Abney Park - The Wrong Side

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:3 359

Abney Park je jedna z nejznámějších steampunkových kapel na světě. Jejich skladba The Wrong Side patří k těm známějším (i když jste o ní dost možná nikdy neslyšeli) a původně se nedočkala žádného vlastního videoklipu. To ovšem napravili fanoušci steampunku z Toronta, kteří natočili tento amatérský videoklip. Omluvte sníženou kvalitu videa, je natočeno před pár lety na běžnou domácí kameru.

Přepis titulků

Běhám na špatné straně života, jsem ten, koho se bojíš, když držíš svou ženu. Běhám, kudy běhaly stínové davy. Po umytých ulicích, když spustil černý déšť. Hraju si tam, kde si hrály stínové děti, jsem ten, kdo vychází ven, když tvůj den končí. Tančím, kde tančily stínové davy, v temný klubech v hřebíčkovém opojení.

Vidím věci, které vidí stínové děti. Stejně bys nevěřil, že se to stalo mně. Byl jsem na dvorku pekla, hrál si s tvým strachem a užíval si to. Tohle je náš čas, noc je naším dnem, Vytančíme tenhle uvadající život. Běhám na špatné straně života, jsem ten, koho se bojíš, když držíš svou ženu.

Běhám, kudy běhaly stínové davy. Po umytých ulicích, když spustil černý déšť. Hraju si tam, kde si hrály stínové děti, jsem ten, kdo vychází ven, když tvůj den končí. Tančím, kde tančily stínové davy, v temný klubech v hřebíčkovém opojení. Tohle je náš čas, noc je naším dnem. Vytančíme tenhle uvadající život.

Tohle je náš čas, noc je naším dnem. Vytančíme tenhle uvadající život. Překlad: Mithril www.videacesky.cz "Doufám, že jsi nečekal dlouho." "Vůbec ne."

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Abney Park jsou super. Ale od nich jsou nejlepší "Airship pirates", "Dear Ophelia" a "She". Doporučuju!

190

Odpovědět

jsou fakt vynikající a dodal bych ještě Blackday, Neobedouin, Victoria, The Ballad Of Ranch Hand Robbie a All the myths are true :D

180

Odpovědět

She, I am stretched on your grave, Airship pirate, Building Steam, My life... a veľa, veľa ďalších. Oni vedia brnknúť po strunách mojej hudobnej vášne :)

190