Viceprezident Mike PenceLast Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:268
Počet zobrazení:14 733

Ačkoliv se většina pozornosti soustředí na Donalda Trumpa, za zmínku stojí také to, kdo by prezidenta v případě nutnosti nahradil. Mike Pence je hluboce věřící křesťan a zarytý odpůrce potratů a homosexuálů. Byl by někdo takový vhodným prezidentem?

Přepis titulků

Mike Pence – viceprezident USA a přesný opak toho, čemu se říká stříbrná liška. Podle mě je to popelavá lasička. Možná vás napadá, proč se o něm bavíme. V současné době se všichni soustředí na to, koho všeho Trump vyhazuje, takže stojí za zmínku, že existuje jedna osoba, které se to nestane. Prezident Trump musí považovat pana Pence za nepostradatelného člověka. Je to jediná osoba v západním křídle, kterou Donald Trump nemůže vyhodit.

Ano, je to pravda. V mnoha ohledech se od ostatních zaměstnanců neliší. Chová se neeticky, děsí ho Jared a je vystaven mnoha druhům nechtěného fyzického kontaktu. Ale Pence je podle Ústavy jediný člověk, kterého Trump nemůže vyhodit. To je znepokojivé. Je znám svými extrémními názory. Je proti potratům a právům gayů.

Poslechněte si Omarosu, která s ním přímo spolupracovala. Pokud se Pence stane prezidentem, bude se nám po Trumpovi ještě stýskat. Je to fanatik. Jsem křesťanka, miluji Ježíše... Ale on si myslí, že mu Ježíš napovídá, co má říkat. Tohle Ježíš neřekl... Má pravdu. Omarosa má pravdu.

Jsem si jistý, že původní názvy Starého a Nového zákona byly Tohle Ježíš řekl a Tohle Ježíš neřekl... Pokud je tedy Pence natolik děsivý, raději si o něm promluvíme. Pokud nás sledují zastánci Mika Pence, nemůžu slíbit, že z toho dnes vyleze v dobrém světle. Ale slibuji, že před koncem dílu o něm řeknu něco pozitivního. Máte mé slovo.

Začněme. Reputace Pence je jakýmsi usedlým opakem Donalda Trumpa. Ale pravdou je, že se snaží bránit neubránitelné. Všichni politici mluví vyhýbavě, ale Pence naprosto vyniká v uhýbání před nepříjemnými otázkami. Sledujte tenhle rozhovor odehrávající se po Trumpově tweetu, kde naprosto nepravdivě napsal, že by ve volbě získal většinu hlasů, pokud odečteme miliony lidí, kteří volili nelegálně.

Sledujte, kolikrát se Pence odmítne zabývat odpovědí na otázku. To tvrzení je nepravdivé, proč ho vůbec zveřejňovat? Myslím, že prezident jen chtěl upozornit na prostý fakt, že během let se nastřádaly důkazy o podvodech. Ale tohle nenapsal. Vyjádřil skutečnost, kterou zjistilo Pew Research Center. Důkazy staré čtyři roky.

Je to jeho právo. Je jeho právem psát nepravdivá tvrzení? Je jeho právem vyjádřit názor jako prezident USA. Je to osvěžující změna na postu prezidenta. Je to jeden z důvodů, proč tak skvěle spojuje lidi po celé zemi. Říká nám, co si myslí. Je osvěžující psát nepravdivá tvrzení? Netuším, jestli je to nepravdivé, a nevíte to ani vy.

Ale ano, víš to! Všichni vědí, že to tvrzení bylo kravinou. Proto je znepokojivé, že je Pence ochotný takto bránit naprostou lež a nazývá ji osvěžující. Pokud je tohle norma, můžete ve jménu osvěžení říkat spoustu věcí. Můžete říct, že Mike Pence utratil 400 tisíc dolarů za operaci, která mu penis nahradila marshmallownem. Je to pravda?

Kdo ví. Ale neříkejte mi, že tahle zpráva není osvěžující. I přes takovéto lži je Pence oblíbený mezi evangelikály. 8 z 10 volilo Trumpa s Pencem. Má typické názory pro sociálního konzervativce. Pence v 90. letech měl vlastní rozhlasový pořad The Mike Pence Show. Mluvil v něm o ožehavých tématech. Současný Pence se ovládá a mluví diplomaticky, tehdy byl překvapivě bezprostřední.

