NekonečnoAidan 5 (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:3 095

2. epizoda sci-fi webseriálu Aidan 5 se odehrává měsíc po událostech úvodní epizody. Detektiv Aidan se vrací do práce a zahajuje pátrání po svém klonu, který se ho pokusill zabít.

Přepis titulků

Jak se teď cítíš? Osaměle. Aidan 5 - 1x02 - Nekonečno Tím se asi lišíme. Já necítím vůbec nic. Mají ty věci vůbec duše? Nevytvářejí budoucí konflikty se zákony přírody? To nevíme. Víme však, že populační růst se vymkl kontrole.

Energetické zdroje jsou téměř vyčerpané a kvůli neregulovanému rozmachu průmyslové výroby čelíme ekonomickému kolapsu. Je to zřejmé, přátelé... Klonování by mělo být a musí být ukončeno. Jak na to odpovíte, pane Achene? Ta změna názoru je zajímavá. Můj ctěný oponent se sám nechal naklonovat, abychom mu před osmi lety s mými bratry pomohli s jeho první volební kampaní, a teď volá po ukončení klonování.

Nebo lépe řečeno po zrušení klonů. Ve skutečnosti se ovšem vyhýbá sociálním nerovnostem, které sužují celou komunitu klonů. A já se obávám, obávám se, přátelé... strašlivých křivd a krutostí, které by nás s ním v úřadu postihli. O MĚSÍC POZDĚJI Není ani 8 ráno a léky proti bolesti už přestávají působit.

Přecitlivělost není můj styl. Kromě toho jsem jediný, kdo ví, jak ten chlap přemýšlí. Říká se, že pravda bolí. Ale povím vám, že rána po kulce v 8 ráno také není procházka růžovou zahradou. Neměl bys odpočívat? Proč? Vyřešili jste ten případ? Jdeme na to... Aidane, co tu sakra děláš?

Jamesi! Nebudu předstírat, že chápu, co právě prožíváš. Ale byla to ztráta celého oddělení a oddělení se s tím vypořádá. Krucinál! Venku jsi pořád cíl! Cením si toho, ale už tu dál nemůžu vysedávat a přemýšlet o svém náhradníkovi. Kromě toho radši budu pohyblivý cíl. Chceš ho zastavit? Vítej zpátky.

Matthew Aidan. V duchu si opakuju jméno svého klonu. Proč by mě chtěl zabít? Uplynulý měsíc jsem strávil analyzováním každého pohledu a každého našeho rozhovoru. Hledáním vodítek. Má měsíční náskok. Víc než dost času, aby zahladil stopy. Takže začneme tam, kde se Matthew narodil.

V Nekonečnu. Již více než 40 let je Nekonečno značkou kvality a spolehlivosti. Naši světoznámí vědci a inženýři tvrdě pracují, aby vám umožnili využívat nejnovější pokroky v klonovací technologii a poskytli vám konkurenční výhodu, již vaše firma nebo organizace potřebuje. - Mohu vám pomoci? - Přišli jsme za panem Hughesem. Je mi líto, ale pan Hughes tu není. Jsem Charles Mabon, výkonný viceprezident.

Mohu vám s něčím pomoci? Jsem detektiv James Aidan. Tohle je detektiv Rileyová. Rádi bychom vám položili pár otázek. Chápu... Janice, na příštích 15 minut mi zruš všechny schůzky. Tudy. Je to zvláštní, že? Svět si myslel, že klonování vyřeší všechny naše problémy.

Občas mi přijde, že je zhoršilo. To jsem v žádné vaší reklamě neslyšela. To asi ne. Ty dělá marketingové oddělení. Prostě chci říct, že klony nejsou dokonalé bytosti ani neškodný výdobytek naší rozvíjející se civilizace. Jsou to lidé. Jako vy a já.

Stejné emoce, stejné neřesti, stejné sny. Stejná právní ochrana, všichni jsme si rovni. Ženy samozřejmě také. Takže nejste za své výrobky zodpovědní? O nic více než lékař, který vás rodil. Jeden z našich detektivů je podezřelý z vraždy tří svých spolunáhradníků a pokusu o zabití svého originálu. Upřímnou soustrast, detektive.

Opravdu. Ale pokaždé, když klon spáchá zločin, dostávám tutéž otázku. Co jsme při výrobě pokazili. Dám vám stejnou odpověď, jakou dávám každému. A ta je jaká? Lidská povaha. I tak, pane Mabone, pokud dovolíte, rádi bychom dostali kompletní výrobní záznamy jeho klonů. Ano.

To nedovolím. Lékařské záznamy každého jedince jsou chráněné zákonem. To dobře víte, detektive. Pojď, Rileyová... Seženeme si povolení. Ano. To si sežeňte. Haló? Ano...

Bude mi stačit půl hodiny... Rozumím. Ne! Ne! Víš, že ve složce na stanici máme její výpověď. Tohle už jsme před měsícem absolvovali. Panebože, Olivere... Omlouvám se. Musím se tě na pár věcí zeptat.

Ne! - Ne... ne! - Je to kvůli Oliverovi. Nemluv se mnou o mém manželovi, Jamesi Aidane! Brali ho jako druhořadého občana, neopovažuj se předstírat, že se to změnilo, když je mrtvý. Posloužil svému účelu. Schytal za tebe kulku. Milovala jsem ho...

Už nikdy nechci vidět tvou tvář. Vypadni! Zmiz! Co jsi doufal, že tu najdeš? Odpověď. Detektiv Randall a jeho tým tu byli den po tvém postřelení. Dvě stopy, dvě slepé uličky. Dal jsem na tušení, že mám zajít do Matthewova bytu.

Světlo. Možná dnešek nebude úplná ztráta času. No tak, Jamesi, technici to tu před měsícem prošmejdili. Prohledali celý byt. Nic nenašli. Nenašli tohle. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

vapordna coupon code

00

Odpovědět

For sure this one. A huge virtuoso along with Yvette Young. I saw https://www.jacketsinn.com/ King live and it was fascinating.

10

Odpovědět

Remote Desktop is a remote access application that allows users to share or take control of a remote machine. it is Once the two PCs are connected the client is http://remotedesktopwindows10.com able to access the host’s files change them and save them or support tasks on the host PC fixing problems.

00

Odpovědět

Mně se líbí, jak to má takovej film noir styl :) prostě paráda, těšim se, co se z toho vyklube.

180

Odpovědět

jaj to je strašná nuda.. herci neumí hrát, hlavní postava je strašnej nesympaťák a ještě mě rozčiluje ta černobílý komix vzhled

1839

Odpovědět

Víš ty co? Radši tu pusu ani neotvírej. Padaj ti z ní totiš strašný h*vna! :D :D :D
Díky za překlad dalšího skvělého dílu, Petříku. :)

183

Odpovědět

Tak běžně člověk když píše otevírá pusu

186

Odpovědět

+ZlopánVILLAINovi komentáře jsou hrozný, ale teď tě parádně dostal :D

188