A Very Potter Senior Year - 2×03 - Kámen vzkříšení

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:7 337
Dnes tu máme poměrně krátkou část, ale pak už nám zbývají pouze čtyři další díly, které mají vždy téměř 20minutovou stopáž. Jelikož bych překlad jinak nestíhal, rozhodl jsem se, že od příští části tu bude AVPSY už jen jednou týdně, a to vždy ve středu. Poslední dvě části přeložím naráz, takže zbývají už jen tři týdny a A Very Potter Senior Year bude kompletně přeložen.

Přepis titulků

Scéna třetí: Světlo odhaluje ředitelnu. V místnosti je hotová spoušť. Ubohá Ginny drží v jedné ruce deníček a tou druhou se prodírá šuplíky a skříněmi. Voldemort se podívá na zeď na portrét bývalého bradavického ředitele Albuse Brumbála. Brumbále, ty starej tupče! Vím, žes tu ten kámen vzkříšení někde schoval, a já ho najdu! Hledej dál, otrokyně! Ginny, co se to děje?

A kurva! Ať vysmahne, ať vysmahne! No jasně, ona mě vlastně nemůže vidět, pokud nemá v ruce můj zápisník. Skoro stejný pravidla jako v Zápisníku smrti. To teda jo. Chtěl jsem to říct nahlas pro tvý vlastní dobro. Nebo i pro dobro ostatních. Co na mě tak čumíš?

Říkal jsem ti, ať se jí zbavíš! Ginny, ničení ředitelny je rozhodně v rozporu se školním řádem. Přijde mi, že se z tebe stala průšvihářka od chvíle, co se ti dostal do ruky ten... - deníček! - Deník! Tak počkat, teď si vzpomínám, že o něj z nějakého důvodu stáli Smrtijedi. Víš co, Ginny? Radši bys mi ho měla dát. Dej mi ten deníček, ty trdlo! Accio deníček! Tom Rojvol Raddle?

Počkat, když dám tohle písmenko sem a tohle sem a... stojí tu: "Jsem já Lord Voldemort?" Ne! Já jsem... Lord Voldemort! Ne! Ne! Ty jsi mrtvý! Ne! Ale...

Harry tě zabil! Brumbál zničil všechny viteály. To si Brumbál myslel, ale na jeden zapomněl. Ne ten, kterej byl až dosud ukrytej. - Deníček! - Přesně tak, deník. Takže ty jsi Zmijozelovým dědicem. To ty pouštíš ven nestvůru z Tajemné komnaty! Jo! Proč necháváš všechny zkamenět? Myslíš kromě toho, že mě to baví?

Nerad ti to říkám... ale je to jen na odlákání pozornosti. Abych vás idioty zabavil, zatímco pátrám po něčem jiném. Po kameni vzkříšení. A až ho najdu, budu zpátky a nebude tu nikdo, kdo by mě zastavil. Školní grázl je zase tu a pěkně vám to spočítá! Určitě chápeš, že když jsem ti teď vyklopil celý svůj ďábelský plán, musím tě umlčet. To mě...

To mě chceš zabít? Ne! Jen tě dám k ledu. Schovám si tě na později. Otrokyně, přivolej mýho obřího hada! A Hermiono... být tebou bych utíkal. Pokud najdete tento vzkaz, zničte deníček!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Totally awesome :3 Diary/Journel :DD
Ach jo, jen jednou týdně? :( Samozřejmě jsme všichni rádi za překlad jaký máme, přesto se mi zdá týden jako nekonečná doba :D Navíc to znamená, že na díl, na který jsem vážně natěšená, si počkám ještě 14 dní :( Ale joo, to nějak přežiju :D Hlavně moc děkuju za překlad, je úžasnej :)

190

Odpovědět

Díky za pochvalu. ;-) Bohužel prioritu u mě má překlad pro dabing, kde musím plnit termíny a jsem za něj placený a VideaČesky jsou jen koníček. Možná se to nezdá, ale překlad 20minutové epizody AVPSY zabere i s časováním a dohledáváním různých výrazů (knížky jsem naposledy četl už před x lety) cca 4 - 6 hodin a to je dvakrát týdně už docela slušná porce. Tak se nezlobte. :-)

191

Odpovědět

+BugHer0To je jasný :)) Ty překlady jsou naprosto dostatečný, myslím, že můžeme být jen vděční za rychlost překladu :) I když, 4-6 hodin jsem vážně nečekala :D A rozhodně se nikdo nezlobí, já si jen ráda nahlas postěžuju :D Taky bychom mohli být úplně bez překladu, a to by teprve bylo, no ne? :)

190

Odpovědět

+BugHer0Veškeré tyto stížnosti musíte brát jako zvláštní druh pochvaly, protože za a) jste našli úžasnou věc a šíříte ji do světa a za b) bez kvalitních tituliků by to nebyl takový zážitek :)

180

Odpovědět

Diary/Journel mě nepřestane nikdy bavit =o).

201

Odpovědět

"stejný pravidla jako v death note" :DDD

220

Odpovědět

už jen jednou týdně? :-/ to je škoda... ale i tak díky moc za to, že to překládáš :-)

182

Odpovědět

Jak já se těším na Poskoka!

