Písničky v reálném životě

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 500
Počet zobrazení:12 578

Písničky nás obklopují. Dennodenně je slýcháme v rádiích, vidíme v různých filmech, seriálech... Ale co kdyby všichni vaši přátelé mluvili tak, že by zpívali známé mainstreamové hity?

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Božínku! Právě jsem viděl tu nejvíc sexy holku na světě. Fakt? A jak vypadala? Pevná, opálená, fit a připravená. Ty vole! A co měla na sobě? Džíny s jablíčkem na zadku, kozačky se srstí... - Se srstí?

- Jo, byla strašně sexy. - "Kam jdeš? - "Odcházím od tebe." - "To teda neodcházíš. Vrať se." Jeremy, prostě se k sobě nehodíme. Chytil bych pro tebe i granát... Nechci, abys pro mě chytal nějakej granát. Chci, abys mi dal ten pocit, že jsem jediná dívka na světě. A to ty nedokážeš, nemám pravdu, Jeremy? Zlato, prosím, neodcházej... Co je to za číču?

Co je to za číču? To je moje kámoška Jordan z hodin psychologie. - Fakt? - Jo. Ahoj, Steve, mohla bych s tebou mluvit? Jasně. Hele, Jordan, nevím, proč jsi mě zatáhla na pánský záchody, myslel jsem, že se na mě vysereš. Když bych ti teď řekla, že chci tvoje tělo, měl bys mi to za zlé?

Tak pojď na to. Nemusí mezi námi být mezera. Mám takovej pocit, že se na těch záchodech stalo něco hustýho. Právě jsem měl sex... Člověče, myslel jsem si, že si nikdy nevrznu. Nikdy neříkej nikdy!

Musím letět na hodinu, jinak přijdu pozdě. Měj se. PŘÍŠTÍ TÝDEN TEST Jako tuhle černou čepici nosíš pořád, ale to žlutý tílko? To musí být nový. To jsou moje nejoblíbenější barvy. Černá, žlutá. Černá, žlutá. Černá, žlutá. Tohohle týpka neposlouchej, protože... jsi úžasný takový, jaký jsi...

Díky. Nenechávej si radit od svýho kámoše Kruegera. Studenti, příští týden vás čeká test. Chce se ještě někdo na něco zeptat, než ukončím hodinu? - Jo, já bych měl jednu otázku. - Ano, Joshi? Druhá odmocnina z 69 je 8 a něco, že jo? Protože mě to trápí už dlouho. - Má někdo nějakou normální otázku?

- Jo. Jak to do prdele děláte? Jak to... jak to... jak to... Prostě to nechápu. Měl byste ten test odložit až na přespříští týden. Vždyť je to aplikovaná algebra a my jsme tupí. A co tohle? Posunu ten test o několik týdnů, když mě Dan něco naučí. Co bych vás měl jako naučit? Já umím akorát tancovat. Nauč mě, jak vypadat stylově.

Nauč mě, jak vypadat stylově. Jasně, vypadat stylově bych vás naučit mohl. A pak až půjdete do klubu, můžete řvát: Klub si se mnou neví rady! Tak jo, už se na to těším. Probudil by někdo Stevea? Ty! Probuď ho. Panebože! Honil mě Freddy Krueger a myslel jsem, že tam zařvu.

Neboj se, kámo. Byl to jenom pouhý sen!

Komentáře (103)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dosthustéfakt.

181

Odpovědět

Přeložte prosím i ten třetí nebo čtvrtej díl. Kdo souhlasí at da like

273

Odpovědět

Youuuu! Probud ho. :D

180

Odpovědět

Můj bože to tak skvělí :D :D

181

Odpovědět

Grenade - Bruno Mars

181

Odpovědět

Co to je za písničku ve 00:42? Dikes lidi

181

Odpovědět

to je to nejlepší na světě :-):-):-):-).

181

Odpovědět


Odpovědět

0:28 co je to za písničku plís? :D

181

Odpovědět

super video, mohli by jste přeložit i behind the scenes prosím?? http://www.youtube.com/watch?v=6fjWhwV9hW4&feature=relmfu

180

Odpovědět

prosím o přeložení druhé části ;) http://www.youtube.com/watch?v=usBBcKuDo5c&feature=relmfu

180

Odpovědět

baby i like it :D i laugh like never before

182

Odpovědět

bakeLit: prosim preloz i ty dalsi dva dily...:D:D

180

Odpovědět

Drakster děkuju moc :))))

180

Odpovědět

Moc se mi to líbilo. Ale nejvíce si to stejně dával Steve :)

180

Další