V rouše beránčímAidan 5 (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:2 841

V další epizodě sci-fi webseriálu Aidan 5 se detektivové Aidan a Rileyová vydávají do klonovací společnosti Nekonečno se soudním příkazem k prohlídce.

Přepis titulků

Již více než 40 let je Nekonečno značkou kvality a spolehlivosti. Zdravím, jsem Edward Hughes, zakladatel a ředitel společnosti Nekonečno. Soukromá společnost Nekonečno je stále jediným státem schváleným a kontrolovaným klonovacím zařízením v USA. A s Incept 2.0, poslední novinkou v oblasti základních jazykových a vědomostních funkcí, se průměrný vzdělávací cyklus našich klonů zkrátil na pouhých 14 měsíců, což vám poskytuje konkurenční výhodu, již vaše firma nebo organizace potřebuje. Ve městě vypukla bouře.

Včera po zastřelení klonu senátora Kendricka napadly gangy přirozeně narozených rodiny klonů. Zapalovali auta, vyvlékali lidi z domovů. Se západem slunce se celá ulice proměnila v peklo. Zatímco město za oknem propadlo šílenství, přemýšlel jsem o Matthewovi. Přemýšlel jsem, proč chtěl muž bez tváře zabít originál Rileyové a senátora. To se celý svět zbláznil? Teď se na to nedokážu soustředit. Čeká mě něco důležitějšího.

Soudce podepsal příkaz na prohledání Nekonečna. Asi byl také přesvědčený, že v klonovacích technikách Nekonečna může být chyba. Přišel jsem zjistit proč. Tady je povolení, které jste chtěli. Hned sem přijde. Dobrá, prohledejte celý areál. Chci výrobní záznamy, databáze, archivy. Pokud to má něco společného s klonováním, sbalte to. Hicksi.

Máš to na starost. Rozkaz, šéfe. Tak jo, slyšeli jste ho. Tady je to povolení, které jste požadoval. - Pan Hughes bude rozhořčený. - Jsem zdrcený. Naše klonovací techniky, stejně jako klienty, kteří naše služby využívají, přísně tajíme. Pokud se tyto informace dostanou do špatných rukou... Nedostanou.

Buďte opatrný, detektive. Kdy ses naposledy vyspal? Nic mi není. Zvládneme to tady, co kdyby sis zašel přes ulici na kafe a chvíli si orazil? - Ahoj, Rogere. - Ahoj. Radši si to kafe půjdu dát hned. Vzhledem k tomu včerejšímu zmatku jsem ti neměl příležitost poděkovat za tvou pohotovost.

Asi jsi mi tam zachránila život. Nemusíš mi děkovat, ale... je milé, že to říkáš. No, chtěl jsem se přesvědčit, že jsi v pořádku. Je mi dobře, děkuju. To rád slyším. Poslyš, nejspíše už jsi slyšela o senátorovi a teď tu panuje pěkný blázinec, ale za pár týdnů se zase mihneme v tvém státě.

Mohl bych zavolat? Jasně, zjistím u poručíka, co bude třeba zařídit. - Ochrana bude určitě větší... - Myslel jsem zavolat tobě. Pokud to také nemusím řešit s poručíkem. To by bylo fajn. Skvěle. Až budeme projíždět, zavolám ti. Budu se těšit.

Jsi v pořádku? Jo. V nejlepším. Pojďme. Hicks by se tím měl teď prokousávat. Jdu ho najít. Máš tu vzkaz, Rileyová. Díky.

Vešel jsem do haly a řekl jsem: "Aidane, skoč mi pro kafe a já mezitím tu prohlídku vyřídím. A nezapomeň, tentokrát dva cukry." Hicksi! Jdeme. Tohle jsou výrobní záznamy všech klonů s příjmením od A do C. Projel jsem je a měly by se ukázat všechny záplaty nebo chyby v genetickým kódu. Co jsi zjistil o mně?

No, to je ten problém. Co tím myslíš? Podle tohohle neexistuješ. Co tím myslíš, že neexistuju? Tvoje jméno se píše A-I-D-A-N, 39 let, 188 cm, okouzlující osobnost. Nejsi tu. Není tu žádná informace o tobě ani tvých klonech. A určitě jsi prohlídnul celou databázi?

Jasně. Zjisti, jestli něco není skryté nebo vymazané. Zdravím, tady detektiv Rileyová. Ano. Prostý obřad postačí. Bude pohřbená na Hřbitově Všech svatých. Přesně tak. Jsou tu moc zajímavý věci, šéfe.

S tímhle byste na černým trhnu vydělal majlant. To je mi fuk, Hicksi. Na co se to dívám? Soubor s 1GB šifrováním. Něco s názvem syndrom nedostatečnosti. Dostaneš se do něj? Se zdejšíma krámama ne. Mohl bych ho vzít pár kámošům, ale nejspíš byste je šoupnul do basy. Takže všechno, co potřebuju, je na tom disku.

Jo, všechno je tu, jenom potřebuju správnej... Zaznamenána střelba. Zaznamenána střelba. Co se tu sakra děje? Co se děje? Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thank you so much for this. I was into this issue and tired to tinker around to check if its possible but couldnt get it done. Now that i ha https://kodi.software/ ve seen the way you did it, thanks guys
with
regards

00

Odpovědět

Tohle je vážně slabota. Každej díl se hrozně vleče

188

Odpovědět

Doufám, že bude druhá série vypadá to hodně dobře - nechcete přispět na jejich kickstarter? :)

183

Odpovědět

Ne, ne, nejlepší seriál tady !! :D Ha, to bych žertoval. x)))) Ale ujde to, to říct nemohu. :) Překládejte dál ! =)))

187