Poslechněte si, s jakým opovržením v hlase komentuje jeden z problémů. Před pár dny jsme se bavili o tom, zda není třeba přehodnotit celou tu věc se ženami v armádě. Co je to, kurva, za tón? Spojení ženy v armádě pronáší se stejným skepticismem, který používáme pro dinosaury na lékařské fakultě nebo Cher v základní sestavě Clevelandských kavalírů.

Má sedět na lavičce a naskočit jen na pár minut. Všichni to víme. Nesnažil se pouze mluvit provokativně. Myslel to vážně. O dva roky později napsal úvodník, kde útočil na film Mulan, protože ukázal ženu v boji. Napsal, že ženy v armádě jsou špatný nápad.

Možná vás napadá, že vyrůstal v 50. letech, takže je to generační názor. Ne, nevyrůstal! Je mu 58 let! Pence je o tři měsíce mladší než zasraný Flavor Flav! Neexistuje pro to žádná omluva. To je jeden z mnoha šílených názorů, které Pence během let pronesl. Prosazoval, aby se ve školách učil takzvaný inteligentní plán, vyjádřil touhu, aby ze světa zmizelo povolení potratů z případu Roe vs.

Wade, a jako guvernér Indiany reagoval na masivní šíření HIV mezi uživateli drog omezením programu na výměnu jehel. Během toho řekl, že půjdu domů a bude se za ně modlit. Uvědomuju si, že to není zrovna nejrelevantnější kritika, ale nemohl se modlit z kanceláře? Ale lidé si Pence nejvíce spojují s jeho nevraživostí vůči LGBT komunitě.

Netvrdím to jen já. Jeho šéf si to taky myslí. New Yorker tvrdí, že jejich reportér byl svědkem, jak si za zavřenými dveřmi Trump dobíral Pence za jeho pobožnost. Když se konverzace stočila k právům gayů, Trump se otočil na Pence a řekl: "Jeho se neptejte. Chce, aby všichni viseli." Podívejte, Trump zcela jistě žertoval. Ale je to ten vtip, který funguje, jen pokud sami víte, že je to pravda.

Jako vtipy o hrozném jídle aerolinek. Nebo o strašných rozchodech. Nebo o tom, že se obyvatelé Toronta bojí vajíček na tvrdo. Jsou to vtipy založené na obecném povědomí, na kterém se všichni shodneme. Pravdou je, že Pence není a nikdy nebyl přítelem gay komunity. Během let bojoval proti antidiskriminačním zákonům, také byl proti službě gayů v armádě, ať už otevřeně, nebo ne.

Na svých stránkách tvrdí, že homosexualita se neslučuje se službou v armádě. A posvátnost sňatku bránil v dalším překvapivě vášnivém projevu. Sňatek je darem od Boha, je ustanovený v zákoně. Je to pojidlo americké rodiny a nejbezpečnější místo k výchově dětí. Musí být chráněn před útokem levičáků. V Kongresu, u soudů a pokud to bude nutné, tak i v Ústavě USA.

No ty krávo! Pokud můžu, rád bych citoval jednoho z hlavních amerických filozofů. Ježíš tohle neřekl. Má pravdu. Má naprostou pravdu. Nic takového neřekl. Možná si pamatujete, když se Pence objevil ve zprávách po podepsání kontroverzního zákona Religious Freedom Restoration Act. Mnoho lidí si myslelo, že díky němu mohou firmy diskriminovat na základě sexuality.

Angie Alexander a její žena Cynthia si myslí, že jde o zlegalizování diskriminace, protože je někdo může odmítnout obsloužit. Nevíme, do kterých restaurací a obchodů můžeme jít a nebýt odmítnuty, což je velmi ponižující. Přesně. Lidé se báli, že je odmítnou obsloužit v restauraci. Hrozné je, když vás někdo potají nesnáší za vaši sexualitu, ale ještě horší je, když vám někdo řekne, že jste na wafle příliš teplí.

