+100500 - Bouračka

Thumbnail play icon
37 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:489
Počet zobrazení:5 111

+100500 je ruský pořad podobný pořadům This is horosho a =3. Několik z vás si o jeho překlad už psalo, bohužel pro něj nebyl prostor. Teď, když =3 skončilo, jsem se ho rozhodl konečně přeložit. Na YouTube má jeho oficiální kanál už přes 5 milionů odběratelů. Pořad vede Maxim Golopolosov. Poznámka k videu: Sergej Svetlakov je známý ruský herec.

Přepis titulků

Zdarec, lidi. Všem chlapům všechno nej k 23. únoru, všem, kdo slaví všechno nejlepší, kdo neslaví, nevadí. Chtěl bych vám říct, že si chci nechat narůst takovej obrovskej plnovous, úplně jak nějakej terorista prostě. Strašně ho chci, co vy na to? Takže pište do komentářů, chtěli byste taky takovej? Protože já jo. Varování: Některá z následujících videí, jste už možná viděli... což je mi u pr*ele. Vzduchovky a videokamery nejsou hračky pro děti.

Vlastně myslím, že ani hračky nejsou pro děti hračky. Koukejte sami. Ty jebánku! - Cos to udělal? - Jak jsem to měl vědět? - Prostřelil jsi Sěrymu foťák. - Kde? Sěryj bude asi tvrdej týpek, když se klučina víc bojí o jeho foťák než o život. Týpek na něj vystřelí, naštěstí trefí jen foťák. Tomu druhýmu očividně nevadí, že ho málem zabil. Jediný, co mu vadí, je foťák Sěryho. - Prostřelil jsi Sěrymu foťák.

- Kde? Sěryj vypadá asi nějak takhle. Jediný vysvětlení, proč se klučina tak strachoval. A teď to slovo, který mě jednoduše dostalo. Ty jebánku! Co?! Kdo?! Ty jebánku! Jebánek? To jsem ještě neslyšel. Děti očividně umí mile i nadávat. Jebánek.

Jaký asociace máte s tímhle slovem vy? Já si představuju, že je to nějaký hřib. Je křemenáč a jebánek. Ty jebánku! No a pokud tě to zajímá, tak ne, já nejsem hřib. Taky se mi líbí odpověď týpka se vzduchovkou. - Cos udělal? - Jak jsem to měl vědět? Sakra, chlape, namířil jsi zbraní na kamaráda s foťákem. Cos měl vědět? Oba byste měli bejt rádi, že jsi zasáhl jen kameru a ne kamaráda.

Jsem jedinej, koho zajímá, jak ten foťák dopadnul? Takže chápete - zbraně nejsou hračky pro děti, pokud jsou to... jebánci. Po zhlédnutí několika videí s alkoholikama jsem pochopil jednu věc. Alkohol vrací lidi do dětských let. A teď nemluvím o nostalgických vzpomínkách. Opilí prostě vypadají jako děti. A čím víc toho vypijou, tím jsou mladší. Tohodle týpka to třeba vrátilo do let, kdy se učil chodit. Chudák jeden. Určitě si vzpomněl, jak se smál svému synovi, když se učil chodit.

V hlavě se mu honilo něco jako: "...promiň mi to." Líbí se mi, jak nohama dělá trojúhelník. Takový cvičení na protažení. Chlápek je asi bývalý gymnasta a chce udělat provaz. A to máchnutí rukou bylo taky dobrý. Jako: "Nas*at. Provaz je moc složitej." Pak ani nevím, co dělá. Sakra, co to je?

Co dělá?! Zezačátku to vypadá, jako by ťukal do velkýho neviditelnýho tabletu. Pak to vypadá, jako by tam šrouboval žárovky. A nakonec se mi zdálo, že se pohádal se svým dobrým kamarádem. "Tak jdi do haj*lu. Půjdu sám." A po tom všem náš kamarád nachází kolonii mravenců v zemi a chce je prozkoumat. Nevím, zda-li něco zjistil, ale pak se stalo to, co říkal Johnny Cage v prvním díle Mortalu Kombat: "Tady bys měl spadnout."

