ALTER – Prodej svý tělo

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:5 302

Hannah je medička, která kvůli studiu upadla do dluhů. Pracuje v baru a je, mírně řečeno, naprosto zoufalá. Když si pomocí seznamovací aplikace domluví rande se sexuchtivou dvojicí, čeká ji opravdu nezapomenutelný večer.

Krátká hororová komedie z kanálu ALTER.

 

Přepis titulků

Kryndapána. Do hajzlu. Kurva! Kurva, kurva, kurva! PRODEJ SVÝ TĚLO POSLEDNÍ VÝZVA K ZAPLACENÍ Rodičům se moje práce nelíbí. „Hannah, nešla jsi na medicínu proto, abys celou noc rozlívala panáky.“ „Chtělas dělat v Hooters?“ „Mělo nám to dojít, když sis v dětství hrála na Britney Spears.“ Pěkně by je vytočilo, kdyby věděli, co zvažuju udělat.

Řekli by, že jsem děvka. Hrozný člověk, hanebnice, neřestnice v kostele. Prostě mám studentskou půjčku, práce v baru nestačí. „Čau Larry, namíchám ti Whiskey sour jako obvykle, viď?“ Tak to je Larry.

Není tady. Víte co? Nesuďte mě. Jsem zoufalá a seznamovací appka to zjednodušuje. Čau. No nazdar. Čauky. Typický. Pár hledá někoho do trojky. Vypadají na pěkný gaunery.

Beru. Na co to máš? To je… - na posilnění. - Přinesla sis svačinu? Bože můj. Kdo něco takovýho dělá? Ona. - Co? Doneseš nám pití? Jsi opilej. - Jasně, zlato. - Přinesla sváču.

- Jsi tak sexy. Ty jo, hned napoprvý pár, to je docela šleha, ale… Dvakrát tolik peněz, že jo. Ve trojce jsem nikdy nebyla. Jsi v poho? Medina mě stála skoro 60 tisíc dolarů ročně, naši ani nevědí, že jsem ji nedokončila. Nikdo nepřemýšlel, kde vezmu na školu, na život ve městě. „Prostě to vyřešíme později, až budeš úspěšná doktorka.“ Ten mrzáckej dluh mě děsí víc, než tušíte.

Chci se z toho vydrápat co nejdřív. Pojď sem. Dej mi ruku. Rozepni mi tílko. Dobře. - Dej jí čas. - Fajn. Je to trochu… Chytil se ti tam prsten! Kašli na to. - Počkej. - Co? - Ukážeme jí tetování.

- Jo, jasně. Ty ruce jsme měli dřív, než jsme se poznali. Přidali jsme nit osudu. - Mrkej. Plácneme si, kotě. - Hustý. Vysokej a nízkej placák! - Paráda, co? To se jen tak nevidí. - Ale ne, jsou roztomilí. - Mám z toho teď špatnej pocit. - Taky by sis měla nějaké pořídit. Ale co. Vsadím se, že je tahle zkušenost ještě sblíží. Jsme spojení.

- Tohle jsme vždycky chtěli zkusit. - Jsem bisexuálka. Bohužel jsem vždycky chodila jen s muži. - Tady máte. - Díky. Odskočím si do koupelny a připravím se na druhý kolo. - Vždycky jsem… - Holka, radši… - Jo? Jasný? Dávej si bacha. - Fajn. Dobře. Vždycky jsem měla pocit, že mi něco chybí, jako kdybych nedokázala ukojit polovinu své orientace.

- Nedokážu uspokojit. - Zmlkni. Myslím, že to právě dostala. Ne. Třeba je to něco perverzního! - Kotě… - Jo? Motá se mi palice. - Vezmu ho do druhýho kola, jen… - Dobře. Ellie osobně nevypadá jako na fotce, ale to nevadí, protože byla tak bezva v…

- Co? - Ale ne. - Nevypadám jako na fotce. Co to kurva…? - Ne. Jsi mnohem víc sexy. Nerozlij to. Glo, glo, glo. Glo, glo, glo. Tak… jo. Fajn.

Fajn. Udělala jsem to, asi před pěti minutama. V podstatě jsem prof… Fajn. Riziko povolání. Hajzle. Už podruhý jsi mě dneska dostal. Aspoň je to tentokrát jen krev. Tak jako tak, pořád chci být doktorka. Budu doktorka. Půjdu na veřejnou školu.

Teda, možná budu jen sestra. A… Už si nikdy nenadělám takovej dluh. Protože kvůli tomu dělám šílený kraviny. Kurva! Kurva! Kurva! Zvládli jsme to! Jo! Kurva! Budou v pohodě.

Já byla taky v pohodě. KLÍDEK A ZAVOLEJ MÁMĚ Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fuj, ta vyzera jak, lady gaga

16

Odpovědět

*zoufalý povzdech*
No comment.

21

Odpovědět

+Miaparadox

10

Odpovědět

Tak tu bych do trojky nepozval...

11

Odpovědět

Ani já ne...

31

Odpovědět

Super, kreativne

10