Písničky v reálném životě 2

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 055
Počet zobrazení:9 554

I přes to, že Písničky v reálném životě nikterak úžasné hodnocení nesklidily, jejich sledovanost byla vysoká a ve spoustě komentářů se objevily nadšené reakce. Přináším vám proto další kousek, který se podle mě vyvedl lépe. Kdyby vás zajímalo, jaké písničky ve videu hrály, klikněte sem.

Přepis titulků

Chci vám všem říct, že jsem hrozně rád, že jste tady. Nemá to chybu. A proto chci taky říct... A všichni! Panáky, panáky, panáky! Tahle párty se docela rozjela, co? Máš... máš hezkej mobil. Jo, je to videotelefon... - Je novej. - Hezký. Rozesílám opilé SMS, ráno toho budu litovat...

Nechcete dneska přijít? Nejsou tu žádní kluci. No tak jo. Vracím se domů... - Ty už musíš jít? - No jo. Dělám si srandu! Bouchač! Ty jo, nevěděl jsem, že tu budeš. To víš. Přišel jsem si zatrsat, zatrsat... Kéž by tu tak byla Josie.

Bez Josie to není žádná párty. - Myslím, že se neukáže. - Kámo... Nepřestávej věřit! - Přijde. - Ale nepřijde. Josie jela na dovolenou daleko odsud. Sakra, tahle párty je na nic. Přesně tak! Vyzunkni to na ex! Když jsou okolo mě střízlivé holky, chovají se jako opilé. - Neboj se, Steve, to zvládnu.

- Tak jo. Máš jen jeden pokus, nepromarni svoji šanci na úspěch. - Jo! - Hustě! Kámo! Musíme zapařit! Přijde mi to jako věčnost, co jsi odešel. Ale fakt. Kdes byl? Vůbec ses mi neozýval. Poslední dobou jsem odtažitý. Nesahej na ten sporák! Je teplý a nebezpečný. Ale já mám hlad jako vlk.

Potřebuji doktora... Ty vole. - Kámo, ta omdlela. - To teda, ta už se nezvedne. - To je mazec. - Strašnej. - A jéje. - Do hajzlu... Podívejte se na něj. Mohu se stát tvým hrdinou, zlato. Zaženu všechnu bolest polibky.

Už si vzpomínám! Moje první pusa se odehrála podobně. Počkat, tys mi dal pusu? Proč jsi mě políbil, po-po-políbil? Mám v sobě kouzlo. Tak co kdybys mi dal něco, na co si budu pamatovat? Třeba polibek... Pojďme na věc.

Do toho, Steve! TJi, dávám ti úkol sundat si kalhoty. Jasně. Tak hele! Trenky nechat, trenky nechat! Nechceme vidět tvoji klobásu. Nemůžu uvěřit, že sis sundal kalhoty, TJi. A cos čekal?

Byl jsem pod tlakem. Tak jo. A teď chci, abyste se vy dvě líbaly. Dobře. Políbila jsem holku a líbilo se mi to... Freddy, musím jít na záchod, asi jsem si stříknul do trenek! Ksakru, TJi, vzpamatuj se. Dneska večer budeš mít pocit, že je o jednu smutnou holku méně.

Tak co kdybychom šli do tohohle pokoje a tam tě naprosto odrovnám. Zdravím, pane učiteli, kde jste se naučil tak tancovat? - To jsem ho naučil já. - Ahoj, Dane. Myslíš, že bys to mohl naučit i mě? Takhle my to děláme. Takhle my to děláme.

Panečku, Steve, to bylo super. Jestli chceš, můžu ti to dopřávat do konce života. Všechny ty šílenosti, co jsem dneska dělal... To budou nejlepší vzpomínky. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

loooo :D

180

Odpovědět

A proč to tady není celé?

180

Odpovědět

Ahoj, hele nechtěli byste přeložit i třetí část, co včera vyšla? Díky, je to celkem pecka :) http://www.youtube.com/watch?v=7kA8-BPmUEs&feature=g-all-u&context=G224209aFAAAAAAAATAA

180

Odpovědět

trapnost

1817

Odpovědět

To je krutý :D

181

Odpovědět

Zvláštní, ale pobavilo :)

191

Odpovědět


Odpovědět

hej pls ako sa vola ta prva pesnicka

180

Odpovědět

Ehh, je to dobrý, ale není to ono, chtělo by to žádné mluvení jen písničky navazující na sebe...

181

Odpovědět

Rozhodně tam musí mít čím dál tím novější kousky. Tady už jsem neznal skoro nic.

184

Odpovědět

Nádherna holka která omdlela nevíte nekdo jak sme jmenuje a ten ten týpek ktorý ju prebudil je fakt cool :D

180

Odpovědět


Odpovědět

Pecka :D

180

Odpovědět

Čus nevím jestli se to sem hodí ale rád bych jestli bys přeložil tohle.. http://www.youtube.com/watch?v=hpGVMLfdnZQ&feature=related jestli se ti do toho bude chtít tak budu fakt rád ;) cip

180

Odpovědět

Steve Kardynal je proste BOREC :) a šecky jeho videa su ulet :D :D

180

Další