Weird Al - Canadian Idiot

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:5 300

Po klipu od Weird Ala Sága začíná je tu další parodie. Tentokrát Weird Al předělal slavnou píseň od Green Day American Idiot. Bohužel, už se nikde nevyskytuje originální klip, ale myslím, že i tenhle fanouškovský se docela povedl. Jsou v něm použity některé scény z filmů Kanadská slanina (Canadian Bacon) a The Strange Brew.

Přepis titulků

Nechtějte být kanadským idiotem. Nechtějte být hokejovým bláznem,který chlastá pivo. A vypadám jako omrzlý floutek? Nikdy jsem se nenaučil našiabecedu od A až po Z. Všichni se cpou koblihama a losím masem. Odcházejí z domu,aniž by si s sebou vzali zbraň. Dokonce bez ní chodí i nakupovat. A víte, co je ještě k popukání?

Jejich bankovky jako z Monopolů, ty nemůžete vůbec brát vážně. Vyvážejí javorový sirup a sníh. Považují curling za opravdový sport. Myslí si, že jejichpitomý přízvuk je roztomilý. Nemůžete pochopit, o čem vlastně mluví. Jistě, mají státní zdravotní péči, levnější léky, nízkou kriminalitua čistý vzduch.

A pak mají samozřejmě taky Celine Dion. Snědí makaronů od Krafta, kolik sami váží, a sní o tom, že na rolbě Zamboni projedou celý Saskatchewan. Nechtějte být kanadským idiotem, neurčíte teplotu ve stupních Celsia. Koukněte na mapu, jsou přímo nad námi. Abych nelhal, jsem z toho trochu nervózní.

Vždycky posloucháte ten samý příběh, zlámou si nosy a pak jen řeknou: "Promiň." Řekněte, jací podivíni jsou takhle zdvořilí? To znamená, že mají něco za lubem. Tak rychle, než pochopí, že nastal čas na preventivní úder! Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz Konec, co?

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejvic me dostaly "monopoly money"

230

Odpovědět

To je prča, že tady si vlastně dělá Weird srandu z Amíků.

224

Odpovědět

keby to prekladatelov zaujimalo, mam asi vsetky Alove oficialne videa aj s titulkami, ked mate zaujem, povedzte, kam ich mam poslat P.S. Som jeho velky fanusik, on sam sa niekedy vyrovna Simpsonovcom, co povazujem za najlepsie ludske dielo (po renesancii, samozrejme :-) )

180

Odpovědět

jakej díl to byl???

180

Odpovědět

Jenom dotaz... Není tam ,,Nikdy neodcházejí z domu beze zbraně"?

191

Odpovědět

vlocka5555: Jo, ten si taky pamatuju no. :-)

180

Odpovědět

v HIMYM se mi strašně líbil ten díl, jak vzala Robin Marshalla do kanadskýho baru

180

Odpovědět

Mě vždycky baví to popichování USA vs. Kanada. Je to v takový spoustě seriálů a filmů a stejně to neomrzí. :-)

190

Odpovědět

tvl nikdy sem nepochopil proc je vlastne nemaj radi :D supr videjko

180

Odpovědět

Masakr, ty refrény jsou fakt geniální :D

180