A když se Pence na tohle zeptal jeho úhlavní nepřítel George Stephanopoulos, odmítl se tou otázkou vůbec zabývat. Ano, nebo ne? Když květinář v Indianě odmítne dodávat květiny na svatbu gayů, má momentálně právo to udělat? Georgi, v tomhle se ta debata zvrhla. Jsou to nepřesné informace...

Je to jen otázka. Ano, nebo ne? Na internetu se vedly nestydaté řeči o mém státě, o tomto zákoně a o jeho záměru. Myslíte si, že by v Indianě mělo být legální diskriminovat gaye nebo lesby? Georgi... Ano, nebo ne? No tak, Hoosieři nevěří na diskriminaci.

Neodpověděl slovem ano ani ne. Odpovědí je slovo Hoosier. Není to odpověď na žádnou otázku, tedy až na: "Jak by se mělo říkat sově, co má problém s alkoholem?" Podívej se na sebe, ty Hoosiere. Nevyletíš ani na strom. Dej se dohromady. Zasraný Hoosiere! Zatímco Hoosieři v diskriminaci nevěří, Mike Pence v ní věří.

Zajímavé je jedno z obvinění, které se týkalo podpory terapie na konverzi gayů. Je to téma, která má hluboké kořeny. Když Mike Pence kandidoval za Indianu do Kongresu, jeho předvolební program zahrnoval toto: Zdroje by měly být přiděleny těm institucím, které poskytují asistenci lidem, kteří chtějí změnit své sexuální návyky.

Podle mluvčího viceprezidenta to Pence sice udělal, ale nepodporuje terapii na konverzi gayů. Osobně si myslím, že toto popření je naprostou kravinou, ale musím uznat, že slova na jeho stránkách byla pečlivě volena. Dala mu možnost se vykroutit. Toto popírání je jednou z nejhnusnějších snah popřít předchozí rozhodnutí. Tedy až na připravovanou rozvodovou aukci Russela Crowa, který tím uhradí svatbu z roku 2003.

Říká se tomu Russel Crow: Umění rozvodu. Je to skutečné a je to úžasné. Můžete si koupit předměty jako tento kožený suspenzor z filmu Těžká váha. Budeme tak hloupí, abychom na něj přihazovali? Netuším, ale proč se nezeptáte jednoho z našich pěti voskových prezidentů. Jde o to... O tohle nejde. Jde o to, že Pence popírá, že by podporoval terapii na konverzi gayů. Ale tomu se těžko věří, když natolik vychvaluje někoho, kdo je s nimi blízce spojen.

Jedním z jeho mentorů je proslulý homofob James Dobson. Pokud ho neznáte, nechám ho, aby se vám sám představil. Zastupuji organizaci zvanou Zaostřeno na rodinu. Tříleté dítě ji jednou nazvalo jako Pindíci a fifinky. Není to moc daleko od toho, o co se vlastně snažíme. Hádám, že vnikáme do spirituálního života Američanů a natahujeme ruce, abychom popadli boky sekulární dekadence.

O tom Zaostřeno na rodinu je. O homosexuálním sexu. Musíme snížit množství sexu gayů aspoň o polovinu. Organizace Zaostřeno na rodinu, kterou Dobson založil, dlouhodobě podporuje terapie na konverzi gayů. Deset let sponzoruje konferenci pro popsání, porozumění a prevenci homosexuality Love Won Out.

Je to snad nejlepší eufemismus pro masturbování. Po tom rozhovoru o pindících a fifinkách bych si rád vítězně potřásl rukou. Dobson také napsal knihu Manželství pod palbou. Napsal v ní, že Zaostřeno na rodinu podporuje tvrzení, že homosexualitě se dá předcházet a dá se léčit. Vytvořil dokonce videa, kde to rozebíral. Budeme mluvit o prevenci a léčbě homosexuality. Každou chvíli se z homosexuality léčí víc než tisíc lidí.

Změní se všichni? Nechci tvrdit, že je to snadné. Není to tak, že se rozhodnete, že už nebudete homosexuálem. Ne, existují hluboce zakořeněné faktory, které je těžké vypráskat. Samozřejmě netvrdím, že existuje nějaká homosexuální agenda, ale kdyby existovala, tak vypráskání zlobivých chlapců po tisících by v ní rozhodně muselo být.

