The Beatles předběhli svou dobuThe Tonight Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
33 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:927
Počet zobrazení:10 635

Jimmy Fallon dostal do rukou dosud nezveřejněnou nahrávku The Beatles, která dokazuje, jak moc byla tato skupina nadčasová. Ale toto snad nikdo nečekal.

Přepis titulků

Tento měsíc je 50. výročí prvního vystoupení Beatles v show Eda Sulivana. Milujeme Beatles a tohle je zajímavé, dnes máme v rukou dosud nezveřejněnou nahrávku, jak Beatles mluví k publiku hned po vystoupení. Zatím ji nikdo neviděl. Vždy jsme věděli, že Beatles byli nadčasoví, ale tohle je šílené.

Posuďte sami. 9. únor, 1964 Díky moc, my jsme Beatles a vy jste byli skvělí! Nezapomeňte si nás najít na facebooku. Sledujte nás na twitteru na @OpravdoviBeatlesUK. Jsme i na instagramu pod THE_BEATLES1. Sledujte pro exlusivní fotky ze zákulisí a Throwback Thursday fotky. Klidně ignorujte Ringovy fotky pozdní snídaně.

Co to bylo včera, Ringo? Vejce Benedikt. Taky jsme začali s Vine. Nahrajte šesti vteřinové video, kde řeknete, který brouk je váš oblíbený a proč. A přidejte hashtag #SpriteBeatles. Můžete vyhrát dva lístky na příští vystoupení a slevu 10 % na vaši další plechovku Sprite.

#UhašteSvouŽízeň Nezapomeň jim říct o live tweetu, Johne. Přesně tak. Přístí neděli budeme živě tweetovat MTV Video Music Awards z pódia Red Bullu. Pokusíme se náhodnou větu re-tweetovat po celém světě. Takže napište hloupou větu a přidejte hashtag #RedBullBeatles. Vybereme tu nejlepší a dostaneme ji do trendů.

Ringo, jaký byl tvůj návrh? Vejce Benedikt. Klasika. #RedBullVámDáváKřídla Ještě jedna věc, než odejdeme. Dneska je na instagramu Selfie neděle. #selfieneděle #SpriteBeatles #VejceBenedikt #BezFiltrů Překlad: Pamis www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fallona moc rád nemám, ale docela dobře imituje Boba Dylana. https://www.youtube.com/watch?v=a8Gjhcf4mhQ

10

Odpovědět

Dobré video nízké hodnocení. Hloupé Glove & Boots neustále se drží nad 8* je to tu jaksi naopak.

311

Odpovědět

Jimmy Fallon mi připadá jako by to byl syn od Davida Lettermana :( - strašná nuda :(

21

Odpovědět

Fallon má na svym youtube kanálu celkem povedené hry s celebritami.Bylo by super kdybyste překládali radši to,mělo by to o hodně větší úspěch :-)

62

Odpovědět

ugh...je mi z toho trapně

192

Odpovědět

Většina lidí je složena z masa a krve, jen Jimmy Fallon z nudy a šedi...

192

Odpovědět

Je to sice blbost, ale Lennonovu a Harrisonovu kytaru trefili (i s pózama), McCartneyho basu skoro. Fallon Lennona imitovat neumí, ale McCartney ušel.

A nejlepší imitace samotného Eda Sullivana? Pulp Fiction, "A nyní králičí soutěž v mazaném twistu"

41

Odpovědět

Jimmy Fallon je skvělej, ale tohle se mu moc nepovedlo...

1019

Odpovědět

Tohle selhalo ve všech směrech.

354

Odpovědět

Asi jsem to nepochopila... o.o

94

Odpovědět

Je tohle podle hodnocení nejhorší zdejší video?

163

Odpovědět

so funny i forgot to laugh...

285

Odpovědět

Kvalita videí videačesky jde raketově dolů. A přestává mne to bavit...

3650

Odpovědět

Tak když tě to tu nebaví tak sem nechoď ... jednoduchý. Nebo můžeš začít taky překládat hm?

1818

Odpovědět

+XenThazorJe to tak, nejspíš bohužel přestanu. Překlady mne vůbec nezajímají, je to takový bonus navíc, spíš to tu vždy bylo o skvělých videích a dobré komunitě. Poslední dobou je to totální bída. A to už dokonce zašli tak daleko, že prosí komunitu aby jim posílala tipy a stejně to stojí za starou belu.

1517

Odpovědět

+XenThazorJá musím souhlasit s krteqkem. Reagovat na jakoukoli kritiku slovy "tak sem nechoď" nebo "dělají to zadarmo tak buď rád", to prostě nejde. Překladatelé jakožto autoři by se měli kritice postavit čelem.

253

Odpovědět

+XenThazorNo mně se zdá, že ty typy stejně vesměs neberou...(což je škoda dal jsem hromadu typů lepších než toto) Dost možná by pomohly nějaké hlasování co překládat a nebo ankety, zas něco nového.. A navíc mě štve, že ona zdejší komunita je poslední dobou pěkně rozežraná. Přece chybovat je lidské a nemůžou tu být pořád videa s hodnocením 8+, potom lze aspoň ocenit ty lepší kousky.. Tak hoďte 1/2 hvězdy a berte to s nadhledem, jinak budou mít všichni strach, jak se mi zdá už teď, překládat cokoliv jiného než zaběhnuté značky, jelikož ti jimž se to trochu nezdá to hned zašlapou do země. Navíc je tu spousta dobrých videí a je to jen tvůj boj, když klikáš na videa s hodnocením 3 a půl hvězdy a pak tu v komentářích brečíš, jaká je to hrůza :D Prostě to tak nehroťte lidi :)

192

Odpovědět

Nečakal som, že ukážu reálnu nahrávku, ale čakal som aspoň nejaký vtip...

614

Odpovědět

Jimmy Fallon je vtipnej jak kapavka.

1147

Odpovědět

Kapavka je mnohem vtipnější :D

122

Odpovědět

+BarfilmZnáte ten velmi vtipný a oblíbený vtip o kapavce?

"Kap, kap."
"Kdo tam?"
"KAPAVKA!"
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
(Doporučuje devět Zdeňků Trošků z deseti.)

412
Další