Thumbnail play icon

Viceprezident Mike PenceLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 209
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:257
Počet zobrazení:11 233

Ačkoliv se většina pozornosti soustředí na Donalda Trumpa, za zmínku stojí také to, kdo by prezidenta v případě nutnosti nahradil. Mike Pence je hluboce věřící křesťan a zarytý odpůrce potratů a homosexuálů. Byl by někdo takový vhodným prezidentem?

Komentáře (69)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A nemůžou si pořídit třeba psa nebo kočku? I když za pár let si bude moct i můj pes adoptovat dítě pokud řekne že patří k menšině.

331

Odpovědět

8:20 - "about my state"

Myslím si, že v tom kontextu tím myslel spíše "o mém prohlášení" než "o mém státě"

20

Odpovědět

Nejsem homofob. Znam par gayu, az na vyjimky jsou to fajn lidi. Stejne tak lesby. Jestli se chteji brat, nemam s tim problem. Ale adoptovat deti? V zadnem pripade. A reknu Vam proc. At chcete nebo ne, at je to nemoc, ci vrozena vada. Je to porad DEFEKT. Kdyby byli vsichni gay, vymreme. Proc bych tedy mel zdraveho jedince davat do rodiny, ktera ma defekt? Jednoduche jak facka.

2046

Odpovědět

to mi zas také starosti nerobí... chod niekedy pozrieť do decákov... 9/10 sú to cigáni, ktorých si nikto nezoberie... ak ich chcú buzny, tak nech sa páči...

127

Odpovědět

Jednoduchý modelový příklad: lesba má vlastní dítě a žije s jinou lesbou, která chce dítě své partnerky adoptovat. A s tímhle nesouhlasíš?
To dítě už fakticky dvě ženy vychovávají. Jediné, co chtějí, je právní jistota, aby když se biologické matce něco stane, to dítě mohla dále vychovávat jeho druhá matka, na kterou je to dítě zvyklé.
Řeči o defektu si nech od cesty - chceš snad soudit boží dílo a jeho záměry?

349

Odpovědět

+Blabula2Chudák dítě !

617

Odpovědět

+Blabula2Ty jsi fakt boží dílo, jak jsi k tomu dítěti přišla, už jsem se tě jednou ptal, měla jsi vztah s mužem než jsi přišla na to, že jsi lesba? Proč asi, kvůli stereotypům? Kde jsi se je naučila? Přesně tak vychováte vaše dítě lesbicky jako stereotyp.

519

Odpovědět

+JarininTo jsem zvědav, jak dlouho ještě budeme čekat, než trol Jarinin dospěje do sedmé třídy základní školy, kde mu pančelka řekne, odkud se berou děti...

101

Odpovědět

+Blabula2To už jsi říkala, na víc se nezmůžeš, soudružko lezbo. :D

114

Odpovědět

+Blabula2Tak už to chápu, umělé oplodnění, víš, že je to nelegální přivést si falešného partnera co ti potvrdí otcovství atd. Tím jsi vlastně vystavila i toho chlapa stíhání, nemluvě o tom, že jsi svému dítěti odepřela právo na otce. Vlastně jsem ti ze svého zdravotního pojištění zaplatil buzerantské mateřství. Ty jsi vlastně to dítě ukradla !

214

Odpovědět

Proc bych tedy mel zdraveho jedince davat do rodiny, ktera ma defekt? - Jednoduché jako facka. Homosexualita není nakažlivá nemoc, nedá se nijak chytit. Tím, že dítě umístíš do této podle tebe defektované rodiny, dítěti nijak neublížíš. Žádnou defektní homosexualitu nechytí. Jen mu bude poskytnuto rodinné a milující prostředí, které v děcáku mít nebude a bude tak mít šanci na normální život. To je jako bys nedal dítě do rodiny, kde je máma hluchá a táta má zlomenou nohu - ohrožuje to nějak reprodukční schopnosti dítěte? Ne.

278

Odpovědět

Nejedná se o defekt ani žádnou vrozenou vadu. Je to výsledek evoluce. Smiř se s tím.

176

Odpovědět

+Alberto123Ty jsi se úplně zbláznil nebo co? Jediný význam hosexuality je ukázka toho kudy cesta nevede, osle.