Dobson Zaostřeno na rodinu opustil v roce 2010. Od té doby tvrdí, že se jejich poselství změnilo. Ale pokud právě nyní zamíříte na jejich stránky, najdete články jako "Když vám milovaný řekne, že je gay: Stádia smutku" a "Proč podporujeme snahu o změnu sexuální orientace?" A to nezmiňuji fakt, že v logu stále mají dítě, které useklo ruce rodičům a drží je ve vzduchu při jakémsi zlověstném vítězném tanečku. Podle mě je to úchylný.

Takže Pence může tvrdit, že nepodporuje ani nepodporoval terapie na konverzi gayů, ale podporuje ty, kteří ji podporují. Loni jako viceprezident v Coloradu řekl toto: Je mi ctí být zde u 40. výročí založení Zaostřeno na rodinu. Dovolte mi přivítat zakladatele tohoto zřízení. Muže, který se stal autorem obřího množství práce, která inspirovala miliony lidí. Byl mi přítelem a mentorem. Doktor James Dobson.

Když řeknete, že nepodporujete konverzi gayů, ale pak řeknete, že Dobson je váš mentor, je to, jako byste řekli, že jste vegetarián a ctíte zákony, a vaším nejlepším dlouholetým přítelem je zloděj hamburgerů. Pence to neříká jako mizerný moderátor nebo Kongresman za Indianu, říká to jako viceprezident USA. V této roli minulý červen Dobsona odměnil vyznamenáním. To je odpudivé.

Díky tomu všemu jsem tak rozhořčený, až lituji, že jsem na začátku slíbil, že o něm řeknu jednu pozitivní věc. Ale slib je slib, takže i přes skřípot zubů to řeknu. Líbí se mi jeho králík. Opravdu se mi líbí. Nejsem jediný. Viceprezident a jeho žena se políbili, ale publikum jim nevěnovalo pozornost od doby, kdy se na scéně objevil Marlon Bundo.

Penceovi mají králíka jménem Marlon Bundo. Opět mi nedělá radost to říct, ale pro králíka je to opravdu dobré jméno. Marlon Bundo je dobrým králíkem. Má vlastní Instagram. Tady vyřizuje důležitý hovor. Tady vyřizuje další po pevné lince. A tady sedí vedle velmi pravdivé cedule Kdybyste znali mou rodinu, pochopili byste.

Marlone, nepotkal jsem ji, přesto to chápu. Jde o to, že Marlon Bundo je to nejhezčí na jinak odpudivém muži. Podobně jako je George W. Bush opravdu dobrý malíř. Nebo Bill Cosby zvýšil povědomí Američanů o pudinku. Nebo jako smrt na Rogeru Ailesovi. Někdy nelze popřít, že na někom může být něco hezkého. Bundo si získá ještě víc pozornosti.

První kniha vydaná současným Bílým domem právě skáče do knihkupectví. Marlon Bundo, králík viceprezidenta Mika Pence, vydal knihu Marlon Bundo: Den v životě viceprezidenta. Ano, Marlon Bundo vydává dětskou knížku. To je ona. Vyjde zítra. Dokonce bude i autogramiáda. Rád bych řekl, že je to milá kniha o králíkovi.

Koho to zajímá? Bohužel jednou zastávkou na autogramiádě je Zaostřeno na zasranou rodinu! Gratuluji, Penci, znemožnil jsi i Marlona Bunda. Nyní si nikdo knihu o tvém králíkovi neužije. Nebo ano? Ukázalo se, že naprosto čirou náhodou i my napsali knihu o králíkovi Mika Pence, která také bude publikována.

Jeho vychází zítra, ale ta naše vychází právě teď. Mezi těmito dvěma knihami jsou malé rozdíly. Hned si všimnete, že nás králík má motýlka, takže tak... Náš Marlon Bundo se zamiluje do dalšího králičího kluka, protože náš Marlon Bundo je gay stejně jako skutečný Marlon Bundo. Hlavní je, že si tuto knihu můžete koupit na Amazonu a také na betterbundobook.com.

To se snadno pamatuje. Chcete normální knížku o Bundovi nebo lepší knížku o Bundovi? Je to betterbundobook.com. Všechen náš zisk půjde na Trevor project, který poskytuje krizovou podporu pro mladé homosexuály, a také na AIDS United, která se snaží zastavit epidemii AIDS v USA. To jsou dva dobré důvody k nákupu knihy. A pokud prodáme víc knih než Pence, nejspíše ho naštveme.

