A Very Potter Senior Year – 2×06 a 2x07 – Závěr

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:289
Počet zobrazení:8 008
Připravte si kapesníky! Jsou tu poslední dvě části třetího potterovského muzikálu od týmu StarKid a bude to hodně emotivní. Sami herci totiž dobře vědí, že se ve stejném složení i s Darrenem Crissem už jen tak nesejdou, takže se vlastně loučí i mezi sebou. Jak to celé dopadne? Bude Voldemort jednou pro vždy zničen? To vše se dozvíte v následujících 24 minutách.

Přepis titulků

Scéna šestá: Harry, Ron, Draco, Neville, Lenka, Seamus, Dean, Cho, Levandule a další bradavické děti stojí pohromadě v dívčích umývárnách. Tady, vidíš ten obraz hada? Promluv hadím jazykem a komnata se otevře. Hurá na to. Voldemort jde ke dnu. Pojďte! Dveře Tajemné komnaty se rozletí dokořán a děti vcházejí dovnitř. Uvnitř je tma, mokro a chladno. Tak jo, držte se pohromadě!

Harry Potter - chlapec, který zůstal naživu. Tak se znovu shledáváme. Počkat, počkat, to mluví ten lítající deníček? A kurva! To je divný! Kurva! Přišel jsem tě zastavit! Kolikrát tě sakra musím zabít, Voldemorte? Jednou to evidentně nestačí, Pottere!

Fakt si myslíš, že máš šanci? Už jsem tě porazil! Tvý pravý já. A teď je z tebe obyčejnej duch. Ne na dlouho. Jen co najdu kámen vzkříšení, budu jako dřív. To myslíš... tuhle věcičku? Jo! Nechci ti to kazit, ale ten krám nefunguje. Akorát uvidíš duchy. Z hrobu to nikoho nevytáhne. Nevím, cos o tom slyšel, ale je to pěkná sračka.

Není to žádná sračka. Ty jseš tady sračka. Ve skutečnosti ten kámen funguje. Brumbál jen nevěděl, jak ho použít. Aby mohl opravdu vrátit život, musí ten život nejdřív někomu vzít. A já nejspíš připravím o život ji! Ginny! Ginny, prober se! Cos jí to udělal? Celý rok jsem ji ovládal. Teď je mou otrokyní!

Měl bych ti vlastně poděkovat, Harry. To díky tobě ji teď mám ve své moci. Patří mi. A jakmile se zmocním toho kamene, budu jí moci konečně ukrást život. A pak znovu povstanu a její kostra bude navěky ležet v téhle komnatě. Ty ho ale nedostaneš. Stojí za mnou celá škola. Teď už to není jen já versus ty. Máš pravdu.

Už to není jen já versus ty. Teď je to ty versus já... a můj obří had! Já vás sssežeru, vy pitomý lidi! Pojďte sssi! Krucipísek! Ten had je skoro stejně velkej jako tenhle had! Seamusi! On ho zkameněl! Nedívejte se na něj, nebo z vás bude kus šutru!

Jak porazíme nestvůru z Tajemný komnaty, když se na ni nemůžem ani podívat? Tomuto stvoření se říká bazilišek. A jedinou věcí, která dokáže projít jeho silnými šupinami, je meč Godrika Nebelvíra. Poslyšte! Říká se, že ten nejzapřísáhlejší člen Nebelvíru ze mě může Godrikův meč vytáhnout. - Já to zkusím! - A jak se do tebe ten meč dostal? Nejspíš jsem v tom měl prsty já. Já to zkusím! Nic.

Já to taky zkusím. Nic. Harry, ty máš pořád strach. Pořád si nevěříš. Mám vásss! Jestli chceme mít nějakou šanci, někdo by ho měl rychle oslepit. Uhněte mi z cesty, děti! Šálko!

Proč musíš být tak statečný? To ty jsi mě zařadil do Nebelvíru. A ty jsi naučil tenhle starý klobouk, jaké to je milovat. Buď opatrný! Neboj! Tak se ukaž, ty sešlý hade! Já nevidím! Kdo tady zhasnul?

