Jsme odsouzeni k záhubě – Trump vs. Biden ft. Weird Al Yankovic

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:4 127

Chyběl vám Weird Al Yankovic? Vrací se se svým parodickým, ale zároveň dost trefným zhodnocením jak prezidentské debaty mezi Trumpem a Bidenem, tak dosavadních událostí roku 2020.

Přepis titulků

Jsme odsouzeni k záhubě! Lidé vydechují živoucí jed, snaží se dostat do mejch otvorů, ztratil jsem klíče od auta, musel jsem sousedovi ukrást segway a cestou jsem naboural do popelnic, nějaký děcka si to natočily a teď jsem na TikToku! Já už nemůžu… Omluvte mě. No? Nebejt hysterickej? I přesto, že…

se dějou… věci? Aha, to zvládnu. Důstojně. Vítejte, pánové, u první prezidentské debaty. Naše první otázka v mollové tónině G# zní: Moc se omlouvám. Rok 2020 je běsnící peklo. Tušíte, jak zastavit celosvětový mor? Lidem bychom měli poskytovat péči, jakou potřebují.

Věděl už v únoru, že to byla smrtící choroba. Co udělal? Nahráli ho, jak přiznává, že to věděl. Fakt? Čekal a čekal a čekal, a ani vám to neřekl! Prezident Trump předvedl fenomenální práci, lidé to říkali. No… Sehnali jsme obleky, vyrobili ventilátory, sehnali roušky. Nenosím roušky jako on, on nosí roušku pokaždý.

Největší roušku, jakou jsem kdy viděl. Největší roušku, jakou jsem kdy viděl. Dostaneme někdy zpět práce, o které jsme přišli? Nebo bychom měli založit 11 milionů prodejen na Etsy? Můj ekonomický plán by posunul ekonomický růst o 1 trilion dolarů. Nemá zájem zlepšit vaši situaci. Vrátil jsem nám fotbal, to jsem byl já, já. Co? Obnovil jsem zápasy Big 10 a jsem velmi šťastný.

Kdo to bude? Chtějí zlikvidovat krávy, krávy. V západním křídle? Jde o tohle: nemá ponětí, o čem mluví. Zažíváme konec světa, prosím vás, zastavte to. Moc vás prosím! - Mluvil o vstřikování bělidla. - Oni podvádí. Pokud je Nejvyšší soud opravdu nejvyšší, kde je guacamole, mleté hovězí a zakysaná smetana?

Americký lid má právo říct, kdo je kandidátem Nejvyššího soudu. Její největší podporovatelé jsou z Notre Damu, máme skvělou kandidátku. Došly mi otázky, ale ještě chvíli mám. Je čas na urážky, ukažte, jak vám jde freestyle. V Evropě žijou v lesních městech, jsou to lesní města. Je to lesní město. On mluví o umění obchodu, Čína zdokonalila umění podvodu.

Ve Filadelfii se dějí strašné věci, strašné věci. - Jen má strach. - Hrdí hoši, ustupte a buďte v pozoru. Řekl, že dobří lidé jsou na obou stranách. Řekl, že bychom měli shodit jadernou zbraň na hurikány. Auta mají počítače všude možně. Kdo to bude? Chtějí zlikvidovat krávy, krávy. V západním křídle?

Jde o tohle: nemá ponětí, o čem mluví. Zažíváme konec světa, prosím vás, zastavte to. Moc vás prosím! - Jen dál žvaň. - Lidé mi rozumí. - Nemá plán. Vybuchující stromy, covid-19, hurikány se jmény po písmenu Z, konspirační teorie o očkování, zabijáčtí sršni ze zámoří.

Příliš mnoho memů o třetí světové, už nerozeznávám peklo od reality. Zemětřesení mi kazí celý týden, protože mi upadly klíče do škvíry mezi držátkem na kafe a sedadlem v autě. Kdo to bude? Chtějí zlikvidovat krávy, krávy. V západním křídle? Jde o tohle: nemá ponětí, o čem mluví. Zažíváme konec světa, prosím vás, zastavte to.

Moc vás prosím! - Mluvil o vstřikování bělidla. - Oni podvádí. Kdo to bude? To byla produktivní část, ne? Jen dál žvaň. Pokud mě omluvíte, zabijáčtí sršni vylétávají o půlnoci, takže musím domů zapečetit dveře do svého úkrytu. A tenhle lehký vánek si vezmu s sebou.

Ucítíme se později, chlapi! Ciao, zlatíčka! Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To "sealed" je tu ve smyslu utěsnit a ne zapečetit, to by se tam musel stát mord, nebo něco takového... :)

00

Odpovědět

Tož a včil by mohli udělat verzi s Babišem, ten taky neumí odpovídat a mele si svou.

10

Odpovědět

"dost trefným zhodnocením jak prezidentské debaty mezi Trumpem a Bidenem, tak dosavadních událostí roku 2020."

Charvatová, vrátit do školy a naučit význam slova trefný.
Video vtipné, ty dostat pochvalu

37