To jsou tři dobré důvody. Také si na audible.com můžete koupit audioknihu. Čtou ji Jim Parsons, Jesse Tyler Ferguson, Jeff Garlin, Ellie Kemper, John Lithgow, Jack McBrayer a RuPaul. Jen musím vyjasnit, že je to skutečná knížka pro děti. Je to dětská knížka. Není to žádná dospělácká kniha o tom, jak může Mike Pence jít do prdele. Ačkoliv když si ji koupíte, přesně to mu vzkážete.

Je to sladký příběh o tom, jak se Marlon Bundo zamiluje. Jako důkaz vám přinášíme ukázku. Zdravím, jsem Marlon Bundo a jsem králík. Toto je příběh o mém velmi důležitém dni. Po snídani jsem se jako vždy vydal do zahrady za květinami. Poté jsem ho uviděl. Nejkrásnějšího králíka, jakého jsem kdy viděl. "Jmenuju se Marlon," řekl jsem.

"Ale moje rodina mi říká Krusa." "Je to zkratka králík USA." "Je to dlouhý příběh." "Jmenuji se Weasley a rodina mi říká Weasley," řekl Weasley. Rozhodli jsme se skákat společně. Skákali jsme přes zahradu, proskákali jsme starý zatuchlý dům, proskákali jsme kolem nudné schůze s velmi nudnými lidmi.

Na konci jsem řekl: "Weasley, už nikdy nechci hopsat bez tebe." Weasley řekl: "To je zajímavé, protože ani já už nechci skákat bez tebe." "Už nikdy." Oba jsme řekli: "Vezmeme se a navždy budeme skákat spolu." "Moment," řekla kněžice. "Nemůžete se vzít!" Kněžice všemu vládla. Všechna zvířata ji musela poslouchat. A to i přes to, že velmi páchla.

"Králičí kluci si neberou králičí kluky!" "Králičí kluci si musí vzít králičí holky!" Ale nebojte, máme plán. Plán, do kterého se zapojí všechna zvířata v zahradě. Pokud chcete vidět, jak to dopadne, musíte si koupit knihu. Prosím, kupte ji pro své děti, pro dítě někoho známého, nebo ji kupte, protože to naštve Mika Pence. Uděláte hezké gesto opravdu velmi nasrávacím způsobem.

A není to sen každého z nás? Můžete ji koupit na betterbundobook.com, nebo na stránce focusonthefurmily.com, kterou také vlastníme. Pokud chcete darovat přímo Trevor Project nebo AIDS United, a pokud váš dar bude 11,99 dolarů a víc, získáte ebook zdarma. Informace jsou u nás na webu. Pro každého v publiku jsme koupili jednu kopii.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A nemůžou si pořídit třeba psa nebo kočku? I když za pár let si bude moct i můj pes adoptovat dítě pokud řekne že patří k menšině.

334

Odpovědět

8:20 - "about my state"

Myslím si, že v tom kontextu tím myslel spíše "o mém prohlášení" než "o mém státě"

20

Odpovědět

Nejsem homofob. Znam par gayu, az na vyjimky jsou to fajn lidi. Stejne tak lesby. Jestli se chteji brat, nemam s tim problem. Ale adoptovat deti? V zadnem pripade. A reknu Vam proc. At chcete nebo ne, at je to nemoc, ci vrozena vada. Je to porad DEFEKT. Kdyby byli vsichni gay, vymreme. Proc bych tedy mel zdraveho jedince davat do rodiny, ktera ma defekt? Jednoduche jak facka.

2047

Odpovědět

to mi zas také starosti nerobí... chod niekedy pozrieť do decákov... 9/10 sú to cigáni, ktorých si nikto nezoberie... ak ich chcú b***y, tak nech sa páči...

127

Odpovědět

Jednoduchý modelový příklad: lesba má vlastní dítě a žije s jinou lesbou, která chce dítě své partnerky adoptovat. A s tímhle nesouhlasíš?
To dítě už fakticky dvě ženy vychovávají. Jediné, co chtějí, je právní jistota, aby když se biologické matce něco stane, to dítě mohla dále vychovávat jeho druhá matka, na kterou je to dítě zvyklé.
Řeči o defektu si nech od cesty - chceš snad soudit boží dílo a jeho záměry?

