Anastázie není od DisneyhoCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:5 750

Po třech týdnech, kdy jsem vám postupně servíroval Conanův výlet na Kubu, jsem potřeboval něco na odlehčení, a tak jsem se rozhodl přeložit další vydání Fanouškovských korekcí. Tentokrát se v nich objeví Vousáč, který našel chybu týkající se jedné animované princezny...

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Zatím za sebou máme stovky snaživců, ale žádného vítěze. - Protože nechybujeme. - Přesně. - Jsme dokonalost sama. - Ano. - Mlčení publika znamená souhlas. - Ano, přikyvují. Necháme to být. Jeden náš mladý fanoušek si myslí, že našel chybu.

Ten má teda kuráž. Neprozradil nám, jak se jmenuje, takže mu budu říkat třeba Vousáč. Podle Vousáče jsem se té chyby dopustil během nedávného komediálního segmentu. Ahoj, Conane. Chtěl bych tě upozornit na chybu, které ses nedávno dopustil. Mluvil jsi o žebříčku od BuzzFeedu s názvem 5 princezen od Disneyho, o kterých jste nevěděli, že jsou scientoložky. Třeba žebříček 5 princezen od Disneyho, o kterých jste nevěděli, že jsou scientoložky.

Proboha. Je mi líto, ale Anastázie není princeznou od Disneyho. Je to postava z filmu, který vyrobilo animační studio FOX. Promiň, ale našel jsem chybu. My jsme našli chybu. Vousáč musí měřit asi 15 cenťáků, protože v tom videu stojí před monitorem. - Prťavej fešák. - Jo. Vousáči, moc mě to mrzí, ale jseš vedle jak ta jedle.

Anastázie je princezna od Disneyho. Animátoři Walta Disneyho ji stvořili už v roce 1997, ale když film dodělali, rozhodli se, že není dostatečně něžná a cudná. A tak ji přihráli FOXu. V následující ukázce z filmu uvidíte, proč se jí Disney zbavil. Buď mým znamením, veď mě k nadějím. Chci se vrátit zase zpět, zpět domů...

hned teď! Ten film jsem viděl snad tisíckrát. Boží! Výzva nadále pokračuje. Pokud jste našli chybu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to rádi vyřešíme. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a neudělal chybu ten web místo konana?

15

Odpovědět

Ne, ten web dělá neustále nějaké seznamy typu "10 nejúžasnějších..." a Conan má ve svém pořadu segment BuzzFeed is running out of lists, kde si z toho právě dělá srandu a jeho scenáristé vymýšlí, jaké seznamy by mohl BuzzFeed ještě udělat, když je vydává jak na běžícím pásu. ;-)

81

Odpovědět

a teď by to chtělo nějakého Jordana :D

380

Odpovědět

Anastazie jedna z nejlepších animovaných pohádek. Jako malý jsem se do ní zamiloval a ejhle stále to tam je :D

PS: Super zadek na zasunutí <3

4611

Odpovědět

Kua to tady dlouho nebylo! :D Děkujem :D :D :D

210

Odpovědět

Pěkná prd*l :D :D :D

440

Odpovědět

Díky

283

Odpovědět

+TvaMatkaNa to, že mojí mamce je lehce před 50kou, má celkem pěknou p***l. To se o vás řict nedá...

17

Odpovědět

Nikdo se k tomu komentáři nemá, tak mi dejte mínus.

5035

Odpovědět

Jsem zlej člověk tak jsem ti dal plus a doufám,že mi to odpustíš :D

206

Odpovědět

nejsem ovce která dělá, co se jí řekne, takže nedám nic a svůj názor vyjádřím tak, že napíšu koment že nejsem ovce

2017

Odpovědět

Podle to je jenom chyták, aby si lidi mysleli, že chceš mínus a proto ti dají dají plus. Jenže podle mě myslíš dál a počítáš s tím, že lidi na tohle přijdou a natruc ti dají mínus, což ve skutečnosti doopravdy chceš a naprosto nenápadně nám tu podsouváš.
Proto ti dám plus. Naprosto jsem tě převezl.

964

Odpovědět

Nevím vidím tu jen palce horu či dolu. Každopádně tady ho máš v celé své kráse.-

140