Plánované rodičovstvíAdult Wednesday Addams (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:7 066

Dnes navštíví Wednesday interrupční kliniku a setká se s jedním protestujícím mužem. A možná přijde i satan.

Poznámka: Charles Manson, Ted Bundy a Jeffrey Dahmer jsou známí američtí sérioví vrazi.

Přepis titulků

Hříšníci! Hříšník! Vy jste hříšník! Jo, jste hříšník! Užijte si potra-hřích. Snad máte opalovací krém, protože v pekle je pekelné vedro. Potřebujete ještě tak 200 gramů kerosinu, aby to fungovalo. To není vaše starost! Madam, doporučuji, abyste se otočila a odešla. Tohle je totiž továrna na zabíjení dětí! Nebuďte hlupák.

Rumunsko zavřelo poslední spalovnu v dětí v roce 1987. Jsou všude! Madam, plánujete dnes zavraždit své nenarozené dítě? Neměla jsem to v plánu, ale... Mám dnes volno. Abyste věděla, tak pokud projdete těmito dveřmi, vstupujete na ďáblovo hřiště. Vy liberální pohani byste nepoznali ďáblovu práci, ani kdyby vám z ukulele serval duhovou nálepku.

Já ji znám. Satan žil v Charlesi Mansonovi. Dal mu šarm, pomocí kterého stvořil vražedný kult. Satan žil v Tedu Bundym. Dal mu líbivý vzhled, pomocí kterého lákal své oběti do pasti, kde své oběti uškrtil a spal s jejich mrtvolami.

Satan žil v Jeffrey Dahmerovi. Vyzýval ho, aby zval do svého sklepa nicnetušící oběti, které tam pak rozčtvrtil a snědl. On je jedl? Pokud mi satan pomáhá obstarat pilulku poté... tak asi ztrácí soudnost. - Doufám, že se vám v pekle bude líbit. - Určitě bude. Držte mi tam místo.

Stejně není kam si tam sednou, satan vás nutí stát. Je to tak více nepohodlné... Mám tu domluvenou schůzku na druhou hodinu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ji bych tam místo soudnost dal šmrnc, nebo tak něco.

00

Odpovědět

najslabší diel

104

Odpovědět

Souhlasím, pro mě tomu chyběla pořádná pointa. Naštěstí druhá řada, která začíná příští týden, se kvalitou vrací na úroveň předchozích dílů :-)

40

Odpovědět

ona je tak neuvěřitelná k***a!!

103

Odpovědět

jo že, jak se ta herečka jmenuje?
jsem myslel že jsem sám :D :D

31

Odpovědět

Sérioví, nikoliv masoví.

31

Odpovědět

Díky, opraveno :)

11

Odpovědět

Tentokrát za mne = Luxusní ! :-) "Plánované rodičovství!" :-D

21