Je slepej! Házejte na něj kouzla! Au, au! To jste sem přišli, jen abyste mi ublížili? Když byla má komnata tajemná, bylo to mnohem lepší! Naše kouzla na něj neplatěj. Má moc silný šupiny. Aspoň že nás nevidí. Nikdo ani muk. Hej... Kam se poděli?

- Marco! - Polo! Mám tě, blbče! Kurva! Ty! Ale, ale, Tom Raddle. Jak se opovažuješ říkat mi tím jménem? Možná ses nechal ostříhat, zahodil jsi košili a nasadil sis úžasnou kápi... ale pořád jsi ten samý zmatený sirotek, jako jsi byl kdysi dávno.

- Sklapni! - Ale v ostatních ses spletl, Tome. Stejně jako ses spletl sám v sobě. Lidem na tobě záleželo. Brumbálovi i mně. A tobě podle mě na lidech také záleží. Někde hluboko uvnitř! A podle mě to víš. Vážně? Tak koukej na tohle.

Avada Kedavra! Šálko! Ne! Ano! A teď naval ten šutr, Pottere! Hade! Ano, pane. Naval!

Dej ho sem! Je s tebou šmitec, Pottere! Mě nezastavíš! Nezapomeň, že jsi přišel o všechno, co tě činilo vyvoleným. Přiznej si to! Vždyť už ani sám nevíš, kdo vlastně jsi. Že ne? Já jsem... slavnej...

Harry Potter! Slavnej Harry Potter! Ano! Bazilišek i Harry se svalí na podlahu. Bazilišek je mrtvý a Harry umírá. Voldemort si jde pro kámen vzkříšení. A sbírá ho ze země. Konečně! Teď jsi můj!

Otrokyně! Chci, aby Harry Potter jako poslední věc před smrtí viděl... jak vysávám život z jeho přítelkyně. A díky, zlato. Byl to pěkně šílený rok. Ty, Harry... pověz mi, jaké to je... vědět, že jsi zklamal? Vědět, že si odsud v klidu odkráčím a budu vládnout celému světu?

A vědět, že až se tak stane, vymažu z povrchu zemského každý pozůstatek po tobě a tvé rodině? Nikdo si na tebe nevzpomene! Neštěkne po tobě ani pes! Zatímco já budu žít navždy... pro tebe to právě teď končí, Harry Pottere. Víš, Voldemorte... jestli nemůže žít věčně Harry Potter... - tak nemůžeš ani ty!

- Cože? Harry uchopí meč Godrika Nebelvíra a probodne jím deníček. Ne! Z deníčku začne stříkat krev a Voldemort se zmítá v křečích. Krátce na to jeho hrudník vybouchne a začnou z něj šlehat paprsky bílého světla. Jeho tělo se kousek po kousku rozpadá a Voldemort zoufale naříká. Poté mu odpadne obličej a je vidět jeho vřeštící holá lebka. Krátce potom se veškerá jeho kůže vznítí.

Jeho hořící kostra se drolí do louže krve a zeleného hnusu. Joe Walker umírá! Hustý! Harry! - To ne, Harry! - Harry. - Harry. - Harry. Harry, ne, ne, ne, ne, ne. Neumírej, neumírej! Všechno má svůj konec, Rone. Tohle je ten můj.

A... díky, žes mě přived zpátky. Není... Není zač, kámo. Jen mě nenapadlo, že bych se s tebou měl teď fakt loučit. No... asi je fakt načase říct si poslední sbohem, kámo. Ne, dokud k tomu má Hagrid ještě co říct! Konec jednou přijde, Harry. Ale dneska ne, dneska ne! Hagrid náhle z kabátu...

vytahuje fénixe Fawkese, který začne do Harryho šrámů vyplakávat léčivé slzy. Hodnej kluk, Fawkesi! Pořádně ho pobreč, to je ono! Vody je dost! Páni, výmaz! No... u všech čokoládových žabek! Harry Potter to dokázal, lidi! Harry Pottere! Ginny. Ginny, promiň, že jsem byl celej rok takovej hroznej bručoun. Doufal jsem, že když ti dám kopačky, budu na tom líp, ale pěkně jsem se přepočítal.

