ALTER – Psycho Path

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:3 924

Laura Rhodes je vášnivá turistka, specializuje se na skrytá či málo dostupná místa. O svém koníčku točí videa a provází tak své sledující nejen krásami přírody. Tentokrát vyrazila na známou Apalačskou stezku ve snaze najít tajnou podzemní chodbu...

Vyražte s Laurou na túru v krátkém hororovém snímku z kanálu ALTER.

Přepis titulků

Čau Rhóďani, tady Laura Rhodes. Vítejte u dalšího dílu „Túry s Rhodes“. Dneska se vypravíme k tajnému vodopádu. K odlehlému krytému mostu u Medvědí skály a propasti. Dnešní epizoda se jmenuje: „Stranou cest“. „Překlenout propast.“ Viděli jste, co jsem udělala? Jo? Jo? Fajn, jdeme na to! „TÚRY S RHODES“ Jak je, Rhóďani?

Vítejte ve slunné a horké Severní Karolíně! Dnes jsem na Apalačské stezce, je to nádhera, a hledám podzemní chodbu, která možná existuje, a možná ne. Jestli ji ale najdu, pojmenuju dnešní díl „Světlo na konci tunelu“. Znáte to. Jestli ji nenajdu… Ne.

Víte co? Najdu ji. Najdeme ji. Uvidíte ji, bude to krása, skvěle si to užijeme. Díky za odběr, dávejte lajky a… To je zatím všechno. Mějte se, tady Laura Rhodes, odhlašuju se a… vyrážím na túru. Haló? Čau lidi. Znáte přísloví: V bouři se hodí každý přístav? Omrkněte tohle. Takže…

Dneska jsem blbě odbočila a nějak jsem skončila tady. Děsivý, co? Měla bych tu přespat? Nejspíš ne. Ale je tma a prší a… Nemám ponětí, kde jsem. Takže zůstanu. K vlastní nelibosti. Co bych pro sledující neudělala. Ne! Ne!

To nemůžeš! Jacobe! Jaku, ty hajzle! Jednou to budeš ty! Víš to, že jo? Bože můj! Ne! Ne! Tohle je zlý, fakt zlý.

Dobře. Musím zastavit krvácení, jo? Je to dobrý. Kdo sakra seš? To je jedno. Jsem na špatným místě… Mrzí mě to. Omlouvám se, bude to bolet. Fajn, fajn. Musím nám sehnat pomoc. Rozumíte? Okamžitě. Co je tu nejblíž? Nějaký dům, sklad, kemp. Cokoli. - Musím sehnat pomoc.

- Pst. Je pořád venku. - Chceš nás zabít? - Snažím se vás zachránit! Omlouvám se. Promiň. Jen nechci umřít. - Nechci umřít. Ne takhle. - To je dobrý. Tiše. - Víte jistě, že je pořád venku? - Jo. Tamtudy jít nemůžeme. Můžeme ale utéct jinudy. Nepřestávej, musíme jít! - Fajn. Kudy? - Tamhletudy. Slez po žebříku a vylezeš zadem. Nedaleko odsud je barák. - Dole je cesta ven?

Dobře. - Jo. Musíme si pospíšit. Není čas. Dobře. Moment… Mrzí mě to. Ahoj Rhóďani, poslední vstup před spaním. Protože jsem tu tajnou, ukrytou chodbu nenašla a skončila jsem tady, ve vrahově chatě, dělám si srandu, napadla mě nová přezdívka pro dnešní túru. Myslím, že se vám bude fakt líbit. PSYCHO PATH Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrá atmosféra ve stylu původního Evil Dead, sympatická hrdinka, a za mě celková spokojenost.

30