A Very Potter Senior Year – 1×10 – Kouzelnický duel

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:6 735
V dnešním díle se dozvíme překvapivého vítěze volby nového bradavického primuse a poté nás čeká jeden vyhrocený kouzelnický duel.

Přepis titulků

Světlo odhaluje Velkou síň. Pozor, všichni bradavičtí studenti! Je tu poslední den semestru a s ním i čas na vyhlášení nového primuse. Prosím, ihned se dostavte do Velké síně, neboť výsledky budou vyhlášeny, jakmile se spočítá pár posledních hlasů. Jak vzrušující! Tak, Rone, den D je tady. Mělo by to bejt v pohodě. - Malfoye přece porazím, ne? - Ty mu to natřeš na celý čáře. Ahoj, Neville a Lenko - mí přátelé z Brumbálovy armády.

Volili jste mě? Ne tak docela. Zlom vaz. Čau, kluci, vím, že... spolu v poslední době moc nevycházíme, ale můžu počítat s vaším hlasem, že jo? - Moc bych nedoufal, Pottere. - Jdeme, Ginny. Hermiono! Tady jseš! Jseš jednička, sekne ti to! Volilas mě, že jo? No víš... Tak dobrá, děti. Ticho! Ticho. Právě jsem obdržela výsledky voleb a je vidět, že jste je někteří nebrali vůbec vážně.

Na druhém místě se s celkovým počtem dvou hlasů umístil... pan Draco Malfoy! Páni, dva hlasy! Tolik jsem jich ani nečekal! Jsem pyšný jako páv. A máš to, Malfoyi! Jo, jo! Dva hlasy! Kdo je tady za blbce teď? A na druhém místě se umístil, rovněž se dvěma hlasy, také pan Harry Potter!

Počkat... Co? Co? Co? Já dal hlas sobě! Já taktéž. Rone, koho jsi volil ty? Počkej... Počkej, až to uslyšíš, Harry. Cože? A celé volby vyhrává jasným rozdílem... s celkovým počtem 867 hlasů... medvěd Fozzie!

Doufám, že jste na sebe všichni hrdí. Jo! Doufám, že vám to připadá vtipné. Měli jste šanci projevit svůj vlastní názor, a vy jste promrhali hlasy na hloupého medvěda! Jo! Ticho! Medvěd Fozzie ale naším novým primusem být nemůže. Ticho!

Je to totiž jenom maňásek, který se pokládá za komika. A i kdyby to nebyl maňásek, je to medvěd. Je mi líto, ale všechny hlasy pro medvěda Fozzieho musí být vyřazeny. Ticho už! Nevím, kdo s tím šprýmem přišel, ale kvůli vaší bezmezné nezodpovědnosti skončily tyto volby katastrofální remízou! Jejda, jejda... Hanba vám všem! Sám jsem bral celou tuto záležitost nesmírně vážně a volil jsem Draca Malfoye. Stejně jako můj bratr Lockoslav Zlathart.

O vítězi se dá rozhodnout jediným způsobem, ředitelko. Jakožto učitel obrany proti černé magii navrhuji... kouzelnický duel. Páni! Ano, kouzelnický duel. S naším milovaným Dracem v jednom rohu a tím uprděným Potterem v rohu druhém. Vítěz bude primusem a poražený bude jen velkým poníženým ubožákem. Kouzelnický duel? Sice by to bylo fér, ale vy chcete vystavovat děti zbytečnému nebezpečí?

Co by na to asi řekl Brumbál? To je v pořádku, já se Malfoye nebojím. Tak dobrá. Děti, odsuňte ty lavičky co nejdál to jen půjde! Víš, Goyle, trochu jsem přemýšlel. K čemu mi výhra v těch volbách vlastně je? Stojí mi za to, abych ohrozil přátelství se starým dobrým kamarádem Harrym Potterem? Co myslíte, pane manažere?

Ne. Nuže... je to jasné! Měl bych si to nakráčet přímo k ředitelce a odvolat svou kandidaturu. Malfoyi. Harry, trochu jsem přemýšlel a došel jsem k závěru. Já taky. Radši se připrav, protože ti nakopu zadek tak, že budeš muset prdět pusou. Harry, vím, že v nás ty volby vyvolaly patřičnou dávku rivality, ale jsme přeci pořád přátelé.

Ne! Ne! Nejsme, Malfoyi. Ty jseš natvrdlej? Já nikdy nebyl a ani nebudu tvůj kámoš. Nesnáším tě! Chápu... To pro nás tedy znamená válku. Dobrá, chlapci, chci vidět férový duel. Až napočítám do čtyř. A raz, dva, tři, čtyři!

