co tu hledáš? Slyšel jsem ten samej hlas, jako než zkameněl Colin Creevey. Myslím... Myslím, že to byla ta nestvůra z Tajemný komnaty. Hledejte nějakou stopu nebo tak něco.

Našels něco, Rone? Ne, nic. Jenom nekonečný zástup pavouků mířící pryč z hradu. Jen ať si jdou! Blbý pavouci. Pavouky nesnáším. Počkat! Třeba nějakej ten pavouk viděl, co se tu stalo. Kruci! Kéž bych tak uměl mluvit s pavoukama místo hadů, se kterejma stejně nikdy nemluvím.

Pojďte! Jdem za nima! Ale Harry, já se bojím pa-pa-pa... pa-pa... brouků. A vypadá to, že maj namířeno do Zapovězenýho lesa. Třeba nás dovedou k tý stvůře. Musím zachránit školu, jinak jsem tu k ničemu. Pojďte. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thanks Harry... :D

201

Odpovědět

Dostaly mě brusle a kuličky :D Draco rules!

200

Odpovědět

Snaaaaake ;'D

190

Odpovědět

Jsem rád že si Joe Moses v AVP trilogii, kromě Snapea (Ten je sice po smrti, ale nebojte se, jak se říká „možná příjde i kouzelník“) vyzkoušel i další roli – Skoro Bezhlavého Nicka. Joe M. prorazil i mimo Starkid a to s The Joe Moses One-Man Showses – komediálními „scénkovými šou“. Dokonce ho zmínili i v New York Times.

Dnes pokračujeme (Viz díl 1x06) s přeloženými výzvami, které zadávali týmu fanoušci v průběhu turné. Děkuji za podporu předchozího – téměř 300 shlédnutí, WOW! Dnes je na pořadu turné Apocalyptour a „žraní“ cukrovaného dountu (kruhovitá kobliha) zavěšeného na provázku. Lauren (Draco) nemůže lepek, takže dostala speciální roli: http://www.youtube.com/watch?v=38V5h1aMKXw (Chtěl bych vidět výraz uklízeček – muselo to tam vypadat, jako v kokainovém doupěti. :-D A písnička na pozadí je Nick Gage – Make Party) Příští díl bude vodní bitva!

Co se týče dotazu (od Any) na založení (mnou) facebookové fanouškovské skupiny Starkid, tam vás bohužel musím zklamat. Taková fanouškovská stránka je dlouhodobě (překvapivě) velká starost, takže v dohledné době rozhodně ne. :-( ALE nebojte se, zrovna teď pracuji na nečem pro české fanoušky Starkid (NE, nikdo ze Starkid nepřijede, božské schopnosti bohužel nemám. :-D Nic TAK bombastického to není, buďme realisti. :-) ) Ještě vám nic nemůžu prozradit, nevím jestli je prozrazování v mojí kompetenci a navíc je na to ještě dost brzy. ;-)

181

Odpovědět

Když jsem se tak díval na tu výzvu, tak mi došlo že Lauren je vlastně moc pěkná holka. Ty její mužské role to úspěšně maskují :D

200

Odpovědět

Nechci rejpat, jen můžeš v tom videu opravit na začátku slovo Donut.

181

Odpovědět

+misa02Nerejpáš, to je regulérní korekce překladu, díky. Jdu to spravit.

190

Odpovědět

Můžu mít jen dotaz? ty videa jsou smazané? Páč mě to "ukazuje" že videa jsou nedostupné... :(

180

Odpovědět

+Lady LynNašli mi souhlasící obsah třetích stran :-( Ale titulky stále k mání jsou na mojí facebookové fanpage a zde: http://uloz.to/x56WYRKs/czech-subtitles-for-starkid-fan-challenges-rar

180