A Very Potter Senior Year – 1×08 - Aragog

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:198
Počet zobrazení:6 465
Jak vyplývá už z názvu dílu, můžete se tentokrát těšit na samotného Aragoga a jednu hodně sexy písničku. A možná přijde i jedna stará známá postava z knih, která byla v muzikálech dosud opomíjena...

Přepis titulků

Harry, Ron a Hermiona následují pavouky až do doupěte nebo hnízda. Tak jo, myslím, že šli tudy. Honem! - Já mám strach, Harry. - Tiše, Hermiono! To je ono. Někde tu je nestvůra z Tajemný komnaty, cítím ji. Obvykle řeším záhady celej rok, ale letos jsem ve formě, celej hořím! Chlapec v plamenech, tak mi budou říkat! Jo. Slyšeli jste to?

Děti se schoulí k sobě. Ve stínu vidí, jak se něco hýbe. Ozývají se pavoučí pazvuky... a k našim hrdinům se blíží obrovitá postava. Ale, ale, ale... Tři kulihrášci zabloudili až do mého skromného příbytku. To vy jste určitě pronásledovali mé děti do lesa. To teda není pravda, anonyme!

Pronásledovali jsme ohavný pavouky, ne děti. Počkat, jestli jsme pronásledovali tvoje děti, znamená to snad, že jsi... Obří pavouk! Jsem nějakej Aragog. Vítejte v mým bejváku. Jo! Přece jen mám kouzelnou schopnost mluvit s pavoukama. Jsem zpátky v sedle! Ne, jen jsem pavouk, co má kouzelnou schopnost mluvit s lidmi. - Sakra! - Berem nohy na ramena! Počkat, počkat, počkat... Načpak ten spěch? Udělejte si pohodlíčko, chyťte se pavučiny, pobuďte tu.

Hej! Prosím tě. Neutíkej ode mě. Jen to ne, brouku. Nemůžu dýchat, pokud nejsi uvnitř mě. Když se na tebe dívám, myslím jen na jedno. Připadám si hloupě, protože vím, že je to obscénní.

Já chci tě, fakt nutně. Pořádně si se mnou povyrazíš! Začíná mi kručet v břiše, brouku, je čas na svačinu! Šup do mé tlamy. Šup do mojí tlamy. Šup do mé tlamy. Vím, že už se těšíš, brouku! Šup do mojí tlamy. Ani se mi nesnaž vyklouznout! Mám takové nutkání, co mě neustále pronásleduje.

Já už tě nikdy nepustím, patříš mně! Jen mně! Víš, že tě musím okusit, jsi prostě k sežrání! Nemůžu tě dostat z hlavy, tak honem, šup do mojí tlamy! "Ach, ne! To je ale velký zlý pavouk! Já mám strach!" - Šup do mé tlamy. - Šup do mé tlamy. "Co když mě spapá a ještě mu budu chutnat? To ne!" To ne!

Šup do mojí tlamy. "Můj život je u konce. Bože můj, ten pavouk je tak cool!" Já chci tě, fakt nutně. Pořádně si se mnou povyrazíš! Brouku, je čas na svačinu! Honem, šup do mé tlamy! Slyšíte? Je to snadné, klidně se přidejte. Šup do mojí tlamy. Chci tě tam, brouku! Šup do mé tlamy!

No tak, pojď. Tudy, za mnou. Šup do mojí tlamy! A teď vás všechny sežeru. Žádnou pomoc nečekejte. Nemáte žádného kamaráda kromě mojí tlamy. Jednoho kamaráda přece jen maj, ty šmejde! Hagride! Děti! Sakra, Hagride, ty zkazíš každou srandu.

Já i miliony mých dětiček umíráme hlady. Potřebujeme svačinu. Ty víš, že to není pravda, Aragogu. Nemůžu tě jen tak nechat sežrat bezbranný tvory, který si to nezasloužej. - Ráno ti donesu pytel štěňátek. - Štěnátka? Ty milujeme! No vida... Jestlipak to není Harry, Ron a Hermiona! Moc rád vás vidím! Jo! Honem!