Harry Pottere, obdivovateli sebe samotného, vzpomínáš si, co vše jsme spolu prožili? Nikdy jsi na mě nebyl milý. Byl jsem ti pořád ukradený. Ale to se teď změní, však já ti naženu strach! Draco Malfoyi, ty o mně nevíš ani ň. To, co tu dělám, je celý můj život. Nemůžu tě nechat zvítězit...

ty snobskej parchante. Tak se koukej vzdát, než si pro tebe šáhnu! Čáry jsou konečně vyryty do písku. Konečně vím, na čem vlastně jsem. Možná si myslíš, že jsem na ústupu, ale tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Ano, tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Ano, tahle škola bude ještě dnes patřit mně!

Z pár soubojů jsi se štěstím vyšel jako vítěz, ale my už víme... že jsi pouhým stínem prastaré báchorky. Jestli jsi sám občas na pochybách, ber to jako znamení toho, že tahle škola bude ještě dnes patřit mně! - Ne, tahle škola bude ještě dnes patřit mně! - Ano, tahle škola bude ještě dnes patřit mně! - Ne, tahle škola bude ještě dnes patřit mně! - Ano, tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Everte Statum! Expelliarmus!

Nejspíš si myslíš, že mě máš v hrsti, ale to se ti nikdy nepovede. Čím víš se snažíš vyšplhat, tím rychleji sjíždíš dolů z kopce. Podívej se mi do očí a hned zjistíš, že tohle je konečná. Takže tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Chápeš, Malfoyi? Tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Tvůj čas se naplnil- Tahle škola bude ještě dnes patřit mně!

Pěsti na tebe! A je to. Ne tak rychle... Serpentsortia! Poslyš, hade... vím, že tvůj život nejspíš za moc nestojí. Ale být v tvé šupinaté kůži, nebyl bych takový drsňák.

Vidím v tobě dívenku... Holka, ty jsi vážně kus! No tak, hade. Hodná holka. To je ono, jenom... Had umírá. Protože tahle škola bude ještě dnes patřit mně! Povodil jsem si hada! Viděli jste to? Jak jsem si ho dal levou zadní? Já viděl, jak mluvíš s hadem!

- Slyšeli jsme akorát samý syčení. - Jo! Je to hadí jazyk! Stejně jako Salazar Zmijozel! J-j-j-jémine! Jejda! Co když je Harry Potter oním Zmijozelovým dědicem? Páni! To je kravina! To by přece musel otevřít Tajemnou komnatu...

Dávalo by to smysl, že ano? Pottere, to jste tak dychtil po pozornosti? Všechno se vždycky musí točit kolem vás, ale letos tu nebyla žádná záhada k vyřešení, takže jste musel s nějakou sám přijít. Otevřít komnatu, nechat zkamenět v průběhu roku pár studentů a pak přispěchat na pomoc, aby vás všichni měli za hrdinu? Ne, to není vůbec pravda! Věříte mi, ne? Deane? Lenko? To je ale nemilé.

Už si to konečně zapiš za uši! Harryho Pottera už nemá nikdo rád! Svět tebou už není nadále okouzlen. My jsme zkrátka šli dál... Proč neuděláš to samé? - Mizím pryč! - Harry, počkej! Potter utekl z boje, a tudíž kontumačně prohrál. Nejnovějším bradavickým primusem se tedy stává Draco Malfoy. Děkuji, profesore.

Draco Malfoy hodlá vládnout této škole za pomoci míru a lásky tisíce let. Ale nejdřív je čas na rychlou odplatu. Sladké pomsty se dočkají všichni, kteří si mě v minulosti dobírali. Vítejte v mé noční můře, otroci. Věk Harryho Pottera skončil. Období vlády Draca Malfoye právě začíná! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"A celé volby vyhrává s jasným rozdílem s celkovým rozdílem 867 hlasů
medvěd Fozzie." Wo-hoo! XD
Písnička byla skvělá, škoda, že ji kazil Darrenův mikrofon (pak jsem si ji pustila na youtube a mnohem lepší :D). Vážně teď nevím, koho nesnáším víc, jestli Lockharta a nebo Harryho...

200

Odpovědět

Já fandím Malfoyovi :D

210

Odpovědět

+TichýZmrdnene, medvěd Fozzie je nejlepší, neměli ho vyřadit! XD

180

Odpovědět

+TichýZmrdNevím, jestli je medvěd lepší než pěknej Malfoy. :D

190

Odpovědět

Teda, ten Harry je hroznej zm*d! :D Si teď úplně užívám, jak ho Zlatoslav Lockhart drtí (taky proto, že je to skvěle zahraný i napsaný padouch v téhle verzi).

190

Odpovědět

Jsem nováček, proč že tam všichni drží svoje scénáře?