Nechceš se mnou zase chodit? To... To jako vážně? Však víš, co se říká. Na nošení starýho klobouku není nic špatnýho. Panečku! Už se těším, jak o tom napíšu do svého deníčku! Ale Hagride... co bude se Šálkou?

Je mi líto, děti. Na oblečení Fawkesovy slzy nezabíraj. Šálko... Umřel při tom, co dělal nejraději. Byl ve víru dění. A určitě by nechtěl, abyste ho tu oplakávali. Chtěl by... abyste si užívali tepla. Podívejte! Pane Pastorku, Harry Potter porazil nestvůru z Tajemné komnaty!

Škola je v bezpečí a nemusí být zničena! Už to tak vypadá. Ale vy děti... Utíkáte mým mužům... bojujete tu na vlastní pěst s obřím hadem a vědomě porušujete nařízení ministra kouzel... Dopustili jste se kouzelnických zločinů. A proto bych měl... dát vám všem malým hrdinům kouzelnické vyznamenání!

Odvolejte ten letecký nálet, hoši! Bradavice tu zůstanou! Tak! Jupí! Stal se zázrak! Všichni studenti, kteří byli zkameněni, najednou obživli. S výjimkou Colina Creeveyho, který bohužel zemřel. Jupí! Páni! Výmaz. Nechce se mi věřit, že byla Tajemná komnata celou tu dobu na dívčích umývárnách.

Takže ty zvěsti nelhaly. Salazar Zmijozel ji vybudoval, aby mohl sledovat malé dívky při čůrání. Hermiono! Počkat, co to tady je? Prstýnek? Stejně jako ze mě může oddaný člen Nebelvíru vytáhnout meč, traduje se, že ten, kdo cítí pravou lásku, dokáže ze Šálky vytáhnout kouzelný prsten. Jeho poslední dar patří tobě, Rone.

Myslím, že víš, jak s ním naložit. To asi vím. - Musím ti něco vysvětlit. - Ne, Rone! Nic mi vysvětlovat nemusíš. Když jsem byla zkamenělá, všechno jsem slyšela a viděla. Kouzelnické policii jsem už nahlásila, co mi udělal pan Filch, takže ho právě zatýkají... Ale taky vím, že jsi to byl ty, Rone Weasley...

kdo přivedl Harryho zpátky, aby zachránil školu a mě. Jo, já... Počkat, co že ti Filch udělal? Rone, dost jsem přemýšlela a víš co? Zlatoslav Lockhart je podivín. A jeho knížky jsou brak. Vydržíš to se mnou... i když opravdu čekám až do svatby? No... to čekání nebude moc dlouhý!

Hermiono Jean Grangerová... chci dostat další polibek. Vezmeš si mě za muže? - A mě? - Ano! Ano! Kouzelnický bože, ano! - Vyšlo to! Řekla ano! - Vyšlo to! Řekla ano! - Hej! - Hej! Zavři tu svou nevymáchanou hubu, ty hnusnej ksichte!

Ona řekla ano mně! To tedy ne! Řekla ano mně! Panečku! Dva kluci stojí o mé polibky. Konečně vím, jak se cítila Katniss. Jupí! No... a je to, lidi. Poslední ročník...

je za náma. Myslím, že jsme všichni úspěšní absolventi. A Voldemort je navždycky pryč. Pokud teda někde nepoletuje další nečekanej kus jeho duše. To... To těžko. Takže to vypadá... že vás zvu na máslový ležák! Jo! Ne, ne, ne!

Co bych to byla za ředitelku, kdybych to dovolila? - Já vás zvu na máslový ležák! - Jo! Nesnáším loučení, ale vím, že to není navždy, není navždy. A i kdyby bylo, dobře víš, že se tím nenechám zlomit. Díky tobě se při každém kroku cítím líp. Takže se pokusím zadržet slzy, ale nikdo radši neříkejte sbohem. - Tak jo, chlape! - Sbohem, Seamusi. Budeš mi chybět. - Věčně veselej Dean.

