PanenstvíAdam všechno pokazí

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 49
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:254
Počet zobrazení:17 936

Ve společnosti je zakořeněna jistá představa o tom, co je to panenství ženy. Ale Emily vám vysvětlí, že tomu tak být nemusí. A Adam také opět pro jednou ochutná svou vlastní medicínu.

Přepis titulků

EMILY VŠECHNO POKAZÍ Co je to panenská blána? Je to součást ženy, která překrývá její vaginální vstup, dokud nemá sex. Je to pečeť čerstvosti. Nekonzumujte, pokud je porušena. Promiň. Ano, to si myslí spousta lidí. Lidé si panenskou blánu představují jako ty papírové transparenty při zápasech.

Myslí si, že zakrývají ženskou pochvu a když má žena poprvé sex, rozletí se na kusy. - To je přesné přirovnání. - Jo, jdeme hrát videohry. Nejdete. Celá tahle představa je mylná. Přemýšlejte. Kdyby panenská blána zakrývala celou pochvu, jak by to fungovalo při menstruaci? Vybuchly bychom jak Borůvka z Karlíka a továrny na čokoládu.

Jo, jak byste močily... Je ti jasné, že nemočíme pochvou, že jo? Močíme z močové trubice. To je jiný otvor... Jsi učitel rodinné výchovy! A naše škola je výrazně podfinancována. Kolik otvorů to tedy celkem je? Panenská blána se nachází kolem vstupu do pochvy a je poddajná. Mnoho žen má otvor v bláně tak velký, že se tam vejdou tampóny, prsty i však víte...

Není to ale bariéra, spíš taková slavnostní brána. Ale copak blána při prvním sexu nepraskne? Copak to nebolí? Nemusí, ale může, pokud nejste opatrní. Sakra. Ksakru, brána z balónků. Proboha! Ale protrhnout se může i při dělání rozštěpu, nebo při běžných denních činnostech.

I poté se blána může zahojit a spousta z nich se nikdy nenaruší. Jedna studie zjistila, že 52 % sexuálně aktivních dívek má nedotčenou panenskou blánu. - Opravdu? - Ano. B-L-Á-N-A, muži ji moc nechápou. Do toho, bláno! Vaše představa o panenské bláně je mýtus. Emily, jsi si jistá? Možná bychom měli povolat experta.

- Jo, dobrý nápad. - Takhle to většinou dělám já. EMILY LIDSKÁ ŽENA Stačí ti takovýto expert? Trefná připomínka... Naše těla v sobě nemají zabudované detektory panenství a sex nemusí na poprvé nutně bolet. Jenže tato hrozná představa je ve společnosti už zakořeněna. Začíná to názvy ska kapel...

To je děs. Je to v populárních seriálech. Takže Megan možná nebyla znásilněna? Tady jsou její lékařské záznamy. - Nedotčená panenská blána. - Je to panna. Dokonce i New York Times o tom informuje nesprávně. ...panenská blána je membrána, která se běžně protrhne při prvním sexu." O finské regionální politice toho vědí víc než o ženském tělě.

Nejhorší je opravdu to slovo "taťka." Je to nevhodné. Ale je to horší než názvy kapel. V některých částech světa musí ženy úředníkům ukazovat, že je jejich panenská blána netknutá. Pokud odmítnou, nemusí získat práci, nemusí vyšetřovat jejich obvinění ze znásilnění, nebo je mohou uvrhnout do vězení. Promiň, Adame, vím, že v tuto chvíli provádíme nějaký vizuální vtípek, ale...

Přeskoč ho, tohle je hrozné. Opravdu hrozné. Jo. Kontrola panenství je vlastně sexuální zneužití. A nic to nedokazuje, protože... TO S PANENSKOU BLÁNOU NENÍ TAK SNADNÉ! Technicky řečeno, panenství ani neexistuje. Je to jen výmysl, abychom mohli být na ženy zlí.

Podobně jako nutnosti mít doprovod. Páni, něco jsem se naučil. Skvělé! Připadám si vyšší. Jsem vyšší? Ráda jsem pomohla, ale už bys měl jít. Emily, většinou to nějak zakončuji... Vypal. Máme rande a čas běží. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jako vážně? Ani v originálním názvu není nic o panenství. Mluví o panenské bláně, panenství je něco jiného a je to věc sociální a nikoliv fyzická.
První pohlavní styk je první pohlavní styk a tím končí panenství, nikoliv protržením blány (jak se snaží říct i video). Tak nevím, kterého blba napadlo dát do názvu, že to je o panenství. :)

72

Odpovědět

Protože sexuální aktivita obvykle panenskou blánu naruší, její přítomnost je v mnoha společnostech, kde se panenství cení, pokládána za jeho důkaz.

