ALTER – Poslední seance

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:4 826

Anna je médium. Její sestra Grace zase podnikavá dívka. Společně se snaží dopřát lidem spojení se zesnulými příbuznými. Tentokrát je čeká seance v domě truchlících rodičů, jejichž dcera Marybeth nedávno náhle zemřela.

Další krátký hororový film z kanálu ALTER.

Přepis titulků

- Anno. - Kdo jsi? - Dej mi sestřina medvídka. - Proč sem pořád chodíš? Nech nás být. Nemůžeš si ho vzít. Dej mi sestřina medvídka. Nemůžu! - Co se to děje? - Vezmu ji s sebou. S kým to mluvíš? Vznáší se nad námi nějaký chlap.

Žádného chlapa nevidím. Ale věřím ti. - Prostě zavři oči a já tě ochráním. - Slibuješ? Slibuju. Cítím něčí přítomnost. Musíme to udělat dnes. - Jo a platí se předem. Pojďte tudy. - Ona něco hledá. Pojď.

Pomoz mi. Líbí se mi to dřevo, tolik prostoru. Váš dům je naprosto kouzelný. Přestaňte. Počkat. Moc to pro nás znamená. Co Marybeth zemřela, je to… Děkuju vám. Grace… Něco není v pořádku. - Jen chtějí mluvit s dcerou.

- Ne, ty to nechápeš. Jako by v tomhle domě něco hnilo. Jako smrad, který nemizí. - Jen je čím dál horší. - Dobře. Anno? Když teď vycouváme, lidi nás budou mít za podvodnice. Ať je v tomhle domě cokoli, může nás to zabít. - Když odejdeme hned, nemusíme ani… - Anno, děláme to od malička. Teď přestat nemůžeme! Nic jiného neumíš. Tobě jde jen o peníze.

Anno! - Já tě chráním! - Grace, prosím. Jestli teď odejdeš, nebudeš mít nic. Žádné peníze, místo, kam jít, ani rodinu. No vidíš. - Nikdy jsi mě nechrá-- - Anno. Marybeth? Jsi to ty?

Dej mi sestřina plyšového medvídka. Je všechno v pořádku? Kam vedou ty schody? K Maryinu pokoji. Nezlobte se, že se ptám… Jak Mary umřela? Hrála si v pokoji… A zničehonic byla na zemi.

Fajn. Uděláme to. Aby to fungovalo, musíme otevřít své duše mrtvým. Uchováváme ve svých srdcích světlo a odmítáme zlo, ležící vně. Bože, nechť se řídíme tvým božím plánem. Amen. Marybeth, jsi tu s námi? Marybeth!

Jak se jmenuješ, holčičko? Marybeth. Marybeth, proč zůstáváš v tomto domě? Protože mě tu drží. - Co tím myslí? - Netuším. Kdo tě tu drží? Štíhlý muž. Anno?

Co se děje? Anno? Anno! Pomoz mi. Anno? Anno! Anno? Prosím. Prosím! Kde jsi? Vezmi mě za tím mužem. Tohle je můj pokoj. Marybeth?

Anno? Grace? Jsi to ty? Prostě zavři oči a já tě ochráním. Slibuju. Chtěl tě najít. Přinutil mě k tomu. Ne, ne, ne.

Ne, ne. Anno… Přesně, jak jsi slíbil. Neboj se. Dej mi toho medvídka. A já tě zachráním před tvou sestrou. Vezmu ji s sebou. Co se stalo? Je…

Je šťastná. Je v nebi. Jen se chtěla ujistit, že jste v pořádku, a… Říct vám, že vás má ráda. Není to tak, Grace? Přesně tak. Anno. Děkuju ti. POSLEDNÍ SEANCE Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

p******a

00

Odpovědět

Hodně povedené.

71