359

Odpovědět

Proc bych tedy mel zdraveho jedince davat do rodiny, ktera ma defekt? - Jednoduché jako facka. Homosexualita není nakažlivá nemoc, nedá se nijak chytit. Tím, že dítě umístíš do této podle tebe defektované rodiny, dítěti nijak neublížíš. Žádnou defektní homosexualitu nechytí. Jen mu bude poskytnuto rodinné a milující prostředí, které v děcáku mít nebude a bude tak mít šanci na normální život. To je jako bys nedal dítě do rodiny, kde je máma hluchá a táta má zlomenou nohu - ohrožuje to nějak reprodukční schopnosti dítěte? Ne.

288

Odpovědět

Nejedná se o defekt ani žádnou vrozenou vadu. Je to výsledek evoluce. Smiř se s tím.

176

Odpovědět

Sice nesouhlasím s označením homosexuality za defekt, ale budiž. Podle této logiky by si ale měl zakázat všem lidem s nějakou nemocí/úrazem mít děti. Dle mého názoru by dokonce bylo mnohem logičtější zakázat lidem s cukrovkou, huntingtnem nebo jinou dědičnou chorobou mít děti. Narozdíl od adopce homosexuály, tot jsou faktory, které skutečně mohou velmi silně ovlivnit život jejich dítěte.
A hlavně, dle mého názoru je pro dítě mnohem lepší vyrůstat v milující homosexuální rodině než v děcáku.

123

Odpovědět

Kdyby byli všichni gay, vymřeme. Kdyby byli všichni hetero, vymřeme taky, protože lidská rasa je už tak přemnožená. Všichni se tu oháníte s tím, že dávat děti do rodiny s defektem je nechutné a hloupost. Říkáte tak, že raději, než aby dítě žilo v milující rodině dvou otců či matek, kteří ho budou vychovávat s láskou, má radši zůstat v děcáku? I když je to třeba dítě, jehož matka byla alkoholička a otec ho mlátil? Že nemůže mít hodnou rodinu, jen protože jsou to dva chlapi? To je dost smutné.

30

Odpovědět

Mě fakt fascinuje, jak v dnešní době internetu, kdy se dá vygooglit úplně všechno, si ještě někteří (a že jich jen tady v diskuzi je hodně) stále myslí, že sexuální orientace je otázka dobrovolné volby a dá se ovlivnit výchovou (a že snad ta konverzní terapie je účinná a správná). Vážně, než někteří začnete šířit ty svoje názory, použijte ten Google a ověřte si, že ty nesmysly, co hodláte vypustit na světlo světa, jsou opravdu nesmysly.

308

Odpovědět

Homosexualitu jako věc volby hezky vysvětluje Daniel Sloss ve svém standupu:
Daniel Sloss u Russella Howarda
Kdyby homosexualita byla věcí volby, bylo by tu homosexuálů víc - nač se složitě snažit vyjít se ženami, kdyby si chlap mohl zvolit to, že raději bude čas trávit s kamarádem, se kterým si navíc ještě užije?

161

Odpovědět

Zas negeneralizuj. Homosexualita není věc volby. Problém ale nastává, kdy se projevuje homosexuální chování a homosexuální tendence u jedince, který má nějakou psychockou nerovnováhu. U těchto jedinců je terapie vhodná a neměla by být banována jen proto, že je diskriminační.
Mělo by se jasně oddělovat homosexuální chování od homosexuální orientace. Jenže ono je to těžké rozlišit.

Každopádně existují případy, kdy se homosexuál stal heterosexuálem a stává se tak asi v 40%tech případů, kdy se dotyčný o "konverzi" pokouší. To je také asi přibližně procento lidí, kteří homosexualitu vrozenou nemají, ale mají ji naučenou - ať už je to strach z druhého pohlaví, experimentování nebo zneužívání rodičem opačného pohlaví (lesbické sklony heterosexuálních žen jsou pak běžnou věcí) ;)

10

Odpovědět

Jestli ho Trump nemá jako pojistku. Je možné sundat oba?
Proč se všechny organizace na podporu tradiční rodiny zabývají výhradně navážením do homosexuálů a ne dáváním dvou miliónu korun tradičním rodinám (obzvláště té mé)?