Pojďme pryč z tohohle pavoučího hnízda. Vezmu vás někam, kde to bude ještě trochu nechutnější. Hagrid odvádí děti pryč z Aragogova hnízda... do malé chatrče na okraji bradavických pozemků. Jo, račte dál, račte do Hagridovy chýše. Omlouvám se, že je tady takovej bordel. Neuklízel jsem a... ani jsem se nesprchoval od chvíle, kdy jste tu byli posledně. Ale nemůžu za to jen já. Našel jsem si novýho spolubydlu. Určitě si vzpomínáte na fénixe Fawkese!

Brumbál mi ho odkázal, když umřel. Fawkes je skvělej spolubydla, hledí si svýho, spí jedině v krbu. Na rozdíl od támhle toho vochrápanýho draka! Vstávej, ty šmejde! Je v pohodě. Počkat chvilku. Harry? Kam se poděl tvůj úsměv?

Počkat. Přijde mi, že se něco stalo. Taky že stalo, Hagride. Ó, to by se stávat nemělo. Něco ti řeknu. Poběž sem a sedni si Hagridovi na klín, je to to nejlepší místo v celym domě! Honem! To je vončo. A teď bacha.

Bude to drncat. Tak. Je to příjemný, viď, že jo? Jo, je to fajnový. Jestli se ti udělá špatně, hoď to do Hagridovejch vousů. Sám to taky tak dělám. A teď mi pověz, co se stalo. Harry? Co tě žere?

Ale... to nic, Hagride! Život stojí za prd! To je všechno. Lidem už je putna, že jsem Harry Potter. Neville už ze mě ani nekoktá. Už to není Longbotlama. Spíš pořádnej Longbopták. Vždyť jsem svět zachránil už milionkrát. Jak na to můžou všichni zapomenout? Harry, tohle už ku*va nikdy neříkej! Možná seš ještě pískle, ale máš v sobě velkýho ducha. A je jedno, jestli se zrovna proháníš na koštěti po okolí, zpíváš nějakou tu písničku nebo nám všem připomínáš, že v tom nejsme sami.

Víš, Harry, pro některý lidi seš jako světlo... na konci temnýho opuštěnýho tunelu hanby. Seš hrdina, Harry! Stejně nadčasovej a nezapomenutelnej jako V.R. Troopers! - Jako kdo? - Jako V.R. Troopers! Vy je neznáte?

Jsou to takový tři dětský superhrdinové, co vypadaj jako roboti. Jako Beetleborgové! Beetleborgové? Ne! Beetleborgové stojej za hovno. Já tady mluvím o... O V.R. Troopers! Ty za něco stáli! Dokázali totiž cestovat elektrickým vedením nebo internetem. Vlastně už si nevzpomínám, co přesně dělali, ale hlavní je to, že seš jako oni - vždy opěvovanej. Ale já se proslavil jako spasitel Bradavic.

Co se mnou bude, až z Bradavic odejdu? Mám strach. Jo, jasný. Harry... jednou jsem byl ve stejný situaci jako ty. Byl jsem v posledním ročníku a blížil se konec školy a mýho dětství... - A nechtěl jsem se toho vzdát. - Tak cos teda udělal? Nevzdal jsem se toho a zůstal jsem tady! - Tys nikdy neopustil Bradavice?

- Ne! Sice chtěli, abych vysmahnul, ale já nepřišel na promoci. Prakticky jsem pořád student! Ale když něco strašně moc miluješ a vidíš, jak ti to proklouzává mezi prsty, Harry... musíš se toho vší silou držet! To bolí, Hagride! Harry! Promiň! Dám ti jenom jednu radu: vždycky buď svůj.