Spadl. jako by ho někdo střelil. A aby to trochu surový, řeknu to takhle: Spadl jako zombie, kterou zastřelili. Lidi, mám tu jedno video, kde jsem se dozvěděl, že Sergej Svetlakov bude hrát ve filmu Podivíni. Sakra. Nevěděl jsem, že má nadpřirozený schopnosti. Koukněte na to. Chlupy hoří a místo nich se tam objevují nový. To je zázrak! Myslím, že díky němu může mít lidstvo o jeden problém méně.

Plešatění. Stačí nám jen jeho DNA, abysme udělali chlupatý monstrum. Už vidím ty tuby s mastičkou. Holky, kterým někdo hodí žvejku do vlasů, se už nemusí bát. Namažou si hlavu a... Hotovo. Žvejka se odlepila. A ze starých poškozených vlasů jsou nové a jemné. Ne, jasně že je to celý blbost.

Tamhle dokonce stojím já. To je prostě scéna z filmu Express "Moskva-Rusko", kde hrál Sergej Svetlakov a já se v něm taky objevil. Film bude mít premiéru 17. dubna, tak si skočte do kina a koukněte na něj. ...k autu. Já jsem sem dorazila a nikdo tu nebyl. Jenom prázdné auto. Asi víte, co se tu stalo. A možná tušíte, že teď bude skvělej rozhovor. Začneme datem narození našeho hrdiny. 82.

února, řidič, ku*va druhý třídy. Stop! Promiňte, že přerušuji tento překrásný rozhovor. Ale co to je sakra za datum? 82. února? Co to je za ho*no? Je snad z paralelního vesmíru, kde může být 82. února? Dobře, zkusíme nad tím přimhouřit oko. Vím, že je to těžký, ale zkuste to. Vždyť je ku*va řidič druhý třídy. A teď si poslechnem detaily nehody. Ku*va, jeli jsme támhle, strejda Ženya mi chytil volant udělali jsme kolotoč do haj*lu a m*dli jsme do sloupu. - A tady je teď auto.

- Nenadávej. - Pak už nebylo ani ho*no. - Nenadávej. No já vám to strážníku říkám takhle. Takhle to bylo. - Kdo řídil? - Já, já jsem řídil. Strejda Ženya mi strhl volant. Říká brzdi, naberem lidi. - Pak mi to ku*va otáčí do haj*lu. - Nenadávej. To je všechno, pak mě to otočilo. - A co jste pili? - Slivo... Víno. - Vypili jste toho vína hodně?

- Dvě flašky. Jasný. A jak rychle jste jeli? 60 kilometrů. Strejda Ženya čapl volant, že prej naberem lidi no. Chytil volant a už jsme jeli do haj*lu. Auto se otočilo a rozm*dalo. Dobře, popořadě. První, na co bych chtěl upozornit, je strejda Ženya. Ku*va, jeli jsme támhle, strejda Ženya mi chytil volant udělali jsme kolotoč do haj*lu a m*dli jsme do sloupu.

A tady je teď auto. Podle mě za to může právě strejda Ženya. Normální člověk přece nebude řidiči točit volantem za jízdy. Ale po tomhle momentu už si nejsem jeho vinou tak jistej. Strejda Ženya čapl volant, že prej naberem lidi no. Aha, takže to zavinili kolemjdoucí, ne on. Za všechno můžou ženský. Stojej a rozptylujou řidiče.

Na ně musíme hodit vinu. Myslím, že tenhle zvuk... řekla jedna z nich. Děsně se mi líbí odpověď na tuhle otázku. - A co jste pili? - Slivo... Víno. Jo, slivovíno. Co je na tom? Nechtěl říct slivovice. To je jeho název pro domácí víno. Samovíno. A taky má 70 % alkoholu.