520

Odpovědět

+JarininProstuduj si dané téma. Homosexualitu najdeš i u jiných druhů primátů. Kdyby byla evolučně nevýhodná tak by dávno vymizela.

133

Odpovědět

+Alberto123Co to zase meleš, chceš říct, že jsi evolučně nad heterosexuály?

412

Odpovědět

+Alberto123Na to se podívám až budu mít čas a náladu, ještě jsi mi neodpověděl.
Tak jsem to rychle skouknul a kde že se tam nachází vysvětlení, že b******t je vyšší vývojový stupeň člověka ty primáte s růžovou prdelí?

213

Odpovědět

+Jarinin24 minuta videa. "Tak jsem to rychle skouknul a kde že se tam nachází vysvětlení, že b******t je vyšší vývojový stupeň člověka ty primáte s růžovou prdelí?" To tvrdíš jen ty blbe. Opravdu se na to video podívej rozhodně ti prospěje.

32

Odpovědět

+Alberto123Vždyť tam nic není ty vole, jsou tam popisovány variace genů a jejich kombinace a průběh v čase. Ty jsi tak blbej, že jsi si to nějak přichýlil k sobě. Ty jsi jednoduchá chyba v matrixu, furt stejný procento, pořád stejná chyba, je to věc čísel a statistiky. Žádný vývoj, pořád dokola stejnej fail . :D

113

Odpovědět

+JarininAsi tě to překvapí ale sexuální orientace je zakódována v genech. Chápeš? Hodně zjednodušeně. Alela což je konkrétní forma genu, která nese informace k jaké sexuální orientaci budeme tíhnout má několikero forem, ty o kterých se bavím náleží k formám jež jsou pozitivní projevy když jich je v populaci málo ale negativní projevy když jich je v populaci mnoho. Je to hodně zjednodušeně a nepřesně řečeno ale líp ti to vysvětlit nedokážu. Doporučil bych ti nějakou knížku ale ty asi nebudeš příliš sečtělí.

112

Odpovědět

+Alberto123Tak já tě usadím hned než tady začneš lámat všechny genový teorie, tobě jako buzíkovi můžou bejt všechny geny ukradený, protože se nemůžeš rozmnožovat, sice se říká, že vypadá jako, by mu z p*****e vypadl, ale věř mi, tvému partnerovi z p*****e nic nevypadne a jestli jo bude to podoba jen zdánlivá. :D
Jediná možnost je, že se zkusíš domluvit tady Blabulou, jestli to nějak nezkousne a nepodrží ti atd. Jenže pak, by to byla krádež a tak trochu přes čáru.

215

Odpovědět

+Alberto123A ještě, abych se držel tvých argumentů, přečti si toto:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Homosexualita
Je tam jasně napsáno, že zatím není prokázána žádná teorie - geny, vývoj, výchova.
Z toho plyne, že platí moje teorie - čísla, pravděpodobnost, chyba v matrixu.
Takže blbe až se budeš zase cítit nadřazeně, zkus chvilku počkat, ono to přejde.

213

Odpovědět

+JarininPokud by jsi si svůj odkaz důkladně přečetl věděl by jsi že dané geny určují jen pravděpodobnost nic víc. Projeví se jen pokud jsou správné podmínky. Umíš něco jiného než trolovat, víš že proto co tvrdíš nemáš žádné vědecké důkazy? Opravdu si nechceš něco přečíst o evoluci?

62

Odpovědět

+Alberto123Ty jsi úplně mimo, TY jsi tvrdil, že je to dáno geny ! Já jsem ti dokázal, že je to pravděpodobnost, žádné geny, vývoj nebo výchova. Umíš na tvém vyšším vývoji vůbec číst nebo to potřebuješ přeložit do buzerantšťiny.

110

Odpovědět

+JarininNe nic takového jsi netvrdil. "Z toho plyne, že platí moje teorie - čísla, pravděpodobnost, chyba v matrixu." Tohle jsi tvrdil. Žádný důkaz jsi nepředložil. Opravdu nechceš doporučit nějakou knížku jež se zabývá evolucí nebo genetikou?

