Nepřítel mého nepříteleAidan 5 (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:2 754

V dnešní epizodě sci-fi webseriálu Aidan 5 musejí detektivové Aidan a Rileyová hlídat na volebním shromáždění senátora Kendricka.

Přepis titulků

Hlídáme všechny východy a na střechách severní a jižní věže jsou odstřelovači. Ústřední velení zajistí koordinaci s vašimi agenty, ale rozhodujete vy. Detektiv Rileyová bude váš styčný důstojník. Děkuji, poručíku. Určitě jsme v dobrých rukách. Takže, detektive Rileyová, vy mě budete chránit, že? Budu na vás dávat mimořádný pozor. To rád slyším. - Vše v pořádku.

- Přesouváme se. Jo, vidím, jak na něj dáváš mimořádný pozor. Vidím, že jsi jako vždy ve střehu. Jen se řídím rozkazy, Rileyová. Poručík chtěl hlásit jakoukoli aktivitu vymikající se normálu a musí ti říct, Rileyová, že tohle rozhodně normální není. Populace kopií se změnila z užitečných strojů na samomyslící automaty usilující o naše zničení. Kým neotřásly nedávné titulky hlásající, že klon propadl vraždícímu šílenství.

A jeho oběti? On sám! Nechci tu být o nic víc než ty, Aidane, ale dnešek nějak přežijeme - a zítra se vrátíme k případu. - Kam to povede? Jo, pokud nám do té doby vydá soudce povolení. Klony kdysi měly smysl. Ale proč se máme ve společnosti přetékající lidmi a potřebami dělit ještě s těmi nepřirozenými ohavnostmi?

Ptám se vás však, řekl to někdo klonům? Zkontroluju jižní věž. My jsme je stvořili! Jižní věži, hlaste se. Jižní věži, co se děje? Přepínám. Jižní věži, slyšíte? Přepínám. Tady je detektiv James Aidan. V jižní věži jsou mrtví policisté. Opakuji, policisté...

v jižní věži... Dostaňte senát... pryč... Aidane, zopakuj to. Nerozuměla jsem. Okno v sedmém patře v jižní věži! Dostaňte senátora pryč! Modrý kód! Všechny jednotky okamžitě k jižní věži! - Je to zdánlivě... - Co se děje? Promiňte pane, ale něco se děje. Musíme vás dostat pryč. Aidane, jsi tam?

Viděl někdo střelce? Dostáváme zprávy, že muž, který byl dnes zabit, nebyl ve skutečnosti senátor Kendrick, ale klon kontroverzního prezidentského kandidáta. Opakuji: senátor Kendrick přežil pokus o atentát. Senátor je momentálně na neznámém místě a podle zpráv je útokem hluboce otřesen. Chápeš ho? Jo, klony jsou přítěž společnosti. Tenhle za tebe schytal kulku.

A víš jistě, že ten střelec byl ten samý, co na nás zaútočil včera? Dost jistě. Aidane... včera večer... ten případ, na kterém jsi pracoval... ten, na kterém pracuješ už věky... Vím, že mi do toho nic není, ale... Chtěla jsem, abys věděl, že můžu pomoct.

Jsme parťáci... - a pokud bych to podle tebe nezvládla... - Máš pravdu, nic ti do toho není. Jasně. Byly to jeho oči. Říkala: "Máš moje oči." Nechtěla se o ně s nikým dělit. Právě jsme se přestěhovali do Města. Mojí ženě se nelíbila představa, že se nechám naklonovat.

Plat byl dobrý a moje žena... Museli jsme platit účty. Večer před mým posledním pohovorem... Už jsme se hádali měsíce, ale nikdy před naším synem. Ten večer jsem... Řekl jsem věci, které jsem neměl. Ráno byli oba pryč. Čekal jsem.

Nahlásil jsem jejich zmizení, ale hluboko uvnitř jsem znal pravdu. Věděl jsem, že odešli kvůli mně. Takže to dělám každý večer. Pátrám. To mě moc mrzí. Netušila jsem to. Zdá se, že nám dorazilo povolení. Dneska to už asi necháme být.

Opakuji: senátor Kendrick statečně unikl smrti a za hodinu promluví k národu. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rticle, and more importantly, your personal experienceMindfully using our emotions as data about our inner state and knowing wh https://shareit.onl/ en it’s better to de-escalate by taking a time out are great tools.

00

Odpovědět

Co k tomu dodat....snad jen LOL. Před davem lidí byl zabit člověk, v pozadí je sice slyšet jak lidi ječej, ale pak se jen tak jakoby rozejdou aby se neřeklo, žádná panika nic. Trénovanej detektiv jde do dveří rovně za nosem jak ovce na porážku. Jestli to bude takhle pokračovat....no nevim. Hodnocení nic moc, Dotaz k překladateli - ty si sám vybíráš co tu budeš překládat? Já jen, že je to vždycky něco, co se moc nechytí.

187

Odpovědět

Vybírám si věci, co se chytly v zahraničí a co mě zaujaly :)

190

Odpovědět

Tento díl se mi moc líbil, to víte, na této stránce, je vždy se na co těšit. ;)
Tak hlavně pokračujte s překládáním, jo a ještě malá otázečka: "Kolik to má epizod?" :)

191

Odpovědět

Má to 16 epizod.

181