Králičí norou (2. část)Aidan 5 (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:2 750

V pokračování minulé epizody sci-fi webseriálu Aidan 5 se Aidan setká s tajemným mužem, jenž mu může odpovědět na otázky, které ho trápí.

 

Přepis titulků

Dál už nechoďte, detektive. Omlouvám se za to divadlo, ale musel jsem si být jistý, že vás nesledují. Zajímají se o nás i jiní. Nemáme moc času. Vy jste ten hlas, co mě varoval v Matthewově bytě. Kdo kruci jste? Jamesi, co se stalo vaší rodině? Nehledáte odpověď právě na to?

Je v tom letadle James Aidan? Omlouvám se, madam, ale takovou informaci vám nemohu poskytnout. James Aidan. Ne, je mi líto, pasažéra toho jména tu nemám. Víte to jistě? Viděla jsem ho projít kontrolou. No, není na žádném komerčním letu, ale možná je v soukromém letadle. Mohla byste se podívat? Ano, tady je.

Je to let číslo 1138, brána 25b. - Odlétá za 5 minut. - Zaveďte mě k němu, prosím. Let číslo 1138. Co víte o mé rodině? Vím, že jste měl ženu a syna, kteří před třemi lety beze stopy zmizeli. Jak to víte? Jen tak se jich vzdáte? Vzdám? Ne, nikdy jsem se jich nevzdal. Tak kde jsou?

Otevřete ty dveře. Je mi líto, ale letadlo už opustilo bránu. Musím to letadlo zastavit, je tu jiný východ? Schody. Cíl identifikován. Nevím, proč to děláte, ale chraň vás Bůh, jestli jste zodpovědný za... Ne, detektive. To vy jste zodpovědný. Co jste ochotný udělat?

Cokoliv budu muset. No, to je začátek. Jdete na to špatně. Zamyslete se. To, co k vyřešení toho případu potřebujete, už máte. Co? Co mám? - Co to bylo? - Zastavili jsme. - Rileyová.

- Dovedla je přímo k nám. To jsem já, pojď. Ne! Kruci! Byl jsem tak blízko! Co tu vůbec pohledáváš? - Byl jsi v nebezpečí... - Jen proto, že jsi je ke mně přivedla! - Bylo to neregistrované letadlo... - Řekl jsem ti, ať se do toho nepleteš! - Měl pro mě odpověď a teď je mrtvý! - Jsem tvá parťačka! Ne, nepatříš sem!

Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak mě baví a těším se na každý další díl, což po tomhle dílu rozhodně ještě víc

180

Odpovědět

Je to jen můj dojem, nebo ten seriál už nikoho nebaví a nezajímá?

187