51

Odpovědět


Odpovědět

Občas mě udivuje co lidi neví :D Mě tohle normálně vysvětlili už jako dítěti a i ve škole nás to učili. Tím víc mi zůstává rozum stát nad tím že i dnešní kolikrát skoro ženy tohle neví. Nemusí být každý doktor ale nějaké znalosti toho jak funguje jejich vlastní tělo to je snad základ ne? Vždyť na to jsou i docela fajn pohádky všichni víme kterou myslím. :D

2117

Odpovědět

Škoda, že se nepustili do smyslu panenství jako "tupý výmysl morálky", ale to by už bylo asi moc antikřesťanské což?

138

Odpovědět

Panenství je jen nástroj mužů aby mohli špinit ženy.

198

Odpovědět

výmysl morálky?
Mě teda sexuální čistota nepřijde jako výmysl, ale něco, nad čím má každý svou moc a zodpovědnost.
A pokud i tohle nazvem "výmyslem morálky", tak proč tak rovnou nenazvem i morální koncepty jako "chodit oblečení".
Je každého věc, jak se svým panenstvím naloží a pokud někdo obhajuje svou sexuální čistotu, je to jeho věc a dle mého i ctnost.
Ale chápu, že každý druhý chlap to asi vidí jinak, protože pokud žena nechce hned "dát" tak ji prostě pošpiní.

Takže ne Morče, je to přesně naopak: Muži špiní tím, že devalvují hodnotu panenství, aby společnost měla pocit, že panenství je ěnco špatného a mohli si v 16ti vrznout, zatímco budovat zdravou a vyspělou sexualitu je dobrý sociální koncept, což ti řekne každý psycholog.

38

Odpovědět

+MikeOmlouvám se za příspěvkovou nekromancii, ale při projíždění starších videí jsem na to narazil, a protočily se mi panenky.
Problém "panenství" a "sexuální čistoty" není to, jestli někdo ne/chce souložit, případně za jakých podmínek. To je každého věc. Problém je onen nechutný, ano, vědomě a cíleně používám tento termín, nechutný nátlak na svůj přístup. Už to slovo "sexuální čistota". Tento termín by byl legitimní tak akorát v kontextu hygieny pohlavních orgánů. Člověk není o nic víc čistý nebo špinavý tím, že měl či neměl pohlavní styk. A nepochybuji, že jste si význam toho slova uvědomoval, sám používáte v negativním významu slovo "pošpinit".

Hodnotu panenství nikdo nedevalvuje. Žádnou nemá. Pozitivní ani negativní. Ničemu nepomáhá, ničemu neškodí. A 16 let je celkem normální věk pro první pohlavní styk, a myslím, že k tomu není třeba žádných nátlaků. Průměr je sice o pár let více, ale rozhodně to není velká odchylka.

"budovat zdravou a vyspělou sexualitu je dobrý sociální koncept, což ti řekne každý psycholog"
Ano. A k tomu patří i experimentování, poznávání sebe sama a svých tužeb a potřeb. Což je jaksi neslučitelné s koncepty typu "panenství je ctnost". Samozřejmě, opačný postoj by byl stejně zcestný. Ale ten tu nikdo neprezentoval.

51

Odpovědět

+komunardMysli si co chceš. :)
Ale psychologické změny ohledně více partnerů, experimentování atd, prostě neobkecáš.
Sexuální čistota je sice název pro některé nevhodný, nicméně hlavně u žen je sexuální promiskuita něčím, co zabraňuje v budoucnu zdravému vztahu.
A tou sexuální promiskuitou nemyslím jen nevěru, střídání partnerů nebo experimentování, ale také rozchody, rozvody a další a další partneři, byť s odmlkou.
Psychologických výzkumů na tohle téma bylo učiněno dost. Jenže tohle člověk pochopí až ve stáří, nebo pokud se s těmito lidmi bude stýkat.

Mě nejde o to, že by člověk měl být "sexuálně čistý" a odkládat to, pokud jsi to pochopil takhle, to nebylo mým umyslem. Já jsme pouze zastával sexuální čistotu do vztahu, který přetrvá. Protože například v mozku se tvoří u lidí (hlavně u žen) vazby k určitému člověku. A to právě při sexuálním spojení. Pokud tyto vazby budeme znovu a znovu přepisovat druhými lidmi, byť v lásce, po letech atd... Nebude to nikdy správné.

03

Odpovědět

+MikeTohle je velmi dynamická diskuse, že?
Hlášky typu "Mysli si, co chceš." na mě nedělají dojem, tím bych mohl odbýt i polemiku s tvrzením, že jste psychopat co znásilňuje káčátka.
Co je "zdravý vztah"? Jak tomu promiskuita brání?

Žádný výzkum jste neodkázal, a navíc následující věta je vlastně negací seriozního vědeckého výzkumu. Takže pardon, působí to nevěrohodně a nepřesvědčivě.

Odkud víte, co je správné? Ze studií nejmenovaných vědců, nebo to je něco, co člověk začne říkat, až zleniví?

Ale dejme tomu, že máte pravdu. Půjčíte svou křišťálovou kouli a přilbu telepatie i nám ostatním, abychom poznali, jak se bude vztah vyvíjet?

10

Odpovědět

neřekli kolik tam je teda těch děr..

1002

Odpovědět

S tím že to není jako papírová stěna mají pravdu, ale dost tam "nadržují" druhé straně, aby měli senzaci a sledovanost. Hymen je velmi variabilní- od malé řasy po obvodu až k bláně podobné cedníku s různým počtem a různou velikostí "dírek". Někdy ta blána je uzoučká a praskne sama a někdy zas dokonce musí přijít gynekolog a blánu kvůli její tloušťce propíchnout. Jsou tedy ženy kterým zůstane (až do porodu) bez narušení, ale je jich menšina.

201

Odpovědět

Radíš tedy přikoupit ke krabicovému vínu a kondomům i letlampu?

561

Odpovědět

Takže největší mýtus nepřijde od Adama, ale od Emily. A že to je teda pořádnej 'plot twist' :O

283

Odpovědět

Ja zazil krev i s zenskou co panna nebyla, se mnou to boli snad uplne kazdou a rvou, ze i prvni sex bolel mene (ne protoze bych byl nasilny) a je pravda, ze kdyz je tam predehra a dela se to pomalu a citlive, nemusi to ani tolik bolet, ani tam nemusi byt krev (i kdyz holka jeste sex nemela) mluvim z vlastni zkusenosti 8-)

445

Odpovědět

Bol si vybraný .. ty si ten vyvolený. Choď robiť p***o

720

Odpovědět

Nojo, problem velkeho prirozeni.

40

Odpovědět

Hold mit ho velkyho neni tak uzasny, jak si ne tolik obdareni chlapy mysli.

111

Odpovědět

tak to seš asi velkej ču*ák ne?

490

Odpovědět

Hmmm, smutný příběh, ale taky se mi to často stává, to už je holt úděl nás, lidí s nadprůměrným 10 cm penisem. Dívky často říkají jak ohromný jsem a hledí u toho nepřítomně do stropu (ta bolest z penetrace musí být fakt intenzivní, až je mi jich líto), zároveň ale doslova kvičí vzrušením a má úspěšnost u přivedení žen k orgasmu je 100%!!! Úplně se vymykám statistikám, až je mi kolikrát trapný, že o mých kvalitách ví celá ulice, ale nemohu za to jak mě příroda obdařila. Dokonce často slýchávám, že jsem nejlepší, kterého kdy měly, absolutní nadsamec, bezkonkurenční píchač, prej. No, nevidím důvod, proč jim nevěřit, po výkonu se nemohou ani pohnout. Pak jim ale vždycky zaplatím ty obvyklé 4 000,- a bolest záhadně odezní, nechápu to. Asi mají ty vagíny nějakou záhadnou regenerační schopnost. Ono snést 10 cm, to není jen tak, na to musíš být vytrénovaná. No a prý k nim do podniku nikdo "větší" ještě nikdy nepřišel, takže se nemají chuděry ani na čem trénovat.

Nechceš tam přede mnou zajít a trochu připravit půdu na příchod šampióna?

982

Odpovědět

+ZeckHotovej Ariec, ale 4k se mi zdá hodně.

10

Odpovědět

Problem neni ve velikosti tveho klacku, ale to ze to s nim absolutne neumis.. Jestli jsi takovy mamlas ze ji to tam vrazis bez poradny predehry a rozehrati, tak jsi vul a uprimne lituju kazdou slecnu, ktera se s tebou vyspala... Neco si o tom precti nez zase budes dalsi tlacit na branici..

11

Odpovědět

whaaat

102

Odpovědět

Yeeeeeeehaaaaaah

90

Odpovědět

pohonil som

2919