Jak správně volit podle Donalda Trumpa

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:4 447

Volby v USA už jsou za námi, ale už teď byste si měli zařídit americké občanství a připravit se na rok 2024, kdy se prezident Trump pokusí vyhodit z Bílého domu ospalého Joea Bidena. Proto vám váš prezident, prezident Trump ukáže, jak správně volit.

Přepis titulků

Čau, Ameriko, tady tvůj oblíbený prezident, prezident Trump. Je tu velký zmatek ohledně voleb. Hlavně kvůli mně. Takže vám to vyjasním mou osvědčenou metodou, jak volit jako Trump a pro Trumpa. Trumpa! Jestli jste z Floridy, běžte k volbám, ale jestli z Kalifornie, kašlete na to. Tohle je volební lístek. Jestli chcete volit Trumpa, udělejte tohle.

Co když jste šáhlí a nesnášíte Ameriku a nechcete volit Trumpa? Udělejte tohle. Dobrý, super. Teď jste správně volili. A co s tímhle? V den voleb běžte na okrsek, nebo jak tomu říkají. Musíte dokázat, že můžete volit, takže si vezměte tohle. Odevzdejte volební lístek a ukažte těm svobodu nesnášejícím demokratům ve frontě, jak rádi děláte tohle.

Někteří lidé chtějí volit poštou. Jestli chcete volit mě, v pohodě, ale tenhle lístek je pro ospalého Joea. - Mikeu, hoď ho do schránky. - Ano, pane. Proboha! Pomoc! Pomozte mi! Vidíte? Schránkám se nelíbí, nevím jak, ale nelíbí se jim, když mě nevolíte. Krok pět k bůhvíčemu. Až odvolíte, ujistěte se, že váš hlas byl započten tím, že odvolíte znovu.

A teď víte, jak hlasovat. - Ukliď to! - Ano, pane prezidente. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

super video, preložte ďalšie, aspoň aby ste nasrali tých kokotov, čo sa účastnia miestnej flamewar a dávajú tomu -100% XD

43

Odpovědět

Tak to bylo dost nevtipné. Kdybyste překládali radši SNL. 🤔

310

Odpovědět

Jde to, ale opravdový Trump je vtipnější.

223

Odpovědět

No, Trump sice není zrovna mů šálek čaje, ale aspoň nemusel trapně podvádět. A kromě toho, i když Trump prohraje, tak USA s tomu komunistkou taky moc jásat nebudou.
Bidena netřeba ani vzpomínat. Ten bude prezidentem jen tak krátce, jak jen to bude možné.

1032

Odpovědět

Přesně, nejenže Biden podváděl ve státech demokratů, ale i ve státech řízenými republikány, obešel Trumpův geniálně schovaný vodoznak na lístcích, ovlivnil i přepočty ve sporných státech, nechal hodit volební lístky do příkopu, vyvolal v USA vlnu koronaviru, aby Trumpa oslabil, zaplatil Borata 2 a naboural se Trumpovi na Twitter (ano, heslo bylo neprůstřelné maga2020).

4210

Odpovědět

+RasPutinVycházíš z nesprávné premisy, že podporuji Trumpa. To není pravda, mě je úplně jedno kdo z nich bude presidentem USA.
Já podporuji demokracii, s volbami bez podvodů z jakékoli strany.

27

Odpovědět

+AlfikTak proč ti Biden vadí, když nepodváděl? Jaké dezinformaci jsi uvěřil? Vyhozeným lístkům do příkopu, mrtvým voličům, Bidenův rapidní náskok v Michiganu, vyhazování Trumpových lístků, zmanipulovaným volbám třetími stranami (Gatesem, Sorosem), počítání hlasů po volebním dni, nepouštění pozorovatelů k počítání hlasů, vpád armády do německých kanceláří? Co? Všechno tohle už bylo dávno vysvětleno a vyvráceno. Jakou dezinformaci chceš osvětlit?

91

Odpovědět

+RasPutinBiden je hlavně pedofil, takže kdo ho podporuje je totální blázen https://www.facebook.com/allonac.ediacla/posts/3777137942299048

18

Odpovědět

+JamallHele, nechceš jít s hoaxy a konspiračními teoriemi na nějaký jiný web a nezasírat nám to tady? Tady něco na přečtení k tomuto tématu: https://www.politifact.com/factchecks/2020/aug/12/facebook-posts/fact-checking-pedophilia-attacks-against-joe-biden/
Jsou tam popsaná i některá ta „kompro videa“ z tvého odkazu. A mimochodem, pokud ti tohle stačí jako důkaz toho, že Biden je pedofil, tak opravdu netuším, co říkáš na videa toho, jak se Trump chová/vyjadřuje o své vlastní dceři.

63

Odpovědět

+AnonyMařkatak jestli Ti připadá OK, co dělá na těch videí, tak jdi někam.

13

Odpovědět

O americké občanství nemám zájem, je to čím dál větší shithole.

145

Odpovědět

sám seš , všeználku od počítače...pohledem Amíka seš někde v díře na východě ovládaném Rusákama, a si rád, že tě naučili příborem...

427

Odpovědět

+Cut76Pohledem Amíka se Severní Korea nachází v Kanadě, Irák v Austrálii a když se otočí mapa USA vzhůru nohama, přemýšlí, co je to sakra za zemi.

265

Odpovědět

+Cut76Je o parník lepší žít v Prdelákově, kde je klid, než si nechat vyrabovat prodejnu jenom proto, že jsem bílej.

187