Rande přes internetAdult Wednesday Addams (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:9 434

Wednesday by si ráda našla společníka. Podaří se jí to?

Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

Přepis titulků

Vůbec nevypadáš jako na fotce. Zato ty vypadáš přesně jako na fotce. Díky. Jak ses dostala k online randění? Los Angeles je rozlehlé, ale izolující, je těžké tu navázat skutečné vztahy. A pomáhá mi to se studiem. - Co studuješ?

- Slabosti. Vaše pivo. A vaše horká voda. Ty nepiješ? Ne, ale nemají tu moji značku. Opravdu? Taky jsem vybíravý, co se piva týče. Jsi odsud? Ne, ale poblíž mám rodinu.

Super, mám bratrance v Laguně. - Kde bydlí ti tvoji? - Na hollywoodském hřbitově. Super, Hollywood. Kyle, nechme toho, nebude to fungovat. Co jsme si sedli, už ses 11krát koukal na mobil. Důraz na detail je hlavní vlastnost, kterou u komplice hledám. - Myslíš u přítele? - To je slovíčkaření. A mám pocit, že jsi zkreslil své údaje.

Z fotky jsem nabyla dojmu, že máš tmavé vlasy a více nožů. To byl Halloween, šel jsem za Střihorukého Edwarda. - Proč se ti líbil můj profil? - Myslel jsem, že jsi jedna z těch... punkových, potetovaných... sebevražedných holek. Taková já nejsem, Kyle. Na prvním rande si svůj život neberu. Ovšem v peněžence mám žiletky, pro všechny případy.

Odskočím si. Jsi připravený, nebo chceš mou? Nestyď se, mám jich spoustu. To je krev? To je krvavý diamant? Je z řetězce Zales. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krajně nesympatická; celé je to bezduché – o ničem.

814

Odpovědět

"bezduché". :))

10

Odpovědět

V čase 1:30 když říka Suicide girls, tak tím myslí tu skupinu "punk" holek (suicidegirls.com). Tím pádem bych to nepřekládal.

54

Odpovědět

Jenže to pak vůbec nevyzní její odpověď s tím, že není typ holky, co by se zabíjela na prvním rande. Přišlo mi to důležitější než narážka na tu skupinu, kterou tu stejně asi moc lidí nezná.

51

Odpovědět

Jde o to, ze je retro woe :-)

00

Odpovědět

nuda, trapas

59

Odpovědět

Za nu by som polozil zivot je tak dokonala.

64

Odpovědět

Wednesday — Tohle se sem doufám tematicky hodí.
The Hillbilly Moon Explosion - Long Way Down
Lurch se opravdu odvázal — choreografie jeho tance, technické provedení i umělecký dojem opravdu špičkové světové úrovně.

40

Odpovědět

nejlepší díl :)

10