Venčení psůAdult Wednesday Addams (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 24
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:9 031

Wednesday si vydělává venčením psů. Narazí přitom ale na jednu neochotnou slečnu. Jak se s ní vypořádá?

Přepis titulků

Některé zrůdy by se měly vrátit do Eastside, kam patří. Candice miluju, ale přijde mi, že nějak přibrala. A já na to: "Přestaň kňourat, přijel nám Uber." Promiňte, nechala jste na cestě exkrement. Počkej. To mluvíte se mnou? Nechala jste mi v cestě kouřící hromadu sraček. Zavolám ti zpátky.

Díky za velmi užitečné info, zrůdičko. - Kam míříš? Na pohřeb? - To záleží. Uklidíte si po té své kryse? Genevieve je čistokrevná Shih-tzu. A ti tví jsou nějací prašiví. Díky, ale nejsou mí, jen je venčím. Za jejich prašivinu si chválu nezasloužím. - Tyhle psy bych mít nemohla, jsou nezvladatelní. - To se pletete. Vlastnit bychom měli jen zvířata, která by jinak byla zabita.

Respektují vás víc, když ví, že jste je zachránila od plynové komory. Prima, seš super divná, dík za info. Uklidíte si to hovínko, nebo budu muset zavolat příslušné orgány? Co? Zavoláš na mě hovínkovou policii? Něco takového. Poslouchej, ty zrůdičko. Tyhle ruce nezvedají hovínka. Vybírají si značkové brýle z nabídky značkových brýlí.

Členům AC/DC nabízejí jemné vyhonění. A vietnamské ženy je velmi opatrně drží v dezinfikovaných miskách, jasné? Nezvedají hovna. Mimoto se to stejně rozloží, ty krávo. Bude to součástí země. To budete dva. Co to sakra bylo? Doporučuji rychlý ústup. Vlci umí vycítit nevrlost.

A třpytky. Do hajzlu! Dobrá, Genevieve, můžeš jít s námi. Ale sundej si tu mašli, vypadáš směšně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nijakou dobu jsem se tomuhle serialku vybejbal mel jsem trosku strach. Ale musim rict ze je to dobre zahrane i napsane je tam napad kterej je vyuzitej.

80

Odpovědět

Slabota

44

Odpovědět

Za mě? Zatím nejlepší díl :D

61

Odpovědět

hovadina

520

Odpovědět

Vlci umí vycítit nevrlost

411