71

Odpovědět

+Alberto123"Neexistuje žádný přesvědčivý důkaz na podporu tvrzení, že rané dětské zkušenosti, výchova, sexuální zneužití nebo jiné závažné životní události ovlivňují sexuální orientaci,[6] neexistuje rovněž žádný přesvědčivý vědecký důkaz vrozenosti a neurobiologické podstaty homosexuality. Vědecké důkazy původu homosexuality se[kdo?] považují za relevantní pro teologickou a sociální diskusi, protože podkopávají tvrzení, že sexuální orientace je volbou.[35]"
Čti si to furt dokola, možná se na to vyspi, dej tomu čas, možná si na to moc vyvinutý.:D

19

Odpovědět

+JarininKdyž už kopíruješ tak prosím celé "Podle nich neexistuje žádný přesvědčivý důkaz na podporu tvrzení, že rané dětské zkušenosti, výchova, sexuální zneužití, trauma nebo jiné závažné životní události a jakékoliv sociální prostředí po narození ovlivňují sexuální orientaci" Končím bavit se s vámi nemá očividně smysl. Přeji vám pěkný den.

81

Odpovědět

+Alberto123A dál to pokračuje:
"neexistuje rovněž žádný přesvědčivý vědecký důkaz vrozenosti a neurobiologické podstaty homosexuality. "
To je o tvých "vyvinutých genech", ty pěkný dne.

010

Odpovědět

+JarininJedná se pouze o názor dané skupiny. Ne o fakt jak se to ty snažíš prezentovat. Koneckonců máš pod článkem příslušné odkazy. Sbohem trole.

71

Odpovědět

+Alberto123Sbohem idiote.

09

Odpovědět

+Alberto123S trolem nemá smysl se bavit - trol může být objekt ke zkoumání, ale proč ho krmit?

71

Odpovědět

+Alberto123V zásadě bych s tebou souhlasil, ale tu evoluci do toho prosímtě nepleť. To jsou jasně neprokazatelné hypotézy. A argumentace vymizením? To je stejné jako říct, proč nevymizel například zelený zákal.

00

Odpovědět

+MikeProč do toho nemám plést evoluci? Sexuální orientace se na základě vědeckých studií v podstatě jeví jako biologická, předurčená komplexní souhrou gentických faktorů a raného děložního prostředí. Ano, někteří vědci (Janet Mannová a další) přišli z hypotézou jež označuje homosexuální chování za evoluční výhodu, protože zmírňuje vnitrodruhovou agresi v době rozmnožování, při výchově mláďat nebo v jiných citlivých situacích. " A argumentace vymizením? To je stejné jako říct, proč nevymizel například zelený zákal." Díky evoluci z DNA zmizela spousta informací a také spousta informací byla přidána například celý genom retroviru. Porovnej savčí DNA a DNA obojživelníků. Zjistíš že savčí je podstatně kratší. To že dané geny evoluce nevyřadila z oběhu něco znamená a my máme jen hypotézy proč to tak je.

00

Odpovědět

+Alberto123:D :D Přestaň ty slepý střevo evoluce.

00

Odpovědět

Sice nesouhlasím s označením homosexuality za defekt, ale budiž. Podle této logiky by si ale měl zakázat všem lidem s nějakou nemocí/úrazem mít děti. Dle mého názoru by dokonce bylo mnohem logičtější zakázat lidem s cukrovkou, huntingtnem nebo jinou dědičnou chorobou mít děti. Narozdíl od adopce homosexuály, tot jsou faktory, které skutečně mohou velmi silně ovlivnit život jejich dítěte.
A hlavně, dle mého názoru je pro dítě mnohem lepší vyrůstat v milující homosexuální rodině než v děcáku.

113

Odpovědět

Kdyby byli všichni gay, vymřeme. Kdyby byli všichni hetero, vymřeme taky, protože lidská rasa je už tak přemnožená. Všichni se tu oháníte s tím, že dávat děti do rodiny s defektem je nechutné a hloupost. Říkáte tak, že raději, než aby dítě žilo v milující rodině dvou otců či matek, kteří ho budou vychovávat s láskou, má radši zůstat v děcáku? I když je to třeba dítě, jehož matka byla alkoholička a otec ho mlátil? Že nemůže mít hodnou rodinu, jen protože jsou to dva chlapi? To je dost smutné.