Žít v Bradavicích je hlína! Jasně, všichni tvý kámoši dospějou a založej vlastní rodiny, ale časem půjdou do Bradavic jejich děti. A víš co? Bude... Bude to smutný. Bude to smutný, až je uvidíš. Většinu dnů budeš nejspíš sedět v chýši, čumět na Netflix nebo Hulu Plus... a čekat, až se ty tři andílci s červenejma tvářičkama stavěj na návštěvu...

a budou chtít naučit tancovat nebo potřebovat radu. A pak taky vyrostou a... a budou za tebou chodit čím dál míň. A ty si budeš říkat, proč tu vlastně pořád jsi... a než se naděješ... zbyde ti jenom... drak, co už pět let spí...

a fénix... kterej ti bude připomínat, jak krátkej ten život vlastně je. Ale my nemáme druhou šanci jako fénix, že ne, děti? Ne. Jakmile shoříme, jsme na škvarek. Konec přednášky! Díky, že jste mě přišli rozveselit! Díky, Hagride! Byla to sranda! - Už bychom se měli vrátit. - Počkejte, ještě nemusíte chodit. - Měj se, Hagride!

- Ale kdyby... Hagrid dokáže vždycky nejlíp poradit. Harry, nestvůru z Tajemný komnaty jsme nenašli, ale je ti aspoň trochu líp? Ne, to sotva. Vůbec ne. Je mi furt hrozně. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V 9:09 neříká spíš Hagrid: "It's fun to live in Hogwarts?". Víc mi to tam sedí...

181

Odpovědět

Však říká. :-D

210

Odpovědět

+BugHer0To znamená, že "hlína" je novej výraz pro zábavu?

2011

Odpovědět

Můžete mi někdo prosím vysvětlit proč si někdo kdo tam má malou roli nevymění ten mikrofon s Darrenem když on tam má 30% všech replik ?

191

Odpovědět

Dozvěděli se to až po představení. "Když jsme poprvé viděli co máme za záběry, a dozvěděli jsme se že Darrenovi nefungoval celou dobu mikrofon, byl to jeden z nehorších momentů co jsem kdy v divadle zažil. Bylo mi opravdu do pláče. Říkal jsem si, že tohle ani nebude moci jít na youtube. Naštěstí máme vynikající střihače obrazu i zvuku, takže to nakonec dopadlo na tu hrůzu ještě dobře." - Jeden z bratrů Langových (režisérů)

190

Odpovědět

+MiliaDěkuji...celou dobu mi to vrtalo hlavou =)..ale je divný že to nikdo neslyšel no..

180

Odpovědět

Nikdy bych nevěřila, že písnička o tom, že tě chce pavouk sežrat může být tak... :3

210

Odpovědět

Tak povedený díl, obzvlášť hláška "Grab a web. Stick around":D

200

Odpovědět

Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale sexy Voldy má konkurenci v sexy Aragogovi

190

Odpovědět

nesouhlasím, každopádně písnička úžasná ^^

211

Odpovědět

My life is over, oh my god this spider is so cooool :DD

190

Odpovědět

Now here's a warning - I'm gonna bounce ya! :D Jinak Jeff je skvělý, musím si to pustit znovu ;)

190

Odpovědět

Čekala jsem, že začnou zpívat Not alone, když Harrymu řekl, že nikdy nebude sám... no nic :D Nejvíc mě stejně rozesmálo jak se Darren smál, když drncal Hagridovi na klíně a když mu spadly vousy ;)

220

Odpovědět

Darren je nejlepší :D jak neměl čas to se zbytkem cvičit víc, tak tam dělá víc chyb a dost často neudrží ani smích :) ale musím říct, že se mi tahle verze líbí víc, než kdyby to bylo udělaný jako klasický představení, je to takový živější, vtipnější, ...

200

Odpovědět

Pochopila jsem správně, že to měla být vzpomínka na Starship? :D

180

Odpovědět

+RidiaUrčitě. A všimli jste si na konci minulého dílu jak Joey, který hraje Rona, říkal, že se bojí pa...pa...pa...brouků? (Joey hrál ve Starship postavu brouka.)

190

Odpovědět

a následne keď nebol schopný čítať svoj scenár pri toľkom hopsaní a smiechy ešte väčšie :D

180

Odpovědět

Dnes jsem se na komentář těšil :-D Jeffa Blima, který hraje Aragoga, můžete znát z Holy Musical B@man, jako hlavního záporáka :-) Hagrida hraje Brian Holden (Lupin, Junior) – všiměte si jeho obuvi :-D Když jsem AVPSY viděl poprvé byl jsem z jeho řeči na konci dílu celý naměkko.