- Mám tě rád, kámo. Já tebe taky. Ty šílená ženská! Neville, i ty mi budeš chybět, kámo. Sbohem, pane Pottere. Měj se, kámo. Sbohem, Lenko. Sayonara, Harry Pottere... Měj se, Cho.

Nuže... asi se budeme muset rozloučit. Voldemortovi jsi to natřel, že ano? Jo, bejt mým nepřítelem je dost nebezpečný. Ještě štěstí, že my dva jsme... přátelé. Tak kluci, uvidíme, co nás čeká dál. Jseš připravenej na cestu, kámo? Jo, jsem, jenom tu...

Držte se, Bradavice. Bylo to... naprosto boží.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chybí tu závěrečná scéna!

00

Odpovědět

Ne, sorry, už ji vidím. Člověk si to musí dole překliknout.

00

Odpovědět

u předchozích dílů muzikálu jsou titulky ke stažení, je možnost stažení i titulků k AVPSY?

20

Odpovědět

Normálně bych nekomentoval něco, co tu bylo přeložené kdysi dávno, ale tohle mi prostě nedá a musím sem napsat pár slov na rozloučenou ^^ Když jsem dokoukal AVPM a AVPS, které jsem fakt žral, uběhla nějaká ta chvíle, než se tu začalo překládat AVPSY. Tak jsem ho začal sledovat, ale z nějakého důvodu mě prvních pár dílů nějak nechytlo (hanba), tak jsem se sledováním přestal. Jenže rok se s rokem sešel a na netu začalo obíhat video Rapujícího Daniela Radcliffa u Jimmyho Fallona, což mi vnuklo nápad, najít si nějaká videa o Harrym tady. No a světe div se, vyskočil na mě AVPSY. Tak si řikám, že mu dám ještě jednu šanci. No a ještě že jsem to udělal ^^ Celý je to úplně úžasný, miluju písničky, miluju herce a jejich výkony, miluju McGonagallovou... :-D A nejvíc žeru poslední dva díly (rozumějte 05,06), kvůli všemu výše uvedenému :-)
Takže jsem to teďka dokoukal, ohodnotil 10* a lajknul stránku Milii ^^ Čímž zároveň děkuji jí i celému překladatelskému týmu, který nám poskytnul možnost vidět takovouhle bombu :-))

30

Odpovědět

Co se týče překladu, rádo se stalo. ;-) A Millia je kluk.

00

Odpovědět

Skvělé jako vždy!!! Miluju Starkid a myslím že by stálo za překlad HOLY MUSICAL B@MAN!!!! Tak prosím o překlad =)

250

Odpovědět

Holy musical B@man je už přeložený na youtube. :))
(http://www.youtube.com/watch?v=6MkJlGZKmXw)
Mě by spíš zajímalo... Přeložíte nám Twisted, prosím? (smutně koukám) :)

70

Odpovědět

+Lady.GeTwisted jsem přeložil a titulky jsou na na titulky.com - http://www.titulky.com/Twisted-The-Untold-Story-of-a-Royal-Vizier-235126.htm

10

Odpovědět

Tyhle prazdniny jsem si udelala kompletni HP maraton - knizky, filmy a nakonec i muzikaly.
A konecne jsem si nasla i cas na vytvoreni profilu tady, jen abych mohla komentovat :D
Takze! BugHer0, dekuju strasne moc. I kdyz jsem na AVP koukala v originale, stejne mi vzdycky neco uslo...a tvoje titulky jsou k nezaplaceni ^_^

Vsechny tri muzikaly jsou proste a jednoduse, jak kazdej vi, totally awesome, a nema cenu tu psat oblibeny hlasky - stejne je uz vsichni znaj :)
Slzy byly, zvlast ted na konci, ale stalo to za to :)

DFTBA, guys!