30

Odpovědět

Mě fakt fascinuje, jak v dnešní době internetu, kdy se dá vygooglit úplně všechno, si ještě někteří (a že jich jen tady v diskuzi je hodně) stále myslí, že sexuální orientace je otázka dobrovolné volby a dá se ovlivnit výchovou (a že snad ta konverzní terapie je účinná a správná). Vážně, než někteří začnete šířit ty svoje názory, použijte ten Google a ověřte si, že ty nesmysly, co hodláte vypustit na světlo světa, jsou opravdu nesmysly.

298

Odpovědět

Homosexualitu jako věc volby hezky vysvětluje Daniel Sloss ve svém standupu:
Daniel Sloss u Russella Howarda
Kdyby homosexualita byla věcí volby, bylo by tu homosexuálů víc - nač se složitě snažit vyjít se ženami, kdyby si chlap mohl zvolit to, že raději bude čas trávit s kamarádem, se kterým si navíc ještě užije?

151

Odpovědět

+Blabula2Tak možná v tvojí blbý, teplý hlavě, blbko.

122

Odpovědět

Zas negeneralizuj. Homosexualita není věc volby. Problém ale nastává, kdy se projevuje homosexuální chování a homosexuální tendence u jedince, který má nějakou psychockou nerovnováhu. U těchto jedinců je terapie vhodná a neměla by být banována jen proto, že je diskriminační.
Mělo by se jasně oddělovat homosexuální chování od homosexuální orientace. Jenže ono je to těžké rozlišit.

Každopádně existují případy, kdy se homosexuál stal heterosexuálem a stává se tak asi v 40%tech případů, kdy se dotyčný o "konverzi" pokouší. To je také asi přibližně procento lidí, kteří homosexualitu vrozenou nemají, ale mají ji naučenou - ať už je to strach z druhého pohlaví, experimentování nebo zneužívání rodičem opačného pohlaví (lesbické sklony heterosexuálních žen jsou pak běžnou věcí) ;)

10

Odpovědět

Jestli ho Trump nemá jako pojistku. Je možné sundat oba?
Proč se všechny organizace na podporu tradiční rodiny zabývají výhradně navážením do homosexuálů a ne dáváním dvou miliónu korun tradičním rodinám (obzvláště té mé)?

72

Odpovědět

Jsem zastánce svobody, ale tahle kniha už je trošku moc. Jedna věc je naučit společnost přijímat lidi takové, jací jsou a druhá je motivovat malé děcka k cucání se ve škole s spolužáky stejného pohlaví. V podstatě udělali to samé, co Pence, jen opačně.
K zamyšlení: budou děti vychované homosexuálním párem hetero?

2034

Odpovědět

Co na tom motivuje děti "cucat se ve škole se spolužáky stejného pohlaví" ? :O To není nic k zamyšlení, stačí se podívat na vědecká fakta, sexuální orientace je vrozená, tedy ano, heterosexuální děti vychováváné v jednopohlavní rodině budou heterosexuální.

324

Odpovědět

+420Neviděls Obecnou školu?
"Pane řediteli, já bych to varování o olizování namrzlého zábradlí do toho školního rozhlasu nedával..."

10

Odpovědět

K zamyšlení: Budou děti vychovávané hetero párem vždy hetero?

402

Odpovědět

5:54
"vyseli" má být "viseli"

11

Odpovědět

este lepsi prezident nez donald? berem, slniecka nech aj ebne

733

Odpovědět

Tak u tý pohádky jsem si málem ublinknul ... :F

1948

Odpovědět

Už vidím jak vy mínusáci čtete dětem pohádku o homosexuálním králíkovi...

