ALTER – Almara

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:22
Počet zobrazení:4 014

Emma se přestěhuje do L.A., města zaslíbeného všem, kteří by rádi prorazili v Hollywoodu. Nemá peněz nazbyt, a tak se vypraví hledat levný nábytek do svého nového bytu.

Přinášíme další krátký hororový film z kanálu ALTER.

Přepis titulků

ALMARA Tak, v podstatě jsme hotovi. Zavoláte na tohle a tohle číslo kvůli plynu a elektrice, voda a odpad jsou samozřejmě součástí nájemného. A… Fajn. Podepište to prosím tady a tady, - a pak taky tady dole. - Dobře. Výborně.

Bezva. Tady máte klíče. Tenhle je od vchodu, nedělejte si kopie. A tenhle je od vašeho bytu. - Díky. - Vítejte v L.A. Nemyslím, že by souhlasila, ale víš jak. Je to mazaný. Mami, chci ti říct, že jsem trochu přešvihla domluvený rozpočet na nájem, ale… Jsem v bezpečný čtvrti, jak jste si s tátou přáli, tak mě napadlo, jestli byste… mi mohli posílat trochu víc peněz, než se rozkoukám.

A slibuju, že si co nejdřív najdu práci. Děkuju, mami. Ne, tím se fakt trápit nemusíš, vím přesně, co udělám. LEVNÝ NÁBYTEK LOS ANGELES Ahoj Emmo, konkurz zítra ve 13:00. Přijdeš? Chrissy M. Rozhodně! Nemůžu se dočkat!! Můžeš selhat, ale nesmíš se bát. Příští zastávka: stanice Hollywood/Highland.

Díky, že jedete s námi. Prosíme, nepijte, nejezte ani nekuřte ve vlacích, na nástupištích a v přilehlých prostorách. Bylo to dobrý. Nikdy nepoznáš, co si myslí, znáš to. Jasně. Ne, já vím. Každopádně… Jsem trochu utahaná, mami, můžu zavolat později? Kolik u vás vůbec je?

Mami, můžu zavolat za chvíli? No tak! Zlato? Koukni na tohle. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Líbí se mi jak to kombinuje prvky různých hororů, od Insidious po Znamení. Ale stále je to tak nějak Bčkové. Na amatérský film ovšem nadprůměrné.

30

Odpovědět

Můžete prosím přidat tag "Alter" ti blázni co to dělají jsou fakt dobří...

00

Odpovědět

Tag přidán :)

00

Odpovědět

Nezodpovědně vyhodíme smrtící věc na ulici, ok. Ale tak co čekat od lidí, co mají místo krve inkoust.

30