72

Odpovědět

Jsem zastánce svobody, ale tahle kniha už je trošku moc. Jedna věc je naučit společnost přijímat lidi takové, jací jsou a druhá je motivovat malé děcka k cucání se ve škole s spolužáky stejného pohlaví. V podstatě udělali to samé, co Pence, jen opačně.
K zamyšlení: budou děti vychované homosexuálním párem hetero?

2034

Odpovědět

Co na tom motivuje děti "cucat se ve škole se spolužáky stejného pohlaví" ? :O To není nic k zamyšlení, stačí se podívat na vědecká fakta, sexuální orientace je vrozená, tedy ano, heterosexuální děti vychováváné v jednopohlavní rodině budou heterosexuální.

324

Odpovědět

+420Neviděls Obecnou školu?
"Pane řediteli, já bych to varování o olizování namrzlého zábradlí do toho školního rozhlasu nedával..."

10

Odpovědět

K zamyšlení: Budou děti vychovávané hetero párem vždy hetero?

402

Odpovědět

5:54
"vyseli" má být "viseli"

11

Odpovědět

este lepsi prezident nez donald? berem, slniecka nech aj ebne

733

Odpovědět

Tak u tý pohádky jsem si málem ublinknul ... :F

1948

Odpovědět

Už vidím jak vy mínusáci čtete dětem pohádku o homosexuálním králíkovi...

1836

Odpovědět

+tralalaSúhlasím, keby to bol nejaký komplexný príbeh kde su aj homosexuálne aj heterosexuálne pary a žijú si šťastne tak v pohode ale keď sa celá kniha točí okolo tepleho králika a ešte je určená deťom ktoré sú v tak mladom veku ľahko ovplyvniteľné tak to sa mi nezdá správne

1635

Odpovědět

+Hrdý občan SlovenskaUvědomujete si, že homosexualita je vrozená, že? Chápu, že se vám ta knížka nemusí líbit, ale berte to tak, že je hromada knížek, kde jsou pouze heterosexuální páry a zkuste si představit dítě, které to o sobě tak jako tuší a čte pouze pohádky o heteropárech... Jak si pak může připadat? Souhlasím s tím, že by to neměla být jediná pohádka, kterou by rodič dítěti měl číst, ale myslím si, že když mu bude číst víc pohádek a jedna z nich bude tahle, tak to rozhodně nebude na škodu :) a jestli chcete, aby ta pohádka byla komplexnější, tak by se museli předělat skoro všechny pohádky, což by bylo strašný... #nohomo

275

Odpovědět

+bablbamNe každé homosexuální chování a ne každá homosexuální orientace je vrozená. Je spousta případů, kdy dotyčný prostě hledá a sám neví. A v tomto může hrát roli i výchova. Ale nejčastěi jsou to traumata z dětství.
Takže určitě bych neobviňoval knížku z toho, že z děcek budou homosexuálové, ale minimální vliv to mít může. Například k touze po testování neznámého.

00

Odpovědět

Nikoho bych nikdy nediskriminoval. Znám osobně několik homosexuálů, kteří jsou slušní lidé a není jediný důvod, proč by je měla společnost odsuzovat. Co mi ale vadí, jak některým homosexuálům leží v žaludku tradiční rodina muže a ženy. Když řeknu, že funkční rodina muže a ženy je pro dítě udeální, pomalu je to dnes vykládáno jako nesnášenlivá věta vůči menšinám.

4518

Odpovědět

To je tim, že hodně lidí argumentuje proti rozšíření práv homosexuálů (adopce, svatba atd.) právě tim, že řeknou "funkční rodina muže a ženy je pro dítě ideální"... a přesto, že to možná* může bejt pravda, on to vlastně vůbec žádnej argument neni, ale bohužel, lidi se znažej argumentovat kdečim...

*Jinak ani tou tezí samotnou bych si nebyl tak jistej... nějak se mi nechce věřit, že to co je "normální" právě teď, je zároveň to nejlepší... existovalo spoustu konceptů vychovávání dětí a lidi si asi pokaždý mysleli, že ten co zrovna používaj, je ten nejlepší. Ale to je na úplně jinou diskusi...

