HoničkaAidan 5 (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:2 887

V další epizodě sci-fi webseriálu Aidan 5 unikne Matthew po zabití Hickse a ukradení databáze Nekonečna z policejní stanice a začne dramatická honička.

Přepis titulků

Zaznamenána střelba. Zaznamenána střelba. Zaznamenána střelba. Zaznamenána střelba. Hicksi? Nemáš kam utéct, Matthew. Stanice je uzavřená. Vzdej se, živý se odsud nedostaneš.

Máme podezřelého na trati nadzemky u jižní strany laborky. Podezřelý je klon detektiva Jamese Aidana. Buďte mimořádně opatrní. Rileyová? Kde je? Pořád je na trati, běží k nástupišti Grandview. Kruci, Rileyová, odsud nic nevidím! Musíš okamžitě do vzduchu! Jdu na to. Sledujte ten vlak.

Přijíždíme na nástupiště Grandview. Příští zastávka Arena District. Rileyová, sleduju severní linku z Grandview. Ať jsou na další zastávce připravené jednotky. Kontaktuj dopravní správu. Okamžitě ten vlak zastavte! Opakuju: Okamžitě ten vlak zastavte! Už na tom dělám. Hned jsem tam. Zacku, ukaž mi všechny kamery v okruhu pěti kilometrů.

Fajn, naleťte těsně vedle toho vlaku. - Cože mám? - Slyšel jste! Ten vlak je plný civilistů, pane. Proto potřebuju, abyste mě dostal co nejblíž. Příští zastávka Arena District. Co to proboha vyvádí? Aidane, přestaň střílet! V tom vlaku jsou civilisti!

Na příští zastávce máme lidi. Vlak se blíží do stanice. Nezpomaluje. Běž, běž, bež! Vyřadil ovládání, zkusím znova nalítnout. Kruci, Aidane, říkal jsem ti, ať toho necháš, to je rozkaz! Dostaňte to auto dolů! Hned krucinál! Rileyová?

Rileyová? Rileyová? Rileyová? Rileyová? Ani se nehni. Dej ruce za hlavu. Rileyová? Rileyová?

Zůstaň se mnou. Pomozte nám někdo! Je tu zraněný policista! Zůstaň se mnou, Rileyová. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Vymklo se to kontrole. Zdá se, pane.

Zavolejte radě. Musíme podniknout odpovídající opatření. Rozumím, pane Hughesi. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jj, nerozídl od jinejch je to dost slabý.

Btw. ty reklamy hned co přijdeš na videacesky TO JE DĚS!!!

182

Odpovědět

Sice je tam "napínavá honička", ale na rozdíl třeba od Fallout: Nuka Break mě to vůbec nevtáhne do toho děje...

184