Adam Vojtěch: Frank Sinatra – My Way

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:4 679

Adam Vojtěch seknul s funkcí ministra zdravotnictví a v Show Jana Krause předvedl to, čím se proslavil před mnoha lety v SuperStar – svůj zpěv. V písničce od Franka Sinatry odráží své pocity z odchodu z vlády a vy si teď můžete spolu s ním zazpívat jednu z nejpovedenějších písniček všech dob.

Přepis titulků

A nyní se konec blíží, poslední dějství je na spadnutí. Mí přátelé, ať je to jasné, povím vám svůj příběh, za nímž si stojím. Žil jsem plnohodnotný život, procestoval jsem všechny možné dálnice. A co víc, mnohem víc než to, dělal jsem to po svém.

Litoval jsem, nejednou, ale řeknu vám, nestálo to za zmínku. Dělal jsem, co jsem musel, a vše jsem bez výjimky dokončil. Všechno jsem si naplánoval, každý další krok podél dálnice.

A co víc, mnohem víc než to, dělal jsem to po svém. Pro co to člověk dělá, co z toho má? Když ne kvůli sobě, pak nemá nic. Má říci, jak se opravdu cítí, a ne slovy někoho, kdo je na kolenou. Není pochyb, že jsem schytal rány a dělal to po svém.

Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Který vtipálek tomu přiřadil kategorii "Písničky v reálném životě"? :D

00

Odpovědět

Vojtěchovi teď asi mnoho politiků nezávidí. Kromě Schillerové - ta mu závidí angličtinu.

70

Odpovědět

Matovic asi podobne hh

20

Odpovědět

Fuj, nechutné, koho chce o****t?

23

Odpovědět

Ako sa hovorí v spote od ODS: "vládnou vám nemehla". Na tohoto budiškničemu a Babišov osobný toaletný papier sa nedá nadávať, skôr ho ľutujem. Na tomto videu tiež nepovažujem nič úžasné, jeho výkon speváka je proporčne rovnaký k jeho výkonu ministra. Viac ako 60% si nezaslúži.

56

Odpovědět

Kritizuje Vojtěcha a cituje ODS. To si ze sebe trochu udělal pitomce. :D

71

Odpovědět

+HahaPolitická příslušnost v tomto kontextu vůbec nehrála roli. Klidně mohl citovat třeba Einsteina nebo Mao Ce-Tunga. Jinak slogan "vládnou vám nemehla" ODS nemá. Pouze si ve spotu dělala legraci z hesla "Jsme schopný národ, jen nás řídí nemehla" , který má právě ANO
Čili o tom, kdo je tu pitomec, bych polemizoval.

00

Odpovědět

Je lehce ironické, že si (vzhledem k jeho jednání na pozici ministra) zvolil písničku, jak dělal všechno po svém.

220

Odpovědět

Mně na tom přijde hlavně vtipnej ten fakt, že bejvalej ministr zdravotnictví demonstrativně zazpívá u Krause, když novej ministr zdravotnictví zakázal zpívání..Když už ne superstar, tak je to aspon rebel!:-)

203

Odpovědět

Hm, rebel, spíš mi přijde, že pro některé lidi zákony neplatí.

512

Odpovědět

+Duranga"V rámci činoherních představení, kde není převaha zpěvu a není tam sbor, je to povoleno. Produkce si to zjišťovala. Zakázané jsou muzikálové, operní produkce a sbory. Písnička v rámci představení je možná," uvedl Filip Budák z FTV Prima, který má talkshow na starosti.

160

Odpovědět

Tak schválně kolik lidí si tu bude vybíjet svou frustraci z politiky nízkým hodnocením a posměšnými komentáři. :D Bez ohledu na to kým Vojtěch byl nebo co udělal a neudělal, podle mě zpívá dobře.

2011

Odpovědět

Tady nejde o frustraci, jako o to, že z Vojtěcha dělají nějakého chudáčka, který vlastně za nic nemůže - je to vlastně takový Honzík, který vyrazil do světa, ale nevrátil se s pokladem..že..?

Ještě mu dají zazpívat "My way".. :D

513

Odpovědět

+HrnečekNikdo neříká, že za nic nemůže, jen že tohle je video o jeho zpěvu, ne o jeho politických úspěších.

113

Odpovědět

Myslím si, že by bylo hloupé tohle hodnotit negativně. Možná by bylo vhodnější otitulkovat přímo video ze Sinatrou, ale když zvážíte, že Vojtěch neměl v poslední době moc času trénovat, tak předvedl excelentní výkon srovnatelný s lidmi, které muzika živí.

307