AC/DC - Shoot to ThrillHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:486
Počet zobrazení:9 856

Už dlouho se chystám napravit jeden velký neduh tohoto webu a konečně jsem se k tomu dostal. Těžko tomu uvěřit, ale dosud jsme tu neměli jedinou písničku od jedné z nejznámějších světových kapel - australských AC/DC. Dnes vám tedy přináším jednu z mých nejoblíbenějších, která nese název Shoot to Thrill. Znát ji můžete například z filmu Iron Man 2, z nějž jsou použity i některé záběry ve videoklipu.

Kapela AC/DC byla založena v Austrálii roku 1973 bratry Youngovými a je aktivní dodnes (v roce 2008 vydali album Black Ice). Prodělala několik změn sestavy, mimo jiné kvůli tragické smrti zpěváka Bona Scotta. Jejich styl je většinou klasifikován jako hard rock, ale členové kapely tvrdí, že odjakživa prostě hrají rock and roll. Jejich nejslavnější album je Back in Black, z kterého pochází i dnešní song. Toto album je údajně druhé nejprodávanější album na světě (téměř 50 milionů prodaných kopií).

I když dnes členům kapely táhne na šedesát, pořád to dokážou pořádně roztočit, jak sami uvidíte v dnešním klipu, ve kterém jsou použity záběry z koncertu v Bueno Aires z roku 2009.

Která písnička od AC/DC je vaše nejoblíbenější? Nebo jejich styl není vaším šálkem kávy?

 

Přepis titulků

Rád jsem zase tady. Vy, ženský, co chcete chlapa od rány, a nevíte, kam dřív skočit, jen nepřestávejte a natáhněte ruku. Já vás totiž rozpálím. Stáhnu vás ke dnu... ke dnu, ke dnu, ke dnu. Tak přestaň otálet.

Já ji zmáčknu, zmáčknu tu spoušť. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Tolik ženskejch, tolik pilulek. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Zbraň mám připravenou, vystřelím bez rozmyslu. Jsem zlo, které se ti dostane pod kůži. Jako tikající bomba. Protože jsem nelegální, mám všechno, co vy, ženský, potřebujete vědět.

Stáhnu vás ke dnu... ke dnu, ke dnu, ke dnu. Tak přestaň otálet. Já ji zmáčknu, zmáčknu tu spoušť. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Tolik ženskejch, tolik pilulek. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem.

Zbraň mám připravenou, vystřelím bez rozmyslu. Píchnout si je vzrůšo, jsem připraven zabít. Pořád nemám dost, chybí mi vzrušení. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Zmáčkni tu spoušť! Zmáčkni ji! Zmáčkni ji, zmáčkni tu spoušť! Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem.

Tolik ženskejch, tolik pilulek. Píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Zbraň mám připravenou, vystřelím bez rozmyslu. Píchnout si je vzrůšo, jsem připraven zabít. Pořád nemám dost, chybí mi vzrušení, protože... píchnout si je vzrůšo, jsou to hrátky se životem. Střelím tě. Jo.

Stáhnu tě ke dnu a střelím tě. Střelím. Střelím tě. Sestřelím tě. Stáhnu tě na dno. Na dno, na dno, na dno! Střelím tě, střelím tě, střelím tě! Sestřelím tě!

Střelím tě! Střelím tě! Sestřelím tě! Musím si píchnout, je to vzrůšo! Jsou to hrátky se životem! Píchnout si je... vzrůšo! Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Shoot to thrill -> pichnout si je vzruso ? ... opravdu? :D to jsou preklady

00

Odpovědět

Video opět funkční.

30

Odpovědět

Toto je ich najlepšia! Túto milujem... spoznal som ju len vďaka Ironmanovi 2 kde som ju prvýkrát počul... ďakujem Ironman...

201

Odpovědět

Ja miluju Thunderstruck

210

Odpovědět

Já mám rád Highway to hell. Jsou to borci

180

Odpovědět

dost na 10, skvele!!

180

Odpovědět

Strasne zeru Shook me all night long. Je to fakt pecka :)

180

Odpovědět

AC/DC pořád hrají tu svou nenapodobitelnou muziku,(hlavně zpěvem).

180

Odpovědět

ac dc to je klasika proste muzika na ktere jsem vyrostl mam ji rad o posloucham vsechno od nich

180

Odpovědět

Moje nejoblíbenější určíte Highway to Hell, Whole Lotta Rosie a z těch míň známých Shake Your Foundations a taky Big Gun :-D

180

Odpovědět


Odpovědět

Která písnička od AC/DC je vaše nejoblíbenější? Nebo jejich styl není vaším šálkem kávy? Že či no nieje moj štýl :D oni su najlepší \m/ a pesníčky ? skoro všetky nebudem ich tu menovat je ich strasne vela. Dokým budú hrať chcel by som sa dostať na ich koncert 3:P
Ďakujem za pesníčku. :)

180

Odpovědět

a co třeba přeložit rovnou to nejlepší: Monty Python's Lumberjack song http://youtu.be/VQOMxz-O7Sc

180

Odpovědět

Skvělá kapela, která má podle mě nejlepšího kytaristu Anguse Younga.
Sem hrozně rád, že mě je táta naučil polouchat :D

180

Odpovědět

Pecka, ale na tohle to nemá :D:D
http://www.youtube.com/watch?v=lp_PIjc2ga4

183

Další