181

Odpovědět

Jak jsem psal u prvního dílu: "Scénář k AVPSY začal vznikat téměř ihned po Sequelu, ale s jeho zpracováním se nepočítalo. Jako zázrakem se však podařilo sehnat téměř všechny lidi na jeden výkend na LeakyCon 2012, a tak se rozhodlo, že uděají čtení scénáře. Tato skromná akce, kde se počítalo pouze se sezením za stoly a předčítáním, se, jen pár týdnů před LeakyConem, rozrostla na to, co právě sledujeme. V neuvěřitelném spěchu se začaly přípravy a herci a hudebníci mohli svoje party trénovat jen 36 hodin (!) před samotným vystoupením. Proto se zachovalo to, že půjde o “čtení” a nechali scénáře hercům v rukách."

181

Odpovědět

Teď (22:10) na twitteru StarKid: "We'll be posting a Twisted cast announcement video in just an hour or so. Stay tuned!" (Asi za hodinu vypustíme video ohledně obsazení Twisted. Zůstaňte naladěni!) Twisted = jejich nový muzikál. (Viz komentáře u předchozích dílů, např u 1x01) Pravděpodobně nám prozradí kdo bude hrát, ale ne koho, to bude překvapení. Zůstávám naladěn, nejdu spát. O novinky se s vámi samozřejmě podělím.

180

Odpovědět

A je to tak! Hrát budou (nevíme koho): Dylan Saunders (Brumbál), Jeff Blim (Aragog, Mlsný Zoubek), Meredith Stepien (AVPSY Hermiona, Megagirl), Joe Walker (Voldemort, Batman, Umbridgeová), Jim Povolo (Goyle), Nick Gage (skladatel hudby pro Holy Musical B@man!), Lauren Lopez (Draco, Taz), Jaime Lyn Beatty (Ginny, Sally), Denise Donovan (Únorka) a tři nováčci v souboru: Rachel S??? (Briane, vyslovuj pořádně, nevím, jak se to píše! Je to jejich spolužačka z univerzity), Alex Paul a Robert Manion (Jejich fanoušek-kamarád, který vyhrál soutěž o návrh písně Wizard Duel - viz. níže). Brian Holden (Lupin) nebude hrát, ale bude režírovat. Video: http://www.youtube.com/watch?v=6vI9FGGdfcc&feature=youtu.be

190

Odpovědět

+MiliaMusím říct, že jsem nadšený, spousta starých známých ale i osvěžující nové tváře! Vypadá to slibně!

180

Odpovědět

nějak mi chybí slizký Draco plazící se po zemi, ale díl byl dokonalý :)

220

Odpovědět

Vtipnej je v pozadí Lockhart dávající si to na piáno :D

190

Odpovědět

6:42 Je mazec! A.J. válí!

180

Odpovědět

skvělej díl! a ten duel... "Had umírá..." To nemělo chybu! :D díky za překlad, jste jedničky! :)

190

Odpovědět

Těsně před uvedením AVPSY Starkid uspořádali soutěž na téma: „Jak byste udělali AVPSY Vy?“ Fanoušci zasílali nejen design kostýmů, postav a jeviště ale i písničky! (Jediné zadání pro hudbu byly názvy písní Get In My Mouth a The Wizard Duel a kdo je zpívá) Fanouškovské výtvory NEBYLY ve hře použity. Vyhlašování výsledků bylo po představení (Jediné co je náhodou podobné je Pošuk Moody, inspirovaný filmovou podobou) – tvorbu fanoušků najdete zde: (Líbí se vám víc písničky ze hry, nebo fanouškovské?) http://www.facebook.com/notes/starkidpotter/avpsy-design-contest-winners/10151220497108064

Dnes také výborný díl fanouškovských výzev: Zpěv s heliovým hlasem z Apocalyptour. Pro texty písní jsem použil původní překlady – děkuji Aydře, Zikatovi a BugHer0vi. http://www.youtube.com/watch?v=kH-A3MPObpg Příště se těšte na nacpávání marshmallownů ve hře Chubby Bunny (Buclatý králíček).

180

Odpovědět

Mě se hrozně líbil výherní Wizard Duel- snad víc než ten použitý v představení.

190

Odpovědět

+krajnik1Ano, ten byl vynikající. Osobně mě přišel (když jsem si představil Darrena a Lauren zpívající soutěžní verzi) na stejné úrovni jako ten v předtavení. Obě verze písničky jsou skvělé!

190

Odpovědět

Hélium je dokonalý! xD I wanna be a starship ranger asi nejpovedenější, škoda že nezpívala Lauren, to by mohlo být taky zajímavý :)

190

Odpovědět

+janelizzieNa malém obrázku původního videa (může se vám objevit třeba na pravé liště, kde jsou podobná videa) je Lauren s balónkem u pusy, ale do videa se bohužel nedostala. Asi to nebylo nic moc, nepovedlo se to, nebo jí to neudělalo dobře (Podívejte se jak tam někteří omdlévali (v heliu není kyslík = nedostatek kyslíku) a vemte si jak je Lauren mrňavá - má jen 153cm)

200