Schůzka v docíchAidan 5 (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:2 717

V další epizodě sci-fi webseriálu Aidan 5 se Aidan vydá po stopě muže bez tváře do doků.

Přepis titulků

Snažím se ten problém mezi námi ignorovat. Rileyová tento týden požádala o přeložení a od té události na letišti se mnou stěží promluvila. Nemůžu říct, že se jí divím. Kvůli událostem minulého měsíce jsem se dostal pod drobnohled náčelníka policie. V kontaktu s jinými lidmi jsem nikdy nebyl moc dobrý. Promiňte, že vás vyrušuju, detektive Aidane. To je v pořádku, Rachel.

Co se děje? Můžu vám to tu nechat a vrátit se později, jestli chcete. Ne, to je dobré. Co máte? Dokončila jsem analýzu e-dat z té odstřelovací pušky. Žádné otisky, žádné vlasy, žádné vystopovatelné sériové číslo. Jo, ale říkala jste, že tam byla neúplná DNA? Ano, žádné identifikovatelné genetické markery. Šroubovice neobsahuje specifické párování bází. Počkat, počkat, ujasním si to.

Takže bez specifického párování bází není možné, aby ten střelec byl klon. Nevím, co to znamená. A nemá tvář. A na zbrani nic není. Ne, na zbrani nic není. Ale našla jsem něco zajímavého na nábojnici. Obsah solí ve zbytcích střelného prachu přesahoval o 32 promile normální hodnoty. Co to znamená?

Řekla bych, že byly vyrobené někde blízko oceánu. Buď to nebo v továrně na sůl. Obojí je možné. - Dobrá práce. - Budu na tom dál dělat. Děkuju. - Ahoj. - Ahoj. - Snad nejdu pozdě. - Ne, vůbec ne. - Moc ti to sluší. - Děkuju. Co můžu říct?

Snažím se. To je očividné. Půjdeme? Doky. Jít sem sám asi není nejchytřejší nápad, co jsem kdy měl. Zvlášť na základě chabého důkazu a tušení. Ale když víc nemáte, jdete za tím. Za mých časů k tomu byl třeba talent. Chcete kérku?

Jo... Mám jarní prázdniny. Moc vtipné. Co chcete? Jsem detektiv James Aidan. Aha, vy jste polda. To by mě nikdy nenapadlo. To všechny tajné vyhodili nebo co? Zajímá mě informace o jednom vašem zákazníkovi. Vedu tetovací salón, trubko.

Tušíte, kolik lidí jsme tetovali? Jo, ale tohohle byste si pamatovala. A jak vypadá? Nemá tvář. Nemá tvář? A proč myslíte, že ho znám? Mám takové tušení. Tušení? Budete muset přijít s něčím lepším, trubko.

Má tohle tetování. Na předloktí. Nevím, máme hodně zákazníků. Jak jsem říkala, je těžké mít o všech přehled. Vzpomínáš si na něj, Hale? Ne. Nevím jistě, jestli vám můžu pomoct, detektive. Co kdybyste tu nechal vizitku a... Tak dobře.

Polož tu zbraň, než ti do levý tváře udělám deseticentimetrovou díru. A co se týká vás... Hej! Možná jsem blázen, ale řekl bych, že tetování chlápka bez tváře byste si pamatovala! Nemusíte se rozčilovat. Když se naštvu, rád střílím.

A umím se naštvat hodně rychle. Tak co vaše paměť říká teď? Trubko. Je to nebezpečný člověk. Jo. To já taky. Tak kde je? Zavedu vás tam.

Tak jsem se zapřísáhl, že už nikdy tenis s japonským velvyslancem hrát nebudu. To je sranda! Vedeš zajímavý život. Při práci v politice vidíš mnoho zajímavých věcí. - A co ty? - Já? To by tě nezajímalo. O čem to mluvíš? Jsi detektiv. "Síla dobra ve světě zla."

Pokud ovšem nemáš nějaké temné tajemství, které mi nechceš prozradit. Ne, to nemám. Určitě? Máme na to celý večer. Ano, to máme. Hal mi laskavě ukázal, kde má byt. A pak se vypařil jak vyděšená myš. Teď se jen musím dostat dovnitř.

To půjde. Páchne to tu po shnilém mase. Zajímalo by mě, proč mi tohle místo nahání husí kůži. A pak to najdu. Najednou dostanu závrať a projede mnou chlad. Trvá mi celou sekundu, než mi dojde, na co se dívám. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teorie jak to dopadne. Ten o kterém si myslíme že je Aidanovo "zlý" klon bude skutečný Aidan a ten "hodný" Aidan bude jen klon :D. Za úžasnou grafiku 7/10 jinak příběh pořád slábne a slábne

184

Odpovědět

to je jasný, byl to slenderman!

180

Odpovědět

Mě to došlo už v předminulém díle jak ukazoval jeho podobiznu :D

180