274

Odpovědět

Tzv. tradiční rodina, pokud tu formulku budeme brát doslova, je v ČR rozvedený manželský pár, který vychovává dítě zvlášť. Ne, ačkoliv jsem na frndy, fakt si nemyslím, že by gayům nějak výrazně ležela v žaludku tradiční rodina, dokonce bych si tipl, že jí mají u prdeIe (tady by se hodila nějaká ukrutně vtipná narážka na péra, ale nemám na to náladu). Tzv. tradiční rodina je věčný argument pár fanatiků, kteří jim donekonečna argumentují v různých zákazech homosexuálním párům v osvojování dětí, třeba i biologických dětí partnera, který zemřel. Či v adopci dětí z dětských domovů, které nechtějí ani ty neplodné heterosexuální páry.

Pokud by tobě řekněme organizovaná skupina důchodců, kteří mají právo sedět, donekonečna tvrdila, že ty nemáš právo sedět v metru a ten důvod je svíčková. Taky by tě ten argument příšerně sral, ačkoliv bys proti svíčkové nic neměl, naopak, třeba by ti i chutnala. Jinak celkově argumentovat ve stylu: "vadí to některým" je bezpředmětné. Jednak nemůže skupina odpovídat za jedince, stejně tak jedinec nemůže odpovídat za skupinu. A já fakt neznám žádné gay hnutí proti "tradiční rodině". Znám hodně zastánců tzv. "tradičních rodin" (většinou jsou to latentní b***y), kteří jsou proti gayům a jakousi tradici mají za pouhou záminku.

Pokud by vše bylo tradiční, ještě teď si tady chlapi kouří péra v rámci zábavy jako v antickém Římě a armáda by vypadala tak, že veterán učí bažanta v technikách boje a po lekci ho mrdá do prdeIe jako v antické Spartě. Naštěstí se lidstvo zase tak tradic nedrží.

417

Odpovědět

+ZeckProto jsem ve svém příspěvku napsal funkční! rodina muže a ženy. Tím slovem funkční jsem myslel přesně to co to slovo znamená.

22

Odpovědět

Homosexuali su v pohode, to transsexuali sú to pravé zlo. Len si predstavte svet za pár rokov, v ktorom medicína bude taká vyspelá, že bude skoro nemožné odlíšit vyoperovaneho chlapa z ktoreho bude žena. A ked tie t*****y začnú využívať že ich nedokažeme odlíšiť, tak kde sú potom naše práva obyčajných ľudí?

439

Odpovědět

"kde sú potom naše práva obyčajných ľudí?"

Někdy je člověk na pochybách, zda je komentář míněn vážně, nebo jsou v něm jen chytře zesměńovány postoje bigotních primitivů.

345

Odpovědět

+Nehrdý občan ČRno jo, tak zacni mysliet

226

Odpovědět

+Nehrdý občan ČRbigot? sorry ako, ale keby ma nejaký preoperovaný z**d ojebal, že je ženská, tak by som ho na fleku zbavil života...

419

Odpovědět

Knížka o králíčkovi je už teď nejprodávanější knížkou na Amazonu: https://www.amazon.com/best-sellers-books-Amazon/zgbs/books :-D

501

Odpovědět

A desiata najpredávanejšia knižka ide určite puknúť od závisti.

42

Odpovědět

+RezolutMyslím, že manželka víceprezidenta to vzala celkem sportovně, že prý „ještě lepší než jedna knížka o králíčkovi jsou dvě knížky o králíčkovi“, a že je dobře, že dávají na charitu.

Jak to vzal její manžel „stink bug“ Mike Pence, to už nevím. :)

201

Odpovědět

tak mu to vyšlo ... Oliver má skvělou dovednost naštvat nenaštvatelného zmetka. Zmetka který je připraven na vše špatné protože je to jeho vlastní životní nástroj. Oliver to prostě chytře umí otočit proti takovému šmejdovi, takovým způsobem, že mu z toho prdne cevka. Pence nejspíš počínaje dneškem na svého milého volebního králíčka lapače hlasů u nikdy nepohlédne jinak než jako na potenciální večeři.

10