Písničky v reálném životě 4

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:383
Počet zobrazení:6 195

Po hodně dlouhé době máme pro vás nachystaný další díl Písniček v reálném životě, ve kterém opět zazní spousta klasických mainstreamových hitů.

Přepis titulků

Takže, studenti, za nějaké extra kredity, může mi někdo povědět, kam jedu příští týden na dovolenou? Na ostrovy Waikikiiiii iiiiiiiiiii Správně Becky. Steve! Přestal bys prosím tě spát na mé hodině? Jsem zcela vzhůru.

Ne, nejsi. Mě neobviňujte! Může za to mé A.D.D. (porucha pozornosti) Proč se pořád tváříš tak smutně? Můžeš se stát závislým na určité podobě smutku. Taky bych byl smutný, kdybych chodil do školy s oblečením po dědovi. Nosím hadry po tvém dědovi a vypadám neuvěřitelně. Stacey, tady je tvůj výsledek z minulého týdne.

Další D? Dal jsem jí D, neboť proto tak jsem byl zrozen a vychován. Steve, musím ti to opakovat dvakrát? Nebuď měěěěě… Kruciš... čípak je tohle Lamborghini? Na den jsem si ho pronajal, páč tohle je magnet na holky, tomu bys nevěřil.

Hej, akorát jsme se potkali a je to šílený, ale tady ti dávám číslo, takže mi když tak zavolej. Můžem jít hned teď do auta? Vyhoním tě. Proč se bavíš s mojí holkou chlape?

Sedím v tom dvousedačkovým lambu a ona mě zkouší honit. Jo tak, to je tvoje auto? Ja tě vyho… Mladá tě vyhoní, kdykoliv budeš chtít, omlouvám se. S takovouhle károu se musíme ukázat. Tak kam chceš jet? Pojďme všichni na pláž, vypadneme odsud.

Človeče, venku to fakt peče, celý hořím. Nevěděl jsem, že začínáš plešatět. Jojo. Začalo to tady dole, teď je to až tu. Brzo budu plešatý. O to se neboj, zhulíme se na to. Myslíš, že je v pohodě hulit v pronajatém autě?

O to bych se nebál, co by se tak mohlo stát? Máš pravdu. Člověče, máme velký... Průser, průser, průser!!! Ale ne! Sakra ne! Padouši, co budete dělat, co budete dělat, až si pro vás přijde šerif John Brown?

Nějaký problém strážníku? Cítím tu zelený list! A ty vypadáš trochu nervózně. To proto, že jsem nervózní. Zablikals majáčky, které mě zastavily, proměnily v kámen. Když už mluvíme o kameni, vypadáš trošku jetě.

To je prostě můj obličej, pane. Vy dva tady pěkně seďte, já sem hned zpátky. Pokud se vrátím do vězení, Tak určitě budu mít infarkt. Nevím, co bude. Jediné co vím, že jsem utratil příliš mnoho prachů, aby to přišlo vniveč.

Zastavte auto, zastavte! Nemůžeme zastavit a taky nezastavíme... Chtěl jsem jen koupit nějaký matroš, jak mám hájit právo bez toho, abych se trošku zhulil. Heeey, kočky...!!! Není to tvůj učitel matiky, co si mě prohlíží?

O něj se nestarej. Liso, po tomhle určitě strašně přibereš. To je mi fuk, páč to miluju! Je mi to fuk! Vidíš ty její nárazníky?! Jasný. Pouliční děvka, pouliční děvka...

Pouliční děvka, pouliční děvka... Když už jsme u toho, já se zaměřím na tamto zlatíčko. - Hned budu zpátky. - Okej. Hej, vypadáš fakt roztomile v těch dvoudílných plavkách... Hej, tohle chci teď udělat. Negře, se mnou nic dělat nebudeš. Nevím, co máš za problém.

Mám prostě rád děvky, to je můj problém. Steve, proč se mnou holky mají pořád problém? Pokud máš problémy s holkama, tak je mi tě líto. Já mám milion problémů, ale holky mezi ně nepatří. High five! Upřímně, někdy je nejlepší nechat přijít holky až k tobě. A jak bys to chtěl asi udělat? Plavčice.

Zachrání mi život, páč já neumím plavat. To není moc dobrý nápad Steve. Můj rozum mi říká ne, ale moje tělo... moje tělo, mi říká anooo!!! Chlapci jsem tak strašně ráda, že mám kamarády jako jste vy dva, co mě podpoří po tom rozchodu.

Hej, pro tebe tady budeme vždycky. Díky! Napij se, zlatíčko. Jsme vzhůru celou noc, abychom si vrzli. Jsme vzhůru celou noc, abychom si vrzli. Jsme vzhůru celou noc, abychom si vrzli. Pomoc, někdo mi pomozte! Pomoc!

Ale ne jen tak někdo! Pomoc! Jen se neboj, dítě mé! To jak jsi mě uchopila, tě určitě rozhicovalo, tak pojď a vem si mě. Wow, jsi jako anděl z oceánu. Plavat ve tvých vodách je něco tak povznášejícího! Nebyl jsi ani v žádné hloubce!

Chodíš vždycky plavat s erekcí? Oh, wow, kdo by to řekl? Větší už by být nemohl, s někým jiným vedle mě. Má Lamborghini!!! Řek sem Lambo! Ty máš Lamborghini? Jo, chceš ho vidět?

Chci. Jdi do toho, Steve. Jop, jde do toho! Ty sis nedělal srandu. Jak si můžeš dovolit takové auto? Věř mi! N - E - Z - Á - V - I - S - L - É podnikání! Takže si obchodník. Sem obchodník, obchoduju...

chci, abys to věděla. Hej, mám taky jednu, skoro tak velkou jako tuhle. Jestli ji chceš vyzkoušet? Co naznačuješ? Můžeš mi zapískat na píšťalku, holka...? Tak dem na to.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemohu zde najít třetí díl.

80

Odpovědět

Já ani ten 2. a 1., člověk by čekal, že budou mít nějaké společné tagy...

60

Odpovědět

Sice nemají dokonalé technické zpracování, to ale nic nemění na tom, že jsem se bavil! :D

250

Odpovědět

proc neni pod videem seznam pisnicek ? jako vzdy ;D

80

Odpovědět

No zacatek troske slabsí ale konec me dostal :)

71

Odpovědět

Co blbnete, vždyť je to fajne :D

120

Odpovědět

srsly?

913

Odpovědět

No a co, že to je stupidní. Mě to pobavilo takhle při obědě :D

732

Odpovědět

no teda jako vážně nic moc... viděl jsem už spousty lepších

317