Brian, Jeff a Meridith (Hermiona v AVPSY) jsou členové kapely Jim and the Povolos (Spolu s dalšímy členy Starkid – obsazení se různě mění. A taky se svými dalšími kamarády – hudebníky). Nedávno vydali nové album Seems Right a protože se někteří v komentářích předchozích dílů těšili na Aragoga (Jeffa), tak pro vás mám písničku, kterou (jako zatím jedinou) složil a nazpíval právě Jeff. A je to opět pecka!: Živá verze (vystoupení bylo stylizováno do 30. let 20. stol.) http://www.youtube.com/watch?v=Q14pGmD9V_o a studiová: http://www.youtube.com/watch?v=7MDZQocCtOs

A taky další výzva, kterou zadávali na turné fanoušci. Bitva s balónky s vodou z Apocalyptour! (Pro dámy: Ta osoba co na konci roztrhá tričko je hudební režisér Starkid – Clark Baxtresser) Protože mě nadchla písnička na pozadí a protože se téměř nemluví, přeložil jsem i písničku – k ní drobná poznámka: Písnička je TalkFine – Water's gettin' too hot a její ústřední větu jsem přeložil doslovně – „Voda začíná bejt horká.“ I když vím, že jde v angličtině i o metaforu, něco jako naše „Začíná to tu bejt hustý.“ zvolil jsem doslovný překlad, protože jde koneckonců o vodní bitvu: http://www.youtube.com/watch?v=dGX6_ez69Uw Příští díl bude: Ninja objímání.

190

Odpovědět

čauky :D ja som len musela povedať, aká som natešená z toho, že v našich končinách vidím takého informovaného Starkidfana...tými komentmi mi perfektne vypĺňaš medzierky nevedomosti v mojom fangirlingu ;) thx :) :D

180

Odpovědět

+BrandyJá moc děkuji za podporu!

180

Odpovědět

Ta písnička Committed je skvělá, díval jsem se i na jejich další songy, a pecka, jenom mám takovej dotaz, zpívá s tima v té kapele někdy i Jim Povolo? Bo v tom songu jsem si ho nevšiml, a znám ho především jako Goyla, a i když je mi jasný že zpívat umí, tak si ho nedovedu představit jak takhle v klubu nebo někde zpívá :D. A pokud s nimi nevystupuje, tak jaktože se jmenují po něm?
A jinak taky děkuju za info co dáváš ke každýmu AVPSY :).

180

Odpovědět

+LewyNe, nezpívá, jen jim někdy dělá uvaděče. (Třeba i se stand-upem před vystoupením.) Pojmenovali se po něm a pak ho schválně nepozvali (ano, NEpozvali :-D ) do kapely. Je to celé myšleno jako vtip (Kapela je pojmenovaná po člověku, který v ní není...), který sám Jim podporuje a baví se tím.

181

Odpovědět

+LewyNěco takovýho jsem mohl čekat :D. Tak díky moc za odpověď :). Zase jsem o něco chytřejší :).

180

Odpovědět

Ode mě máš taky zlatýho bludišťáka, je to senzace mít někoho, kdo se tak vyzná, neváhá a dává si tu práci s tím nám to ukázat. Prohlašuji tě za hlavní autoritu a guru československého StarKid fanklubu :-D
BugHer0 této poctě unikl kvůli svému zamítavému postoji vůči Holy Musical Batman, který je mnohem lepší než Starship a Me And My Dick, takže argumet, že je to dětinské a trapné (což místy je) padá:-) (nicméně jde o můj osobní velmi neobjektivní názor a věřím, že kdyby se nenašla ta slečna, co HMB nakonec přeložila, tak bychom BugHer0a ukecali) :-D

180

Odpovědět

+WinkyWow, děkuji! :-D Jsem nesmírně rád, že se vám moje příspěvky líbí.

180