1836

Odpovědět

+tralalaSúhlasím, keby to bol nejaký komplexný príbeh kde su aj homosexuálne aj heterosexuálne pary a žijú si šťastne tak v pohode ale keď sa celá kniha točí okolo tepleho králika a ešte je určená deťom ktoré sú v tak mladom veku ľahko ovplyvniteľné tak to sa mi nezdá správne

1635

Odpovědět

+Hrdý občan SlovenskaUvědomujete si, že homosexualita je vrozená, že? Chápu, že se vám ta knížka nemusí líbit, ale berte to tak, že je hromada knížek, kde jsou pouze heterosexuální páry a zkuste si představit dítě, které to o sobě tak jako tuší a čte pouze pohádky o heteropárech... Jak si pak může připadat? Souhlasím s tím, že by to neměla být jediná pohádka, kterou by rodič dítěti měl číst, ale myslím si, že když mu bude číst víc pohádek a jedna z nich bude tahle, tak to rozhodně nebude na škodu :) a jestli chcete, aby ta pohádka byla komplexnější, tak by se museli předělat skoro všechny pohádky, což by bylo strašný... #nohomo

275

Odpovědět

+bablbamNe každé homosexuální chování a ne každá homosexuální orientace je vrozená. Je spousta případů, kdy dotyčný prostě hledá a sám neví. A v tomto může hrát roli i výchova. Ale nejčastěi jsou to traumata z dětství.
Takže určitě bych neobviňoval knížku z toho, že z děcek budou homosexuálové, ale minimální vliv to mít může. Například k touze po testování neznámého.

00

Odpovědět

Nikoho bych nikdy nediskriminoval. Znám osobně několik homosexuálů, kteří jsou slušní lidé a není jediný důvod, proč by je měla společnost odsuzovat. Co mi ale vadí, jak některým homosexuálům leží v žaludku tradiční rodina muže a ženy. Když řeknu, že funkční rodina muže a ženy je pro dítě udeální, pomalu je to dnes vykládáno jako nesnášenlivá věta vůči menšinám.

4518

Odpovědět

To je tim, že hodně lidí argumentuje proti rozšíření práv homosexuálů (adopce, svatba atd.) právě tim, že řeknou "funkční rodina muže a ženy je pro dítě ideální"... a přesto, že to možná* může bejt pravda, on to vlastně vůbec žádnej argument neni, ale bohužel, lidi se znažej argumentovat kdečim...

*Jinak ani tou tezí samotnou bych si nebyl tak jistej... nějak se mi nechce věřit, že to co je "normální" právě teď, je zároveň to nejlepší... existovalo spoustu konceptů vychovávání dětí a lidi si asi pokaždý mysleli, že ten co zrovna používaj, je ten nejlepší. Ale to je na úplně jinou diskusi...

274

Odpovědět

Tzv. tradiční rodina, pokud tu formulku budeme brát doslova, je v ČR rozvedený manželský pár, který vychovává dítě zvlášť. Ne, ačkoliv jsem na frndy, fakt si nemyslím, že by gayům nějak výrazně ležela v žaludku tradiční rodina, dokonce bych si tipl, že jí mají u prdeIe (tady by se hodila nějaká ukrutně vtipná narážka na péra, ale nemám na to náladu). Tzv. tradiční rodina je věčný argument pár fanatiků, kteří jim donekonečna argumentují v různých zákazech homosexuálním párům v osvojování dětí, třeba i biologických dětí partnera, který zemřel. Či v adopci dětí z dětských domovů, které nechtějí ani ty neplodné heterosexuální páry.

Pokud by tobě řekněme organizovaná skupina důchodců, kteří mají právo sedět, donekonečna tvrdila, že ty nemáš právo sedět v metru a ten důvod je svíčková. Taky by tě ten argument příšerně sral, ačkoliv bys proti svíčkové nic neměl, naopak, třeba by ti i chutnala. Jinak celkově argumentovat ve stylu: "vadí to některým" je bezpředmětné. Jednak nemůže skupina odpovídat za jedince, stejně tak jedinec nemůže odpovídat za skupinu. A já fakt neznám žádné gay hnutí proti "tradiční rodině". Znám hodně zastánců tzv. "tradičních rodin" (většinou jsou to latentní buzny), kteří jsou proti gayům a jakousi tradici mají za pouhou záminku.

Pokud by vše bylo tradiční, ještě teď si tady chlapi kouří péra v rámci zábavy jako v antickém Římě a armáda by vypadala tak, že veterán učí bažanta v technikách boje a po lekci ho mrdá do prdeIe jako v antické Spartě. Naštěstí se lidstvo zase tak tradic nedrží.

