Na obrazovce byly dvě královské děti!

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:575
Počet zobrazení:6 316
Dnes si opět dáme jedny Fanouškovské korekce. Conanův divák s velmi originální přezdívkou si všiml naklonovaného královského dítěte. Jak se z toho Conan vymotá? Samozřejmě opět originálně.

Přepis titulků

FANOUŠKOVSKÉ KOREKCE Toto je segment, ve kterém se diváci snaží najít chyby v našem pořadu. Jo, jak smutné... Zatím za sebou máme doslova stovky snaživců, ale žádného vítěze. - My totiž nechybujeme. Nikdy. - Nikdy. Fanoušek s pseudonymem TheDarkMiasma... Je to tak, dámy a pánové. TheDarkMiasma si myslí, že chybu našel.

Prý k ní došlo minulý týden, když jsme představili královské dítě našemu publiku. Zdar, Conane, našel jsem chybu v tvém pořadu. Došlo k ní, když přiletělo královské dítě do studia. Královské dítě! Vrací se zpátky! Dívejte! Pak jste ho dali do takovýho balónu, míče nebo něčeho takovýho. Dívejte, surfuje po publiku!

Opatrně! Hlavně mu neubližte! Ve chvíli, kdy jsi řekl: "Královské dítě se neprobodává," začal Andy mluvit a v záběru bylo jasně vidět, jak to děcko sedí na čtyřkolce, nebo co to sakra bylo. Královské dítě se neprobodává. Poslali jsme ho mezi odpůrce dětí. Jo!

Fakt jsem zvědavej, jak se z tohohle vymotáš. Čau! - Páni! - Jo. - Co to měl za kamaráda? - Já snad ani nechci vědět, co to bylo. Tak jo, TheDarkMiasmo, vypadá to, žes nás pěkně načapal. Dvě královské děti na obrazovce najednou značí, že jsme to podělali, viď? Ne!

Dítě, které jste viděli v pozadí, nebylo to královské. Byl to totiž jeho stalker. Přesně tak! Byl to podobně vypadající stalker, který je královským dítětem posedlý už od chvíle, kdy se před dvěma týdny narodili. Tenhle malý stalker bohužel proklouznul naší bezpečnostní kontrole a dostal se až do blízkosti opravdového královského dítěte. Nevěříte?

Tady máte důkaz. Tady je máme! Dveře se otevírají a královský pár již vychází. No není to děťátko k sežrání? NÁŠ MALÝ PRINC ROZENÝ KRÁL JE TO CHLAPEČEK! - Jo. - Jo. To je náš důkaz.

Takže výzva nadále pokračuje. Pokud si myslíte, že jste našli chybu v našem pořadu, nahlaste ji na: teamcoco.com/hahaifoundanerror a my to tady rádi vyřešíme. Vždy jsme féroví. Uvidíme, jestli uděláte z mistra hlupáka.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Díky bohu za Conana, když už nic, tak on dokáže zvednout náladu! :D

281

Odpovědět

Aspoň prestal s tým ponižovaním divákov, ktorí našli chybu. To bola jediná vec, ktorá mi na Fan Corrections vyložene vadila. Na tomto sa konečne môžem bez problémov zasmiať a dôkaz skutočne stál za to :D

2014

Odpovědět

mně teda přišlo, že diváky ponižoval jen tehdy pokud oni sami byli sprostí a nazývali ho idiotem, blbcem atd. Tenhle byl slušnej tak proč by to dělal, že ? :D každopádně zase skvělé video :D

110

Odpovědět

na jednu stranu je sranda sledovat, jak se z toho vykecává, ale zase na druhou stranu mě štve, že prostě nikdy neřekne, že ho dostali... Je mi líto těch nálezců :D

2313

Odpovědět

Ale prostě musím uznat, ty videa jako důkaz, jsou prostě boží ... :D

242

Odpovědět

... to by ma už tie "korekcie" nebavili.

Práve to, že sa vždy s toho chce vymotať je na tom to, kôli čomu to pozerám.

-Zober si príklad že by sa priznal a ďalej čo??? ;) .......je to super tak ako to je....

261

Odpovědět

:D Conan mohl řict že to byl jeden z kaskaderu

245

Odpovědět

:D mohli řict že to byl jeden z kaskaderu

226

Odpovědět

Něvěřím, že někdy bude nalezena chyba. Conana prostě nikdo nepřečůrá, má totiž za ušima!

226

Odpovědět

a tak sa zrodila babika Chucky :D

215

Odpovědět

upřímně, klobouk dolů. Jak pro Conana, tak pro nálezce; chyba byla dobrá, vybruslovalo se z ní jistě velice špatně. když nejdřív řekli "stalker", napadlo mě, že je to ten nejubožejší důvod, co si mohli vymyslet. ale ten důkaz mě přesvědčil o opaku :D

241

Odpovědět

právě, že vůbec ten důkaz byl ještě více matoucí, než chyba! Jak může malé dítě číst noviny, koukat se na TV a pak "neumi" napsat výhružný dopis ? !

1984

Odpovědět

+mik.hejkMATKO! ROZSVIŤ! (V)

230

Odpovědět

Takže chyba byla pustit si stalkera do studia !

213