190

Odpovědět

Jak možná asi víte, několik členů Starkid momentálně pracuje na představení The Last Days of Judas Iscariot. Včera vypustili do světa oznámení o prodeji lístků a musím říct, že je velmi povedený, takže kdo se chce pobavit -> http://www.youtube.com/watch?v=bPtFP3qA0uQ&feature=player_embedded :)

180

Odpovědět

Reboot legendárního "svatého grálu" StarKid? (Ano, bavili jsme se tu někde o tom) Pff... nezájem. Hrají jedni z mých nejoblíbenějších lidí na zemi? Nuda. Nechává mě to absolutně chladným. Dokonalá videa a "behind the scenes"? To je mi u šosu... Vůbec mi nevadí, že to neuvidím, protože jediný způsob jak to vidět (je to potvrzeno, že to bude jediný způsob) je je být v Chicagu... Takový kraviny mě nerozhází... Vůbec teď nemám slzy na krajíčku... Ne, opravdu nejsem ve fázi popření životní tragédie...

NÉÉÉ!!! PROČ? TA BOLEST! TA NEUTUCHAJÍCÍ BOLEST! JOEY (Ron) JAKO SATAN! CHCI TO VIDĚT! CO MI TO UDĚLALI?! PROČ?! SNICKEEERS!!!

192

Odpovědět

+MiliaOmlouvám se za připomenutí velké bolesti :D já si to vykompenzovala příspěvkem na Kickstarter, takže dorazí pohled :D věřím, že nějaký dokument udělají a 22. by snad měla být nějaký online přenos příprav pro fanoušky, ne? tak aspoň něco :)

180

Odpovědět

+Miliajanelizzie: "S agentkou autora jsme začali být takoví "přátelé", že nám bylo řečeno ať už ji nikdy nekontaktujeme. Takže na 99% přenos nebude." - Režisérka Julia Albain (Crabbe)

182

Odpovědět

+Miliajanelizzie: Aha, ano, omlouvám se, měl být i přenos i celé hry (placený). Přenos příprav by měl být, ten zrušený není, ale vůbec nevím, jestli se na něj budu dívat. Akorát by mě to deptalo. Uvidím :-(

180

Odpovědět

+MiliaMilia, prečo sa nedá otvoriť challenge? :(
ja som tentokrát začala pozerať muzikál až keď bolo prvé dejstvo preložené - inak by som opäť bláznila s väčného čakania na nový diel :P :D
a teraz ma ide poraziť že výzvy nefungujú :´( musím používať len moju mizernú angličtinu :/
ale koho Joey bude hrať som nemala počuť!!! sa zbláznim!!! by som sa vykašlala na angličtinu... už len zvažujem či sa naučím astrálne cestovať alebo spravím pojistný podvod :P

180

Odpovědět

+MiliaLissbony: Našli mi souhlasící obsah třetích stran :-( Ale titulky stále k mání jsou na mojí facebookové fanpage a zde: http://uloz.to/x56WYRKs/czech-subtitles-for-starkid-fan-challenges-rar

180

Odpovědět

Mimochodem, to, že je Dylan Saunders (Brumbál) předstírá jejich kamárád Sean Astin (Sam z Pána Prstenů).

180

Odpovědět

Dnes nejkratší díl vůbec, zato příště nás čeká pořádná, téměř osmnáctiminutová, nálož.

I dnešní zajímavost bude ultra krátká, ale o to zajímavější: Původně se Voldemort vůbec neměl v AVPSY vyskytnout a hlavním záporákem měl být pouze Lockhart (toho, jak víte z minula, měli mít už v AVPM a AVPS), kterého měl hrát (jako všechny hlavní záporáky AVP trilogie) Joe Walker (Voldemort). Myslím ale, že takhle je to lepší. A.J. Holmes podal jako Lockhart výborný výkon a Voldemortova hruď by spoustě fanoušků chyběla.

200

Odpovědět

Nevíš, jestli Last days of Judas Iscariot bude i na youtube?
A mimochodem, žádnou diskriminaci, ale ne spíš fanynkám? :D

181

Odpovědět

+RidiaCo se týče tragédie jménem Last days of Judas Iscariot... viz můj komentář pod janelizzie. (Aka. je jisté (je to chráněno aut. právy, musel by jim to schválit sám autor, což těžko) že nebude.)

180

Odpovědět

+RidiaFanynkám určitě (původně jsem to měl tak napsané) ale nakonec jsem se rozhodl zahrnout všechny. (Bral jsem to tak, že "fanoušci" dané věci zahrnují všechny bez rozdílu.)

200

Odpovědět

Teda já si Voldyho jako Lockharta vůbec nedokážu představit... Takhle to je určitě lepší :-) Joe Walker je super, ale A.J... ten je úplně senzační <3 <3 <3

190

Odpovědět

+Lucka182Já mám teda radši Voldyho než Lockharta :D Ale je pravda, že Voldy jako Lockhart, to by nebylo ono

200