Pravá láskaAdult Wednesday Addams (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:7 806

Touto epizodou se s Wednesday bohužel rozloučíme. Najde Wednesday pravou lásku?

Přepis titulků

RÁJ ZVÍŘAT Wednesday... Páni... Už je to dlouho. Vypadáš pořád stejně. Díky. Myslel jsem, že mi zavoláš. A já, že jsem použila lepší řetězy.

Strašně to tu smrdí, půjdeme už? Ahoj. Wednesday, Emma. Emmo, Wednesday. - Okouzlující. - Ne, to by vypadalo jinak. Jak tuhle holku znáš? Jsme přátelé. Známe se z minulého života. Je to tak.

On byl voják Konfederace. A já cikánka, která osvobozovala otroky. Když prohlédl, požádal své spolubojovníky, aby udělali správnou věc. Hned nato ho vojáci střelili 37krát do hrudi. O tři dny později jsem se otrávila. Což s tím nesouviselo. Bylo to zajímavé setkání, ale už bychom měli jít. Štěňátko. Dej mi minutku.

Byla to pravda? Setkali jsme se v minulém životě? Copak myslíš, že lžu? - Ne. - Prima. Brzy budu křivě svědčit, tak to potřebuju natrénovat. Takže... Takže to byla lež? Nebo ne? Co? Sakra, jsem pitomec.

Promiň, to byla hloupost. S tou holkou to není vážné. - Ani ji nemám rád. - Opravdu? Označila tě za svého psa. To je poměrně dominantní. - A já vím, že to máš rád. - Ale není to ono, Wednesday. Fakt mi chybíš. Wednesday, pořád mám ty okovy! Zavolal jsem stovce zámečníků.

Žádný z nich je neuměl sundat. Ano, je to divné, když jdu na pláž, do fitka nebo na spinning, ale upřímně... nechci je sundat. Cítím se díky nim dobře. Je super, jak cinkají, když tančím. Asi tě miluju, Wednesday Addamsová. Víš, jaké to je, když tě 37krát střelí do hrudi?

- Co? - 37 kulek do tvé hrudi. Je to pocit, jako by se z tvého srdce stal ohňostroj. Tvé tělo je jen schránkou tohoto jedinečného momentu. Trvá jen zlomek vteřiny, než zemřeš, ale máš pocit, že trvá věčně. Stejný pocit přináší láska. Nejsem si jistý, jaký to je pocit. Pak nejsi muž z minulého života, co jsem myslela.

Dobře, ale... Zavolej mi, až budeš vědět, jaký to je pocit, když miluješ. To se mám nechat střelit do hrudníku? Je to metafora? Jsem zmatený. Volá ti panička. Jak to děláš? Mám pro vás dárek.

Doporučila bych ho zkrátit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jako vážně hodnotíte seriály/filmy podle toho jak vypadají herci?

10

Odpovědět

Proč končí, to je poslední díl v sérii, nebo už nebudete dál překládat?

10

Odpovědět

neee... končí?? to je jako poslední honění??

30

Odpovědět

Galerie herečky WA na IMDB: http://www.imdb.com/name/nm0402962/mediaviewer/rm1523788032
Nevím, proč ten hate. Vcelku normální holka. Imho znám dost známých a populárních hereček, které na tom jsou i po zásahu hollywoodských maskérů o dost hůř.

41

Odpovědět

ehm... napríklad? :D

00

Odpovědět

+ehmJe to věc vkusu, ale řekl bych, že každý si najde pár známých hereček, které se mu vůbec nelíbí. Osobně třeba Marion Cotillard, Hillary Swank, Penélope Cruz.

Z hereckých legend např. Meryl Streep a Sigourney Weaver. Za mlada. Jasně že maj jiný přednosti. Ale nejsou a nikdy nebyly zrovna hezké.

10

Odpovědět

+NeugeJá považuju ty první tři jmenované za více či méně fešné, ale s tou Meryl Streep a hlavně Sigourney Weaver rozhodně souhlasím. Jinak první kdo napadne mě jako holywoodská šereda je rozhodně a bezkonkurenčně Angelina Jolie, nikdy sem nepochopil jak se může někomu líbit.

11

Odpovědět

Nevim proc tu vsichni hodnoti kvalitu tohoto serialu podle vzhledu hlavni hrdinky. Zaprve to podle me o kvalite az tolik nevypovida a zadruhe bych rekl, ze postava Wednesday nikdy nebmela byt krasavice.

102

Odpovědět

krásavica byť nemusí, ale keď už na to má človek pozerať, tak nech to aspoň nieje hobit.

16

Odpovědět

jediný pozeratelný moment, ked prišla tá blondska... to by som rád vedel o čom to má akože byť... btw. tá herečka wednesday je pekná asi ako čierny mor... fakt nepozeratelné...

318

Odpovědět

je fascinujúce tvrdiť, že je to nepozerateľné pri druhej sérii a siedmej časti.... WTF? Ak sa na to pozerať nedá, tak ako je možné, že si zhltol obe série?

60

Odpovědět

+Lucy254:D kámo, žiť tak v tvojom linearnom svete, tak si hodím mašlu... Toto je druhá časť čo som videl...

00

Odpovědět

Tá herečka vôbec nieje škaredá, v iných seriáloch podľa fotiek z imdb vyzerá normálne.

A označiť ju, že vyzerá ako čierny mor si myslím, že je skôr poklona vzhľadom k roli, ktorú stvárňuje. :D

10

Odpovědět

Supr díl ! Jako vždy "nic okoukaného." ;-)

42

Odpovědět

konecne, aspon nebude na mna vyskakuvat ten jej hnusny ksicht

527

Odpovědět

copak, líbí se ti víc ta mlaďoučká z původního seriálu, ty hovado 2?

33

Odpovědět

+chemisom hovado a ne uchyl, tato je hnusna

39

Odpovědět

+chemiradšej sa budem celý večer pozerať na tvoj zadok, než na ňu

00