Proto mě dostala tahle odpověď. - Vypili jste toho vína hodně? - Dvě flašky. Dvě flašky samovína? Jak je to možný?! Jak došli vůbec k autu? Nepřekvapuje mě, že teď vypadá takhle. No a závěr videa je taky dobrej. Ideální koncovka pro rozhovor. Myslím, že jste si z toho vzali ponaučení. Pokud se chystáte někam jet autem, nikdy s sebou neberte ožralýho strejdu Ženyu.

Lidi, mám prsty, proto každej čtvrtek vychází nový díly +100500. Mám prsty. Koukejte na ně na Carambě. Protože mám prsty. Dávejte palec nohoru a odebírejte náš kanál. Všechno nej k 23. únoru. No a když dáte palec nahoru a dáte odebírat kanál, dostanete skvělej dárek k 23. únoru. A holky pak dostanou skvělej dárek 8. března. Jen tak pro případ, aby i holky lajkovaly a odebíraly nová videa. Tohle bylo +100500, já jsem Maxim, čau!

Překlad: RS117 www.videacesky.cz Co?! Kdo?! Ku*va, to je na ho*no. Nevím, zní to divně. Píšem? Ajo, tady telka stejně nebude. Holčičkám, kterým... Ku*va vlasy. Do pr*ele. A já tam hrál taky! Sakra, to jsem neřekl normálně. Ještě jednou. Každej... Co jsem to ku*va řekl?

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrý to bylo, jen tak dál.

52

Odpovědět

To je děs.

74

Odpovědět

Pěkný pokus a ted zpátky k This is Horosho.

225

Odpovědět

Co je špatného na This is horosho? To je mnohem lepší náhrada za Raye, než tento krasavec. Prosím, překládejte horosho, ne toto. Děkuji.

282

Odpovědět

Prosím, prosím, PROSÍM, nechce se někdo z ostatních překladatelů smilovat a pomoct překladatelům Jamese Rolfa, když nemají tolik času, aby se tu mohli objevit zbylé epizody a jejich herní pondělky? Protože jestli chcete na VČ uvádět takovéhle novinky, tak to snad raději nic. Už při pohledu na titulní obrázek jsem měl podezření, že to nebude zrovna hit. Sledování jsem nevydržel, očividně jako spousta dalších. Možná jsme kdysi byli podčástí Ruska, naštěstí jejich stylem humoru jsme se nechytli.

92

Odpovědět

Už ne, díky. Děs.

153

Odpovědět

Prosim uz nikdy viac, dakujem.

205

Odpovědět

Některý zápichy jsou dobrý, ale celkovej dojem to na mě dělá takovej že tvůrci se nejspíš zasekli mezi 80 - 90 létama jak stylem oblečení tak stylem jakým je ten pořad vedenej a natočenej. Na rusko to možná stačí ale na Raye ani na Stase z globálního hlediska určitě ne ;-), teda alespoň podle mě.

282

Odpovědět

k zblití

137

Odpovědět

trapny :)

154

Odpovědět

Stas Davidov a Fluffy dělají kvalitní zábavu, víc bavičů tu nepotřebujem když Ray WJ. skončil.

172

Odpovědět

Videačesky pláva do stoky... bléééé

542

Odpovědět

Čo sa vám na tom nepáči. Iba ak ten preklad, ten je strašný. Ten hríb ma dostal :D

117

Odpovědět

Přesně tohle sem od toho čekal... Radši nic než tohle...

213

Odpovědět

Upřímně obdivuju toho, kdo to vydržel až do konce, já to vypnul po půl minutě, naprostá hrůza

245

Odpovědět

Já vydržel skoro 3... Na tuhle ruskou "zábavu" asi nemám vzdělání.

Kdyby týpek udělal 1/3 dlouhý video, mohl mít ruskýho w. ray johnsona, takhle má leda sračku.

104
Další