P.S. Dekuju za novou obsesi s Joem Walkerem ;)

340

Odpovědět

vím jaké je to se loučit na tento díl se nedívejte namalovaní ani před tím než jedete mezi lidmi NIKDY nezapomenu na to co Mě AvPM, AvPs, AvPSy naučilo

miluji strarkid :P

250

Odpovědět

Oh my rowling, it was TOTALLY AWESOME! AVPSY jsem viděla už pětkrát, ale stále nemůžu uvěřit, že je to opravdu konec ! Kdykoliv se dívám znova, tak si popláču... když oni jsou tak úžasní!
A děkuju taky tobě BugHer0 za překlad - sice jsem se dívala i bez titulek, ale přesto mi pár (no dost hodně :D) věcí unikalo :D a samozřejmě díky taky za tvé úžasné komentaře Milia :) Jsem ráda, že nejsem jediný magor, který je do nich totálně zblázněný :D Díkybohu za Starkid ! Co bych bez nich dělala :DD

250

Odpovědět

Okay is Wonderful...Lights down...The end :'( :'( :'(

ďakujem za titulky BugHer0....it was totally awesome!!! :3 <3


máme blog venovaný Teamu Starkid, dlhšie som ho zanedbávala kvôli škole, ale 18.06 mám posledné prijímačky a odvtedy ho plánujem dať znovu do pohybu, všetky info a novinky o Starkids, tak ak by ste potom mali záujem a chceli s nimi zostať v kontakte, čeknite sem-tam ;)
...poprípade ak máte nejakú lepšiu stránku o nich a voľné admin miesto, tiež by mi nevadilo sa pridať :) ....alebo ak by chcel byť niekto spoluadminom...do tretice nejaký fanatik s prehľadom by nevadil :D

www.teamstarkid.blog.cz

....a nechceme, aby to malo formu typického blogu s vyznaniami adminov, skôr nech je to typická fanpage ;D ...ide nám o zjednotenie CZ/SK fans :)

190

Odpovědět

"Goodbye Hogwarts... ...it was totally awesome..." po tomhle jsem se rozbrečela jak želva...

Každopádně, díky, za ty nádherné měsíce strávené u toho a díky za překlad :)))

230

Odpovědět

Vidím to po pátý a stejně mám zase na krajíčku...
Loučení s Harrym/Darrenem je fakt síla... :( <3

Nechce se mi tady vypisovat všechny ty úžasný scény, protože už tady vypsaný jsou a protože všichni kdo tohle dokoukali až sem, nakonec, stejně sami ví, jaký scény jsou nejlepší. :)

Takže bych jen chtěla strašně moc poděkovat BugHer0, za další výborný překlad!!! :)

230

Odpovědět

Konečně poslední díl. Teď je pro mě ten správný čas se na to jít podívat - hezky všechno najednou.

195

Odpovědět

Díkes za překlad, a ten konec s Voldíkem úžasný, jinak ten pocit když se poslední noc turisťáku v noci plížíté na dívčí záchody (jediné místo v cempu a okolí kde se dá v klidu sednout a je tam wifi) aby jste se mohli kouknout na AVPSY k nezaplacení hlavně když vás cestou ven chytne jedna holka co se vám libí :D

201

Odpovědět

tak moc jsem se těšila na tyto dva díly a teď se mi po nich tááák stýýskáá. Takže o víkendu jdu sledovat AVPSY znovu :D
ten pocit (pardon, že začínám takhle, taky to nesnáším, ale teď se to jinak nehodí), když se rozbulíte před celou třídou v informatice :D snad si toho moc lidí nevšimlo... doufám...
TT_TT (XD)
it's so totally awesome!

211

Odpovědět

Dokonalé :') Sice jsem nebulela, jak když jsem to dokoukala poprvé, ale i tak mi dalo práci nezamáčknout nějakou tu slzu :) Nejdřív deprese po skončení knih, pak po konci filmů, a teď i po muzikálech, fňuk :( Bylo to prostě... no, totally awesome, jak jinak :)

Díky moc za překlad i za Miliovi zajímavosti :) A na svůj dlouhý list věcí, co dělat po zkouškách o prázdninách, si tímto připisuji i položku "dát si celou trilogii AVP od znova" :)

210

Odpovědět

Díky, bylo to totally awesome ;)

201

Další