417

Odpovědět

+ZeckProto jsem ve svém příspěvku napsal funkční! rodina muže a ženy. Tím slovem funkční jsem myslel přesně to co to slovo znamená.

22

Odpovědět

+ZeckTradiční rodina je muž a žena, pořád je to 50%, to k tvému krysímu argumentu č.1.
Nedávno jste tu s Autem masturbovali nad ohroženým heterosexuálním mužem, který začíná argumentem, že je na ženy. To z tebe dělá toho latentního buzíka, pokud je pravda co jsi napsal čemuž nevěřím.
Vědecky je celkem dlouho dokázaný rozdíl mezi ženským a mužským mozkem co se myšlení týče, jsou to dost zásadní rozdíly. Že jsou to dva rozdílné pohledy na svět nemá cenu diskutovat. Tak to zařídila příroda, aby byl rozvoj dítěte kompletní, toť ke krysímu argument č.2.
Naštěstí ještě pár chytrých lidí neustupují "moderním" chytrákům jako jsi ty typu "Bouře" viz. video Minchin.
Nevím kdo u buzíků dělá holku a kdo kluka nebo se střídají, ty o tom budeš mít větší přehled, pořád jsou to idioti jako ty, co se snaží strčit čůráka do čůráka.

425

Odpovědět

+Jarininto im nevysvetlis, su indotrikovani lavicovym zmyslanim, l,,udia si su rovni a buzny su viac ako hetero, niggas maju najviac nositelov nobelovych cien ak nie tak to doplnime,, a pod. , notorik marx sa usmiva v hrobe

426

Odpovědět

+JarininSlepota k vědeckým faktům je tvoji doménou takže " Bouře " jsi spíš ty.

10

Odpovědět

+Alberto123Co votravuješ, chováš se jak zhrzená holka, vědecký fakta jsem ti dodal tak pokud je ignoruješ je to tvůj problém, prostě jsi prohrál tak se chovej jako chlap (:D) a nedělej krávu nebo Blabulu. :D

02

Odpovědět

+JarininNedodal jen jsi neúplně zkopíroval část věty to je vše. Stránka na wiki na kterou odkazuješ má dole odkazy tak si je přečti a nauč se český jazyk. Sbohem trolle!!!

00

Odpovědět

Homosexuali su v pohode, to transsexuali sú to pravé zlo. Len si predstavte svet za pár rokov, v ktorom medicína bude taká vyspelá, že bude skoro nemožné odlíšit vyoperovaneho chlapa z ktoreho bude žena. A ked tie transky začnú využívať že ich nedokažeme odlíšiť, tak kde sú potom naše práva obyčajných ľudí?

439

Odpovědět

"kde sú potom naše práva obyčajných ľudí?"

Někdy je člověk na pochybách, zda je komentář míněn vážně, nebo jsou v něm jen chytře zesměńovány postoje bigotních primitivů.

345

Odpovědět

+Nehrdý občan ČRno jo, tak zacni mysliet

226

Odpovědět

+Nehrdý občan ČRbigot? sorry ako, ale keby ma nejaký preoperovaný z**d ojebal, že je ženská, tak by som ho na fleku zbavil života...

419

Odpovědět

Knížka o králíčkovi je už teď nejprodávanější knížkou na Amazonu: https://www.amazon.com/best-sellers-books-Amazon/zgbs/books :-D

501

Odpovědět

A desiata najpredávanejšia knižka ide určite puknúť od závisti.

42

Odpovědět

+RezolutMyslím, že manželka víceprezidenta to vzala celkem sportovně, že prý „ještě lepší než jedna knížka o králíčkovi jsou dvě knížky o králíčkovi“, a že je dobře, že dávají na charitu.

Jak to vzal její manžel „stink bug“ Mike Pence, to už nevím. :)

201

Odpovědět

tak mu to vyšlo ... Oliver má skvělou dovednost naštvat nenaštvatelného zmetka. Zmetka který je připraven na vše špatné protože je to jeho vlastní životní nástroj. Oliver to prostě chytře umí otočit proti takovému šmejdovi, takovým způsobem, že mu z toho prdne cevka. Pence nejspíš počínaje dneškem na svého milého volebního králíčka lapače hlasů u nikdy nepohlédne jinak než jako na potenciální večeři.

10
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK