Joe Rogan – Nemáme mít prezidentaStand-up okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 28
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:8 187
Joe Rogana můžete z našich stránek znát především díky jeho světově oblíbenému podcastu. Jeho kariéra je mimo moderování pořadu Faktor strachu a komentování MMA zápasů dlouhodobě spjata také s komedií a stand-upem. Dnes se podíváme na krátký úryvek jeho vystoupení z roku 2018 v rámci produkce Netflix Is A Joke. Baví vás Joe i v této uvolněnější formě?

Přepis titulků

Donald Trump řekl, že kdyby se rval s Joe Bidenem, Biden by šel k zemi rychle a tvrdě. Chci, aby se to doslechl. Pojď do toho, brácho. Tady jde o hodně, komentoval bych i zadarmo. Bez pravidel, nechte si narůst nehty, natáhněte si plínky, žádné oblečení. Souboj na smrt, srát na to. Rozhodně do toho jděte. Každý den zapnete zprávy a dějí se další šílenosti.

Kdy si kurva uvědomíme, že nemáme mít prezidenta? Směšná myšlenka, že by měl vše kontrolovat vítěz soutěže v oblíbenosti. Kdybyste se vrátili v čase a přivedli Thomase Jeffersona do roku 2018, jeho první otázka by byla: Vy jste si nenapsali žádnou novou sračku? Ty vole, já to psal brkem. Používal jsem oheň, abych viděl, co píšu! Vy líní sráči!

Máte telefony v kapsách, vesmírné lodě… Moudrost svitků se nebude uzpůsobovat. Co to má kurva znamenat? Kdes to sebral? Kdes to sebral, brácho? Pořád rádi mluvíme o dlouhé a velké historii Spojených států. Poslouchejte, není to pravda. Spojené státy byly založeny roku 1776. Lidé se dožívají stovky.

Bylo to před třemi lidmi. Říkáte si: Má pravdu? Jo! Faktor strachu vám to natřel v posrané matice! Před třemi lidmi. Poslouchejte mě, tohle se nedozvíte od učitelů. Bývali jsme opice, objevili jsme houbičky a teď jsme jiní. A stalo se to opravdu nedávno. Nikomu to nedochází.

Před třemi lidmi dělali otrokáři lodě ze stromů a používali sílu větru, aby se dostali přes oceán. Neokoukali to z YouTube, nemluvili s cestovní kanceláří. Víte, co měli? Kreslení. Nějaký chlápek to nakreslil. Víš jistě, že jsi to viděl? Já to viděl! Říkáš o mně, že jsem lhář? A šli se postřílet do špinavé uličky. Byli to zasraní divoši ještě před třemi lidmi.

Vzali své děti, skočili na loď a pluli s nimi přes podělaný oceán. Zvířata. To jsme my. Tak se to stalo. Opravdu nedávno. Vážně jsem nečekal Trumpa… Nevěnujete pozornost trendům. V téhle zemi máme dost zjevný trend.

Vyzkoušíme jednu osobu jako prezidenta a ten další musí být naprostý opak. Protože tu práci nedokáže nikdo dělat správně. Někdo to zkusí a řekneme: On to posral. Tak jdeme za dalším, který je úplně jiný a myslí na naše zájmy. A pořád děláme to samé: vpravo, vlevo, blbý, chytrý. Dáme šanci každému. Přešli jsme z Clintona k Bushovi. Pak z Bushe na Obamu, z Obamy na Trumpa.

Zrovna jsme ukončili dlouhodobý vztah s velmi nudnou, ale vnímavou osobou a teď randíme s děvkou! Jasný? Má falešné vlasy, je to rasistka, v jednom kuse lže. Je nám to fuk! Nechceme zakládat rodinu, chceme jezdit na červenou a šoustat!

Jasný? Vážně. My nevíme, co děláme. Kdyby tahle země byla člověk, šňupala by koks, jezdila v žluté korvetě, zpívala by texty Mötley Crüe před domem své bývalky. Jebe nám! Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hlasnejšie neznamená vtipnejšie

77

Odpovědět

On a jeho pohled na svět je výborný... ale vtipně ho podat fakt neumí. A to jeho řvaní je vyloženě hrozné.

55

Odpovědět

Je zkouřenej, měj ohledy :D

00

Odpovědět

mám ráda jeho diskuze, ale tohle stálo za prd, navíc je to děsně uřvané

154

Odpovědět

No jelikož poslední novou hodnotu přinesl humanismus (14-16 stol.) a to v podstatě je: že hlavním měřítkem je člověk a od tý doby žádnou novou nemáme. Tak USA ústava která říká jak má jednat společnost je stále kvalitní kus papíru.

00

Odpovědět

A co pohled, že půdu, vodu jsme nezdědili po svých předcích, ale naopak, že ji jednou svěříme svým potomkům?

30

Odpovědět

Zklamání. Navíc to měl uvést tím koncem....j**e nám...ty argumety jsou děravé, spíš aby to působilo vtipně. Zpochybňování ústavy když jsou volby?wtf? J**E NAM! A je súper, že máme všichni mezi sebou tolik zbraní, protože už se navzájem sebe bojíme...nebo Kanaďanů?...to pak stačí jiskra, jiskry. Ano národ na drogách se zbraní v ruce.....au

111

Odpovědět

Asi si nepochopil tu ironii a naopak obdiv k předkům, že i když měli husí brk, tak dokázali sepsat tak obecný dokument, kterým se USA řídí už od 18. století.

70

Odpovědět

argumenty jsou děravé :-)), tím můžeš začít svoje stand-up vystoupení, to bude bžunda až budeš mluvit třeba o zajímavém životě koček. Zkus "try to not laugh" na youtube, to by mohlo být něco pro tebe. Pěkné melodie bez děravých argumentů... parááda

13

Odpovědět

nah

10

Odpovědět

Bezcenné šaškování.

29

Odpovědět

A přitom mi přijde, že jen píšeš koment

160

Odpovědět

keby tam nekrical a netahalo to usi dalo by sa to celkom fajn pocuvat a aj by to bolo vtipne a pravdive zaroven...podcasty kde normalne hovori su super...

34

Odpovědět

asi to má z těch MMA zápasů, řve děsně... no...

11

Odpovědět

Americká ústava je dokonalá proto není co měnit stejně jako naše komunistická chránící zločince co na hranicích popravovali lidi.

310

Odpovědět

Před třemi lidmi znamená generacemi?

214

Odpovědět

Ne.

181

Odpovědět

+PečiTakže tomu mám rozumět jakože 3x70let nebo 3x100let nebo 3x30let, trochu zklamání od něho, no.

015

Odpovědět

+WilliMluví tam o rocích 2018 a 1776. Použij matiku a následně logiku.

71

Odpovědět

+WilliVzhledem k tomu, jak to počítá, to zřejmě bere: člověk A se narodil roku 1776, žil průměrně dlouhý život, zemřel. Ve stejný rok se narodil člověk B. V rok, kdy umřel B se narodil člověk C a ten dnes pořád žije, nebo umřel během posledních pár let. Tomu je nejblíž 3x70, byť to není zcela přesné.

61

Odpovědět

standarní generace se běžně považuje 20let ale správně je asi spíš to v kolika letech se průměrně lidem narodí dítě - takže u nás by to mohlo být tak 30 ale v americe nemam páru.
PS: jasně že že je to šaškování, ale nezdá se vám že z toho dělat soutěž oblíbenosti je komedie dost neůstojnostá rozhodnutím, který ten člověk dělá - i u nás je to problém, ale tam mnohem větší..

03

Odpovědět

V tom výstupu vůbec nepadlo slovo generace a z kontextu jasně vyplívá, že je řeč o třech délkách lidského života. O čem tu, proboha, diskutujete?

80

Odpovědět

+hydrocefalusOno tady více lidí nechápe podstatu stan-up vystoupení... nu což naděláme

60

Odpovědět

+MartinVTaky mám pocit, že tu dost lidí zaměňuje stand-up vysoupení a TED Talks :)

40

Odpovědět

+L1ghtPokud ho mám brát vážně toto si nemůže dovolit, jinak také faul od tebe vůči jeho debatám co tu překládáš.

06

Odpovědět

+WilliFaul vůči jeho debatám? :D A víš o tom, že zhruba třetinu hostů jeho podcastu tvoří právě stand-up komici, se kterými se Joe každou chvíli ožere, zhulí a následně často mluví o takových kravinách, že na jejich základě vznikají i animované klipy? Joey Diaz City Bus Moment - JRE Toons

10

Odpovědět

+L1ghtTak proč ho překládáš? Jelikož znám tvoje názory tak je to spíše překvápko pro tebe. Tím by se to vysvětlovalo.

03

Odpovědět

+WilliProtože Joe je inspirativní člověk s otevřenou hlavou a širokým spektrem zájmů, který na základě své osobnosti vybudoval všestranně skvělý pořad, do kterého se chce dostat i nejvyšší světová liga hostů. Podmínkou překládání opravdu není to, abych se s ním v každé otázce názorově na 100 % shodoval (to bych pak třeba u Johna Olivera nemohl překládat téměř nic). A vážně netuším, v jakém smyslu by mě měl svými názory překvapovat, když jeho činnost v rámci MMA, podcastu i stand-upu sleduju už spoustu let a mám o ní přehled jako málokdo v ČR.

50

Odpovědět

+L1ghtOK, tímto se moc nevycajkoval tak to budu brát jakože šetříš "místem".
BTW. Americká ústava je pokládána jako nejlepší na světě.

02

Odpovědět

+WilliHele, tak ti to prostě jen nesedlo. Každej můj kamarád má něco, s čím já nesouhlasím a každý z mých kamarádů nechápe nějakou mojí věc, kterou mám rád já a dává mě smysl. Oni nepřesvědčují mě a já nepřesvědčuju. Takový je život, každý na to může jednou přijít...

10

Odpovědět

+MartinVTakže ja taká dokonalá. že za 300 rokov na nej nebolo čo vylepšiť?

00