Bye & Rønning – Scooter parodie

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:565
Počet zobrazení:6 591

Norská dvojice Bye & Rønning si vzali na paškál známou skupinu Scooter. Jak moc se jim to podařilo, posuďte sami.

Přepis titulků

Přeložil: Juric Korekce: BugHer0, scr00chy www.videacesky.cz Kapela Scooter začala v 90. letech. Zrovna probíhala Válka v Zálivu a lidé všude umírali. Tehdy jsme se sami sebe zeptali: Chceme pořád číst ty depresivní zprávy o mrtvých vojácích, otrávené vodě, nemocných dětech... anebo chceme pařit jako nikdy v životě? A takhle Scooter začal.

Je to skvělá pařba! Nejít spát a poslouchat nejlepší hity od Scooteru. A řvát na baby: "Zatřep kozama!" Není pochyb o tom, že nejlepší písničky a světě už jsou dávno napsaný. Máme tu klasické umělce jako je: Aqua, Dr. Alban, DJ Bobo... Ano a nejromantičtější song na světě napsal náš dobrý přítel Elton Clapton. Udělali jsem cover verzi jeho největšího hitu.

A udělali jsme to se vší úctou. Ano, se vší úctou. Poznala bys mě, kdybychom spolu pařili v nebi? Bylo by to stejné, kdybychom spolu zapařili v nebi? V nebi se koná kalba a ty jseš V.I.P host. A Ježíš promění vodu v extázi.

Svatý Petr je DJ a kouří jointa. Bůh si šlehá jako za mlada. Andělé jsou zhulení a chtějí se prát. A Adama s Evou čeká v noci orgie. Dneska se paří v nebi, dneska se paří na mracích. A jestli s náma chceš pařit, musíš se zabít. Poté, co jsem dokončili naše druhé album Mega párty 7...

jsme se posadili a řekli si: Co může Scooter udělat pro svět? Seděli jsme a pařili na palubě zaoceánského parníku na cestě okolo světa. A viděli jsem, že se na světě dějí příšerné věci. Viděli jsme, že lidé v Indii a Africe... umírají, jsou nemocní... Nemají žádné jídlo na pití. Řekli jsme si, že potřebují naši podporu.

Potřebují song. Tam dole v Africe jsou chudí lidé. Mají velká břicha, ale ne proto, že by byli tlustí. Jsou smutní, protože nemají pořád co jíst. Ale hlavně proto, že se nikde v okolí nepaří. A kaliči v Indii nemají žádný prachy. Nemůžou chodit na pařby a jsou z toho smutní. Ale když jim prachy dáš, tak budou moct jít na největší pařbu století.

Budeme pařit za hladový děti v Africi. Budeme pařit za chudobu v Indii. Budeme třepat zadky za indické děti bez domova. Budeme pařit za mír na světě.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pardon,jsem zřejmě hluchá :D

200

Odpovědět

Gwenda: To "Elton" je tam schválně. Poslechni si, že to říkají a pak si stěžuj na překlad. ;-)

212

Odpovědět

Shake your TITS! Hell yeah best! :D

220

Odpovědět

ehm,promiťe že hnidopiším,ale je to Eric Clapton,nikoliv Elton. Ale stejně z toho nemůžu :D

186

Odpovědět

.. and if you want to join us, you will have to die :D nejlepší

210

Odpovědět

nejlepší angličtina s německým přízvukem co jsem kdy slyšela :D

230

Odpovědět

Ty kks fut si to pustam dookola asi najlepsia parodia aku som kedy videl velice pekne dakujem za toto video :) mozete od nich pridavat dalsie videa :D

210

Odpovědět

Super angličtina, taky bych chtěl takový přízvuk :D

210

Odpovědět

Nemají žádné jídlo k pití :D

200

Odpovědět

dobrý je jak zni jejich hlas ve skutečnosti a jak v tý pisničce obzvlášt u toho bělovlasýho

200

Odpovědět

Mě akorát vždycky vytočí, když někdo o Tears in heaven řekne, že je to romantický ploužáček. Přitom je to o mrtvým děcku a hodí se to akorát na pohřeb... Ale jinak sranda :D.

210

Odpovědět

By mě zajímalo co je to poslední ve větě, and God is popping pills like doing ....?

200

Odpovědět

HE HE HE...dobreeee!

200

Odpovědět

poté co jsme dokončili naše druhé album....MEGAPÁRTY 7 :-)))

220

Odpovědět

If you wanna party with us you have to die! :D toto je jasny dvokaz, ze hudba apsolutne nenavadza k pachaniu hriechov :D

210

Další